Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vénleányok, agglegények fórum

Vénleányok, agglegények (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. ápr. 27. 08:12

Azt hiszem abszolút érintett vagyok a témában... 40 éves vagyok és valahogy nagyon nem sikerültek a kapcsolataim úgy, ahogy szerettem volna... Volt idő, amikor mindent megpróbáltam, hogy legyen. Online társkeresés, bulizás, sport... Valamiért ez nekem úgy tűnik nem megy :)

Amúgy nem panaszkodhatok... Nem vagyok karrierista már jó ideje, de szeretem a munkámat mégis hagyok időt mindenre, de mégsem jön... Jártam kineziológushoz, pszichológushoz, látó, jós, stb.... hát valamiért mégsem... Azt hiszem el is fogadtam már ezt... Senki nem érti a környezetemben.... én sem értem, de van, amikor már tényleg csak az elfogadás van :)

70. Channa* (válaszként erre: 68. - L.luiselotte)
2020. jan. 19. 10:07
Na igen, az egyensúlyt is fenn kell tudni tartani. Gondolok itt arra, hogy a másikkal való jó kapcsolat, ne menjen a másik kapcsolat rovására...
69. Channa* (válaszként erre: 66. - Semleges)
2020. jan. 19. 10:05

Örülök, ha mások, pl. te nem tapasztalod ezt. Nem zavar, ha ilyenben tévedek! Sőt!


De, ha csak itt a hoxán nézelődünk, és hiszünk mindenkinek, mert itt mindenki igazat mond, akkor már ebből is látszik, hogy merre haladunk.


Én ha leírom, hogy a gyerekem itthon lakik, akkor mama pici fiává válik azonnal...


De, ha valaki idejön picsogni, hogy a szülei rátelepednek, akkor arra biztatják az itteni szuper szülők, hogy szakíts meg velük minden kapcsolatot, költözz el, mond meg nekik, hogy...


Egymásnak is ilyen tanácsokat adnak, majd azon picsognak, hogy a szüleik nem szeretik őket, csak kihasználják őket, rájuk telepednek, ezért neki nincs senkije, nincs aki támogassa, stb.

Nem tudom, hogy az ilyen anyja vagy apja, mit mesélne róla...


Én teljesen megértem azokat az embereket, akik rossz (alkoholista, agresszív, nemtörődöm, felelőtlen) szülő gyereke, biztos van sok ilyen, de szerintem a legtöbb szülő még is csak azt szeretné, hogy a gyerekének jó legyen, csak annyi butaságot összehordanak egymásnak az emberek, hogy emiatt a hülye elvárásoknak akarnak megfelelni pl. a fiatalok is.

68. l.luiselotte (válaszként erre: 55. - Channa*)
2020. jan. 19. 09:29
nem ismerem a többség érzéseit, környezetemben normális szülőszerető fiatalok élnek. Nekem is tök jó a kapcsolatom a fiammal, sőt a szüleimmel is az volt. Annyira Ok hogy már a párkapcsolataink rovására is megy, de én a részemről nem bánom....
67. Törpilla (válaszként erre: 55. - Channa*)
2020. jan. 19. 08:02
Sajnos.. Elég szomorú ez.. Hagyjuk is a 20 as generációt akik nők tisztelet a kivételnek már a mellüket szabatják át a pasik meg BMW álmodoznak. Persze oldja meg a szülő, mert dolgozni meg büdös.. 😀
66. semleges (válaszként erre: 55. - Channa*)
2020. jan. 19. 08:02

Én ezt nem osztom. Az én környezetemben mindenki szereti, tiszteli, becsüli a szüleit és viszont.


Van egy ismerős házaspár aki viszont olyan szinten kompenzál mert más témája nincs mint azt bizonygatni mindenki felé, hogy ők mennyire fasza és jófej szülők.

Már kínos ezt hallgatni és mindenki számára nyilvánvaló, hogy valami nincs rendben. De ők abból táplálkoznak, hogy hiperszuperek:)

2020. jan. 19. 07:58
Cuki volt a mama😉😂
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - Channa*)
2020. jan. 19. 07:47
Nen, te arról beszéltél, hogy már nem divat szeretni a szülőket.
63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 61. - 0885be3643)
2020. jan. 19. 07:43

Ó, mintha apuka nem csinálta volna 23 évesen... Ugyan már. :)

Nekem is volt olyan párkapcsolatom, hogy már egy éve együttlaktam a sráccal, de ha elmentünk a szüleihez vidékre, akkor az anyja külön szobában altatott minket :D

2020. jan. 18. 23:59

Na, hogy a kérdesre is válaszoljak. Szerintem egyszerűen, mert nincs kényszer.


Nekem volt nagyon jó párkapcsolatom, de történtek dolgok, amik miatt véget ért. Aztán nagyon akartam, hogy legyen, lett is, de nem volt jó így, hogy részemről nem volt szerelem. Végül kiléptem belőle, mintha mázsás súlytól szabadultam volna meg. Szóval én pl ilyen vagyok. Ha lenne megint valaki, akivel kölcsönösen szeretnénk egymást, az biztos megint szuper lenne, de ha ilyen nincs, szingliként sem rossz. Nekem legalábbis jobb, mint egy nem jó párkapcsolatban.

61. 0885be3643 (válaszként erre: 45. - Ancsa112)
2020. jan. 18. 23:49
Volt egy jóbarátnőm, 23 évesen lett először komoly kapcsolata. Amikor náluk aludt a srác, apuka külön szobába parancsolta a fiút, és ellenőrizte, hogy nem megy át éjszaka a lányhoz, nehogy "valamit" csináljanak. Én úgy nevettem. Persze csinálták ők a "valamit", csak máshol. :D
60. Guruljka (válaszként erre: 19. - 8d00a82c06)
2020. jan. 18. 23:43
Legalább bevallotta.
59. 0885be3643 (válaszként erre: 20. - Guruljka)
2020. jan. 18. 23:32
Hú... Nagymamám meg Magyarországon azért nem taníthatott, mert evangélikus volt, nem katolikus.
58. 0885be3643 (válaszként erre: 11. - Bless the child)
2020. jan. 18. 23:29
Én nem bírnám. Ha milliókat kereső férjem lenne és tudnám, hogy életem végéig eltart, akkod sem bírnék eltartott nő lenni és csak tengeni-lengeni egy életen át...
57. Channa* (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 18. 23:03
Én is elég bátor voltam, de ez nem jelentette azt, hogy lesz@rtam a szüleimet;)
56. Channa* (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 18. 23:02

Na, mi a szösz? Önkényuralom?

Dehogy is! Csak szeretik és tisztelik egymást.


erről beszéltem, de az ugye hülyeség:DDD

55. Channa* (válaszként erre: 44. - Törpilla)
2020. jan. 18. 22:59

Na! A kivételek, amik erősítik a szabályt:D


Az én fiam is szeret minket, ahogy mi is őt, de ha itt van 4 ismerőse, akkor tuti, hogy szóba kerül, hogy mennyire jó az én gyerekemnek, hogy ilyenek a szüleik, mert az 5 kb. egy idős pasiból, egynek van jó kapcsolata a szüleivel (ez a gyerekem), a másik négynek kőkemény indokai vannak, hogy miért nincs.

Az eddigi barátnői közül (hosszabb távú) egynek voltak remek szülei, a másik háromnak "érdekesek" voltak.


Ha hiszek ennek a generációnak, akkor nagyon kifogták a rossz szülőket, akik piszkálódnak, rájuk telepednek, alkoholisták, ostobák, stb.


Ha nem hiszek nekik, akkor elképzelni sem tudok olyat, ami miatt a kapcsolatuk megszakadhatott...


Nem tudom mi ütött a szülőkbe és a gyerekekbe..., de az biztos, hogy egy kicsit sem toleránsak egymás irányába. Egyszerűbb nekik akár évekig vagy az idők végezetéig nem szóba állni egymással...


Attól, hogy te és az én gyerekem és még néhány szereti és ragaszkodik a szüleihez, sajnos a többség nem....

54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Ancsa112)
2020. jan. 18. 19:17

Jesszusom.

Vannak barátaid? Barátnőid? Ők nem segítettek kitörni anyukád önkényuralma alól?

53. Törpilla (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 18. 19:14
Pontosan . 😉
52. Törpilla (válaszként erre: 49. - Bözsi néni)
2020. jan. 18. 19:13
Szerintem nem elítélendő. Öcsém is van az is szereti a szüleit. 😜
51. ab61752c45 (válaszként erre: 48. - Bless the child)
2020. jan. 18. 19:12
ki fogod nevetni.az anyáméknak előbb volt a polgári esküvőjük,tehát már...né volt,de csak az egyházi esküvő után költözhetett oda az apám.a többit nem firtattam.
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Channa*)
2020. jan. 18. 19:09
Ez nem divat kérdése, az ember ösztönösen szereti a szüleit. Lehet, hogy manapság bátrabban mernek a gyerekek ellentmondani, de ez nem a szeretet hiányát jelenti.
49. Bözsi néni (válaszként erre: 44. - Törpilla)
2020. jan. 18. 19:08
Ha ugyanezt egy pasi mondja, akkor megy a köpködés, hogy "anyuci pici fia". A nők szerint ha egy pasi szereti a szüleit, az elítélendő dolog.
48. Bless the child (válaszként erre: 45. - Ancsa112)
2020. jan. 18. 19:01
Jesszusom! Te hogyan lettél? Nagxon sajnállak, mintha a középkorban élne anyud
47. globus (válaszként erre: 45. - Ancsa112)
2020. jan. 18. 18:43
Állj a sarkadra! 21. században élünk, világosítsd fel. Éld az életed, legyél boldog.
46. 8d00a82c06 (válaszként erre: 45. - Ancsa112)
2020. jan. 18. 18:42

De miért hagytad magad??

Anyukádat sem a Szentlélek szállta meg.

2020. jan. 18. 18:40
Engem édesanyám szinte "tilt" attól, hogy legyen valakim. Valahogy ezt nevelte belém. R*banc aki pasival alszik, se én nem mehettem sehova, ide meg jobb ha senki nem jött. Így bezárkóztam. Kifelé azt mutatom jó egyedül, és nem hiányzik férfi. Belül meg néha szenvedek. Az önbecsülésem mínuszban van, hiszen nem kapok szeretet, gyöngédséget. 30 elmúltam viszont, jó volna gyerek majd. Azt szeretnék. Szerintem lombik lesz majd.
44. Törpilla (válaszként erre: 40. - Channa*)
2020. jan. 18. 18:30
Szerintem meg ez baromság. Minden nevelés kérdése. Én imádom a szüleimet akkor is ha néha nem olyanok amilyenek én elvárom és ragaszkodok is hozzájuk. Úgyhogy szerintem baromságot írtál.
43. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 18. 16:46
Vagy nem találja meg azt akivel letudná élni az életét.
42. Channa* (válaszként erre: 41. - Bless the child)
2020. jan. 18. 16:43
Igen:S
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook