Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Verekszik a kislányom, hogyan szoktassam le róla? fórum

Verekszik a kislányom, hogyan szoktassam le róla? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 7. 23:59
az én kilsányom 18hónapos,üt,ver,harap....
2012. máj. 7. 16:47
megvan font a neten lelehet tolteni a szuper dada sorozatot es tenyleg nagyon jol bemutatja az egexet megeri utannajarnod ha mar tenyleg ekkora a gond.mert tippeket lehet adni de tvbe is mutatja h ez egy hosszu folyamat
2012. máj. 7. 14:11
Sajnos nincs meg ez a csatorna :-( Tudtok konkrét tippeket adni?
3. Céda (válaszként erre: 2. - Cikicakk)
2012. máj. 6. 20:00
Köszi!!!
2012. máj. 6. 18:45
A Life Network tv csatornán megy egy olyan sorozat,hogy "Szuper Dada" Ott pont az olyan gyerekekkel foglalkoznak mint amilyen a te kislányod is.Itt most hosszú lenne leírnom,azt amit ott tanított a dad,de ha igényled akkor priviben nagyon szívesen megírom.Tudod nem akarom az egész oldalt kibérelni és ez nem pár mondat lenne.Mindenesetre ha van kábel tévéd és tudod fogni az adást akkor nézd meg mikor adják.Azt hiszem még mindig megy ez a sorozat.Minden adásban másik kisgyereket mutatnak be,de a legtöbbjük viselkedés problémás.(hiszti,verekedés,trágár beszéd,düh,stb)
2012. máj. 6. 17:51

Ha dühbe gurul a kislányom, nem az van amit ő szeretne, akkor elkezd csapdosni, rámüt stb.

Nem tudom hogy szoktassam le róla. 4 éves. Már elmagyaráztam neki, hogy ez így nem helyes de ugyanúgy folytatja. Visszaütni nem akarok, bár néha majd felrobbanok. Egyébként fogalmam sincs honnan jön ez a csapdosás, nem itthon látta, sosem erőszakkal neveltük. Egyébként nagyon akaratos gyerek, nem tudom milyen büntetéseket vessek be ami hatásos lehet. Apróbb büntetéseket szokott kapni, bár úgy tűnik egyik sem elég hatásos, egyre kezelhetetlenebb a lányom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook