Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vetélés és ami utána jön.... fórum

Vetélés és ami utána jön.... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
272. Nikice
2007. dec. 3. 08:37

Szia!

Semmi extra. Elvileg szerdán megyek dokihoz, ha kapok még időpontot. Nem tudom, mit mond a folytatásról. Ma viszonylag jó kedvem van, a múltheti csüt-pént depizés után. :S

2007. dec. 3. 08:30

Szia Nikice!


Köszi megvagyok. Egyelőre még megúsztam megfázás nélkül ezt a hideget. Szerencsére!


:-))


Veled mizus?

270. Nikice
2007. dec. 2. 20:24
Hogy vagy Christine?
2007. nov. 27. 18:44

Hát gondolni gondoltam, de még nem döntöttem el mi lenne a jobb!


Föleg hogy elméletileg van esélye mostantól összejönni babának.

268. Nikice (válaszként erre: 267. - Christineee)
2007. nov. 27. 09:06
Influenza ellenire nem gondoltál? Nekem beígérte a dokim, szerintem ez most ideális, mert két hónapig bizti nem lehet babám, addigra meg már nincs rossz hatással egy esetleges terhességre.
267. Christineee (válaszként erre: 266. - Nikice)
2007. nov. 27. 09:05

Hát tudod én is remélem hogy az ember 27 évesen nem válik meddővé!!


:-)))


Fel a fejjel. Ne is gondolj ilyenekre!


Nekem 3 hónapot mondott. Azért lett ilyen sok a végére mert jöttek közben a gondok.



Tudod nekem se garantálja senki hogy nem fog megismétlődni a dolog, de reménykedek hogy mostmár ok lesz minden.


Főleg mert tudom az volt a gond hogy a nagy találkozás után mindjárt nagyon beteg lettem.


Azért parázok kicsit hogyha netán véletlenül összejönne, nehogy megint beteg legyek. Hisz még csak most kezdődik a tél meg a betegség szezon!


De igyekszem vigyázzni magamra és nem gondolni ilyenekre!

266. Nikice (válaszként erre: 265. - Christineee)
2007. nov. 27. 08:57

Azzal talán már lassan megbarátkozom, hogy várni kell, inkább az aggaszt, mi történik aztán. Senki nem garantálja, hogy vetélés után nem megint az jön. Most lehet latolgatni az esélyeket, de nem érdemes. Nem lehet tudni mi volt a konkrét ok, 3 féle elképzelés van... és annak sem volt sok esélye, hogy 27 évesen valaki meddővé válik, mégha csak másodlagosan is, és pcos-e lesz meg pm alulműködése,, na jó nem negatívkodom, ma legalább süt a nap, valszeg jobb kedvem lesz, mint tegnap!


Neked is ez a 8 hónap! Neked mennyit mondott a dokid, mennyit várj?

2007. nov. 27. 08:36

Tudod én anno év elején nem akartam várni. Babát akartam mielőbb.De talán épp ezért sorra valami gond lett a hasammal.


És a baba óta már eltelt 8 hónap.


Sok idő ahhoz képest hogy egyből másik terhességet akartam.


De az a fontos hogy végre úgy néz ki minden ok. és nagyon remélem hogy mostmár eredménye is lesz!


Kitartás Nikice!


Lassan talán de le fog telni az a két hónap!

264. Nikice
2007. nov. 25. 15:36

Nekem még kell két "ilyen", hogy lehessen próbálkozni. :(

Még védekeznünk is kell. :(

263. Christineee (válaszként erre: 262. - Nikice)
2007. nov. 24. 17:01

Na akkor összeillik a ciklusunk mi?

Hát akkor már próbálkozunk!


:-))

262. Nikice
2007. nov. 23. 08:45

Szia! Néha be-be kukkantok!


Az tök jó, ha minden szép nálad!Akkor megérte a szuri-kúra! Mikortól próbálkoztok?


Nekem is kedden jött meg. :)

2007. nov. 23. 08:14

Nikice vagy errefelé?


Jelentem hétfőn voltam dokinál.

Azt mondta minden nagyon szép.

Azért vett kenetet és ma kell hívnom miatta.


Másnap megjött Miki de megint produkált újjat.


Ez van.

260. 120c31c524 (válaszként erre: 259. - Nikice)
2007. nov. 16. 12:43
nagyon szívesen!
259. Nikice
2007. nov. 16. 10:09
Köszi Are!
2007. nov. 16. 09:36
SZIVESEN!
2007. nov. 16. 09:35
Köszi!
2007. nov. 16. 09:34

FOREVER ALOE VERA BERRY NECTAR (áfonyás, almás rostos ital) Áfonyás Aloe Vera gél a fenti tulajdonságokkal ez a gél is rendelkezik + medencetáji, nőgyógyászati problémák, prosztata- és vesebántalmak, emésztő- és kiválasztó rendszer tisztítása, kismamáknak más vitaminok kiváltására. Különösen ajánlott a vizeletkiválasztó rendszer működési zavaraival küzdők számára, valamint influenzás, fertőzéses időszakban, gyenge fizikai állapotban levők számára. Segíti az immunrendszert, a betegségekkel szembeni ellenállóképesség megőrzését. Az Aloe Áfonyabogyó Nektár kifejlesztésekor az Aloe Vera Gél jó tulajdonságaiból indultunk ki, majd ehhez hozzáadtuk a frissítő alma- és áfonyalevet olyan íz elérése céljából, amelyet az egész család kedvelni fog. Azonban nem csak kitűnő aromáról van szó, az Aloe Áfonyabogyó Nektár felér egy "táplálkozási erőművel"! Az Aloe Áfonyabogyó Nektár az Aloe Vera Gélben lévő tápanyagokon kívül A-vitamint és C-vitamint, valamint káliumot és valódi áfonyalevet tartalmaz. Különösen ajánlott vizeletkiválasztó rendszer működési problémájával küszködők számára, valamint influenzás, fertőzéses időszakban, jelentős antioxidáns tartalma miatt, daganatos betegségekben. A készítmény természetes antibiotikumot, propoliszt is tartalmaz.

Ár



Súly 1.00 kg

Bruttó ár: HUF 6360

ÁFA tartalom 20% (HUF 1060)

2007. nov. 16. 09:32

MEG VAN MÉG EGY!!!

AZT ÉNIS HASZNÁLTAM CISZTÁRA,,AZT TAPASZTALATBÓL TUDOM,HOGY JÓ!

DE AZ JÓVAL DRÁGÁBB!

AZT IS BEMÁSOLHATOM HA AKAROD!

2007. nov. 16. 09:30

ezt a babatervezok.otthona.net oldalon a shopban

2700FT-ÉRT TUDOD,TUDJÁTOK MEG RENDELNI!

2007. nov. 16. 09:29

Magnezium sulfuricum/Ovaria komplex


20 g


Ha cisztásodásra vagy hajlamos vagy éppen most ciszta van a petefészkedben, ezzel a komplexel segítheted a felszívódását és könnyebben megszabadulhatsz töle.


Magát az Ovaria comp-ot nem szabad szedni, ha valakinek cisztája van, de ez a komplex nem tévesztendö össze vele. A Magnezium sulfuricum/Ovaria komplex speciálisan ciszták ellen való homeopátiás szer!


Napi adagja az egész cikluson keresztül: 2-3x5 globulus


20 g egy cisztás idöszakra elegendö.

2007. nov. 16. 09:28

Igen!


Léccci!!


:-)))

2007. nov. 16. 09:22

Sziasztok csajok!

Bocsi ha beledumálok!

cisztára van egy nagyon jó szer,,,ha gondoljátok bemásolom!

2007. nov. 16. 09:22

Na most beszéltem a dokival!


hétfőn megyek hozzá.

Vesz kenetet hogy hogyan használt a Gynevac és csinálna majd egy hormonvizsgálatot az ov miatt!

249. Christineee (válaszként erre: 248. - Nikice)
2007. nov. 16. 09:19

Hát remélem én is mert nagyon kezd elegem lenni!

Csak hát nem lett volna értelme korábban visszamennem a dokihoz, mert a baba után úgyis váratott volna pár hónapot. Hogy hátha lesz megint spontán baba!


De nem lett igaz volt baba után gyulladás csúnya, meg fertőzés. Szóval talán most minden ok.

Ez a Gynevac kúra biztos befejezte a heylrehozatalt. Főleg hogy mindketten kaptuk!


Aztán meglátom mi lesz!


Megmondom dokinak hogy mostmár történjen valami!


Ráadásul a Gynevac alatt (hiába nem hormon) 28-ról 33 napra nötte magát a ciklusom!

Szerintem most is annyi lesz!

248. Nikice (válaszként erre: 247. - Christineee)
2007. nov. 16. 09:12

Na, ez az! Úgy gondolom, nem fogom pontosan betartani a kéthetet, de a 3.-at sem várom meg.


Én is nagy dilemmában vagyok. Ha szedek valami homeopátiásat cisztára, nem befolyásol-e hormont (pl cickafark), amit aztán nemsokára megnézünk...Ördögi kőr.


Remélem, ennyi minden már segítségedre lesz!

247. Christineee (válaszként erre: 246. - Nikice)
2007. nov. 16. 09:07

Köszi megvagyok!


Elkezdtem ugye szedegetni a lenkei vitamint meg túl vagyok a Gynevac kúrán!


Megvárom hogy megjöjjön és visszamegyek doki bácsihoz!


Úgyse látott fél éve!


Nekem több mint 5 hétre jött meg!

246. Nikice
2007. nov. 16. 09:02
És Te hogy vagy?
245. Nikice (válaszként erre: 244. - Christineee)
2007. nov. 16. 09:01

Azt mondta 2 hét után, ha nem jönne meg, mindenképp jelentkezzem. Dehát, akkor még csak 5 hét telt el műtét óta, és mások, talán te is írtad, hogy 6-7 hétre jött meg először. Nemtom, remélem, megjön "magától".

Ha megjönne 3. napon hormon. Ha megjön és ott a ciszta (és nem látszik, hogy menne össze), mellette sokáig tart, akkor ki kell szedni. De ez NEM fog bekövetkezni. Mindent megteszek, hogy ne! (ötletem az nincs ám, csak a szándék :) )

244. Christineee (válaszként erre: 243. - Nikice)
2007. nov. 16. 08:47

A hátrahajló méh nekem is van. És a baba összehozására ilyenkor ajánlani szokták a hason fekvést! A fene tudja.

Azt nem tudtam hogy összenyomhatom a babát ha nem hason alszom:-(


Elgondolkodtató!


Annak örülök hogy jó dokit találtál és mindenhez ért!!!


:-)))))


A ciszta dolog már tényleg nem olyan jó!

Mikor kéne megjöjjön?

243. Nikice
2007. nov. 16. 08:42

Szia Christine!


Tegnap voltam. Az orvosom megint "lenyűgözött". Egyre inkább marcangol a bűntudta, hogy nem hozzá mentem. Pl eddig minden orvos közölte, hogy hátrahajlott méhem van, de ő mondta először, hogy aki babát akar, minél többet próbáljon hason aludni, illetve terhesség alatt is amíg lehet, mert "elnyomja" a méh a babát, és akkor is elhal.

Ami nagyon nagy öröm volt számomra,hogy kiderült a maga az endokrinológus, nem kell az ismerősömet bevetnem. Vagyis: egykézben lesz minden!!! Mindent lát mint nőgyógyász, és a hormonokkal is tisztában van. Ő nézi a petét és az inzulint, mindent! Nagyon elégedett vagyok és bizakodó.

Eddig a jóhír, a rossz, hogy nőtt egy jó nagy cisztám. Most várunk, és abban bízunk a mensiis felszívódik, ha nem...akkor erről ne is beszéljünk. Már napok óta fájt, de nem mertem még a páromnak sem mondani. :(

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook