Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan szoktassam le a kislányomat a pelenkáról, de végleg? fórum

Hogyan szoktassam le a kislányomat a pelenkáról, de végleg? (tudásbázis kérdés)


8. naiv
2013. jan. 20. 07:47
Sziasztok!!Nállunk az ovónő mondta hogy jó lenne ha tavasztol már nem lenne pelusa!!Az én lányom is 2,5!!Enyhén kiakadtam,h hogy magyarázzam meg neki,nállunk minden reggel pisil bilibe de napközbe nem mindég a kaki csak nagyritkán jut bilibe szinte 10percenként megvan kérdezve tőlle de ugy látom egyszerüen nem érdekli!!
2013. jan. 20. 04:35

Jajj. dehogy kényszerítem! Csak félek, hoy lemaradok a pillanatról. Egyszer véleltrelnül nem kapott pelust (feledékeny felvigyázó), egyszer pedig ő makacsolta meg magát.

Mindkét alkalommal ott volt a magyarország-térkép folt lepedőn...

2013. jan. 19. 23:08
Sehogy!Mi a fenéért kell siettetni szegény gyereket!
2013. jan. 19. 22:46
Egyrészt érési folyamat másrészt neked kell elhatározni, h nem adsz rá többet. A kettő együtt. Ha érett rá, gyorsan fog menni Ha nem,akkor küzdelmesebb
2013. jan. 19. 22:37
Nem szabad erőltetni!!! Ez egy érési folyamat!
2013. jan. 19. 22:30
Majd leszokik, ha megérik rá. Ne erőltesd.
2013. jan. 19. 22:13
Lassan két és fél éves. Ügyesen bilizik nap közben, a kaki is oda jut álltalában. De a pelusba is gond nélkül belepisil. Csak alvásnál, illetve hosszabb utakra kap pelenkát. Ha nem adok rá alvás előtt, bepisil, felébred.
2013. jan. 19. 22:12
Hogyan szoktassam le a kislányomat a pelenkáról, de végleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook