Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vénleányok, agglegények fórum

Vénleányok, agglegények (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. jan. 18. 15:49
Azért ezt bírnám én is. De sajnos ez már kevés családban adatik meg
10. Guruljka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 18. 15:49

Személyesen ismertem a családot, a fiú nem akart a szülei ellen tenni. Az apja elég rémes egyéniség volt ráadásul. Az édesanya egy tündéri teremtés volt, de nagyon hitbuzgó katolikus.

A srác otthon rengeteget dolgozott, ezért nem is költözött el a szülőktől. A szabadidejében nyilván nem akart rossz légkört otthon. Ilyen békés természet volt.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2020. jan. 18. 15:48
Ez igaz. Az én nagymamám például dolgozott rendes állásban, amikor nagyapám elvette, nem engedte dolgozni. Mert a nő dolga a háztartás...:O
2020. jan. 18. 15:48
Sok olyan család van, ahol a sok gyerek közül egyet nem házasítottak ki, neki a szülőkkel kellett maradni halálukig.
7. Guruljka (válaszként erre: 5. - Bless the child)
2020. jan. 18. 15:46
Már csak azért is, mert a nőnek sokáig nem lehetett önálló munkaviszonya. Kellett, aki eltartsa.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2020. jan. 18. 15:46

Dehát ez olyan szörnyű... Miért kellett mindig fejet hajtania a szülei ízlése, akarata előtt?

Amit írsz, még mindig a jobbik eset, mert csak megtalálta a párját szerencsére.

5. Bless the child (válaszként erre: 4. - Globus)
2020. jan. 18. 15:43
A szabadság korát éljük. A múlt században kötelező volt férjhez menni, gyereket szülni. A szülő szégyenként élte meg, ha a lány pártában maradt.
4. globus (válaszként erre: 3. - Bless the child)
2020. jan. 18. 15:41
Az még hagyján, hogy nincs tartós párkapcsolata. De hogy semmilyen sincs soknak, na ez tényleg érdekes.
2020. jan. 18. 15:40
Vannak nők, akik nem tudnak megmaradni egy párkapcsolatban. Van ilyen rokonom. Tök jó nő, biztos anyagi lábakon áll, karrierista, izgőmozgó csoda. Volt élettarsi kapcsolata, onnan van egy 20 éves lánya. Mindig van pasija, de nem képes megállapodni senki mellett, ha komolyra fordul a dolog a pasi részéről A. mindig kihátrál. Ő ilyen, ettől függetlenül nagyon szeretem.
2020. jan. 18. 15:39

Ismertem olyan férfit, aki inkább nem vitt haza senkit. A szüleinek, de még leginkább az anyjának, úgysem felelt volna meg. Vitát meg nem akart.

A szülei halála után, az illendő gyász-időszak leteltével már rögtön megnősült. Biztosan régóta együtt voltak már titokban, mert jó volt a házasságuk, láthatóan nem hirtelen ismeretség alapján kötötték.

2020. jan. 18. 15:33

Sziasztok! Érdekelne a véleményetek, szerintetek miért marad pár nélkül valaki? Ez már egy fiatalkori elhatározás, szülői ráhatás, vagy kényszer? Netán a kényelem, vagy a függetlenség, a szabadságvágy, esetleg a karrier miatt választja valaki az egyedüllétet?

Nyilván ahány ember, annyi eset. A 80-as években voltam gyerek, akkor még fura volt, ha valaki "vénlány" maradt, vagy a fiú nem nősült meg, hanem otthon maradt a szüleivel, míg meg nem öregedett ő is. Mostanában sokkal gyakoribb jelenség, a közvetlen környezetemben több nő van, akik szépek, csinosak, értelmesek, mégis egyedül élnek.

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook