Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vérzékeny méhszája volt már valakinek? fórum

Vérzékeny méhszája volt már valakinek? (tudásbázis kérdés)


8. kzsu80 (válaszként erre: 7. - Jázmin85)
2013. szept. 21. 21:04
na akkor hátha mond vmi okosat ez a doki.
2013. szept. 21. 20:17

Csak általános vizsgálat volt. De sajnos több éve orvostól orvosig járok. És végre van egy doki aki normálisan foglalkozik velem. És nem egyből fogamzásgátlót akar felírni a vérzészavaromra hanem az okát megkeresni. Hozzáteszem a fogamzásgátlók többségére is allergiás vagyok. Átestem pár műtéten.

Most is nem jó a hüvely ph-m. Ami valami gyulladásra oka lehet. Van valami a méhembe. És folyadék a Douglas üregben is. Mellette a vérzékeny és dús erezetű méhszáj.


Nem várok babát. De szeretnék. És ezért is szeretném kivizsgáltatni magam rendesen. Hogy ha oda kerül a sor akkor minden oké legyen. Sajnos több orvos csak annyit mondott jó ez így amíg nem akarok gyereket éld nem próbálkozunk már egy éve.

6. kzsu80 (válaszként erre: 5. - Jázmin85)
2013. szept. 21. 19:02
ja értem...amúgy babát vársz? vagy csak általános vizsgálat volt?
2013. szept. 21. 18:41
Annyit mondtak először legyen meg a rákszürés eredménye és majd utána a többit.
4. kzsu80 (válaszként erre: 3. - Jázmin85)
2013. szept. 21. 18:31
hát akkor gondolom nincs semmi gond...ne parázz :)
2013. szept. 21. 18:30
Nekem megcsinálta így is a rákészülést :)
2013. szept. 21. 18:08

Nekem az első terhességemnél volt ilyen. Rákszűrst akartak csinálni, és mondták, hogy totál vérzékeny a méhszájam, nem lehet most megcsinálni. (4-6 hetes lehettem).

Azt mondták, semmi gond, valakinek ilyen, majd szülés után megcsinálják. Ja, ez Londonban volt, lehet itthon máshogy állnak hozzá.

Szóval semmi problémám nem volt, pár napot véreztem, aztán nem piszkáltak.

Utána helyreállt magától, és a második babánál nem volt vérzékeny..

2013. szept. 21. 17:40
Vérzékeny, dús erezetű cervix (méhszáj). Rossz hüvely ph. Volt már valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook