Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vesemedencegyulladással kórházba menni, mire számíthatok? fórum

Vesemedencegyulladással kórházba menni, mire számíthatok? (beszélgetős fórum)


2013. okt. 29. 21:32

Kétszer volt vesemedence gyulladásom.Antibiotikumos kezelést kaptam,lázcsillapítót.Otthon feküdtem,meleg plédben a derekam,és + takaró rajtam,szigorú fekvés.

Az elviselhetetlen fájdalom viszont szőrnyű volt,még így visszaemlékezve is!

Kell másfél-2 hét hogy meggyógyulj,annyi minimum!


Nekem motorozástól volt egyszer,másodszor meg lenge ing és hideg befúvás elég volt.Fő az óvatosság.

2013. okt. 29. 19:09
Amikor kórházban voltam, többen is voltak benn ezzel betegséggel, itt 3 lázmentes nap után engedték ki őket.
2013. okt. 29. 19:01
Köszönöm szépen a válaszokat :-) Hát urologiára nekem is kell mennem, de tartok attol hogy bekell feküdnöm..5 nap antibiotikum megvolt de a fájdalom megmaradt...lázam is volt még tegnap! bizom benne hogy nem kell bennmaradnom :-)
2013. okt. 29. 18:27
Nekem 12 évesen volt, de a véres vizelettel azonnali kórház lett, 10 napig voltam bent, ebből első 4 nap infúzió és injekciók mert nem akart lemenni a lázam.
9. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Susika2009)
2013. okt. 29. 16:54

Nekem is volt vesemedence gyulladásom. Nem kellett kórházba menni vele. Szigorú ágynyugalom, antibiot., gyulladáscsökkentők, rengeteg folyadék, lázcsillapító, hűtőfürdő...De otthon!

Amikor már 3. hete lázas voltam, amit a körzeti doki írt semmit sem ért, ügyeletet hívtunk az sem tudott semmit tenni, magánorvoshoz mentünk egy urológus dkihoz. Ő vizeletet nézett, ultrahaggal is megnézett és kapásból kaptam a szuri gyulladáscsökkentőt, meg írt fel gyógyszert és kb 1 hét alatt rendbe is jöttem.

Voltam Nefrológián is egyszer kivizsgáláson, de igazából semmit sem csináltak, csak az ürített vizelet mennyiségét mérték mániákusan.

Szóval én azt mondom, ha teheted, keress fel egy magánredelő urológust, jobban jársz!:)

2013. okt. 29. 16:54
Sok vörös áfonyát kell enni (szárítva kapható) meg vörös áfonya teát inni...meg c vitamint, vizet...
2013. okt. 29. 16:52
Anyukámnak 1 hónapja volt, szörnyű fájdalmai voltak...de nem került kórházba, 1 hétig jártak hozzá ki oltani antibiotikummal és fájdalomcsillapítóval, utána 10 napig szedett szájon át antibiót, aztán volt néhány nap szünet, akkor vizelet vizsgálat, baktériumtenyészet, antibiogramm, volt még bacija enterococcus 70000/ml, azt mondták h ez már nem vészes, de még kapott antibiotikumot az antibiogramm alapján. Az étvágya 0-val volt egyenlő, most kezd visszatérni.
2013. okt. 29. 16:51

Én lábon hordtam ki.

Kaptam egy lórúgás antibiotikumot, és rendbe jöttem. Előtte igazi kínlódás volt...

5. diegóóó (válaszként erre: 3. - Susika2009)
2013. okt. 29. 16:43
Barátnőmet bent tartották. Bement a kórházba. Vért vettek és nem volt jó az eredmény. Előtte már antibiotikumot kapott, de nem használt. 5 napig volt bent. Infúziót kapott, antibiotikumot és többször vettek tőle vért, vizeletet.
2013. okt. 29. 16:21
Senki se szeret ... Jobbulást!
3. Susika2009 (válaszként erre: 2. - 103cacdfd2)
2013. okt. 29. 16:17
csak hogy meni kell,valószinü ultrahang,vizeletvizsgálat amitől kiderül van e még baci a vizeletben..ilyeneket mondodtt,,csak félek h benn tartanak..nem szeretek korházba lenni..
2013. okt. 29. 16:16
orvos nem mondta??
2013. okt. 29. 16:11
egy hete diagnosztizálták,makelett visszamennem de lázas vagyok és a fájdalom sem mult el..azt mondták korházba kell menni..meddig kell befeküdni ha egyátalán be kell?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook