Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Veletek már előfordult, hogy a megszokott összeg sokszorosát küldték ki telefonszálmának? fórum

Veletek már előfordult, hogy a megszokott összeg sokszorosát küldték ki telefonszálmának? (tudásbázis kérdés)

21. xTüncőx (válaszként erre: 20. - Pan Dóra)
2011. szept. 28. 21:00
Már én is elgondolkodtam rajta mostanában :) Bár arról is le tudnak kapni pénzt, de akkor nem teszek rá egyszerre sokat, és "böjtölök" :) Viszont most megoldódni látszik a probléma, habár még nem 100%, de esélyes, hogy az apuméval egybe számlázták, mert ft-ra pontosan ugyanannyit ír neki is. A napokban kiderül!
2011. szept. 26. 22:35
Használj kártyás telefont! Azzal nem ér meglepetés! :)
19. zebracsikó (válaszként erre: 18. - XTüncőx)
2011. szept. 26. 15:23

menj be az ügyfélszolgálatra és érdeklődd meg személyesen !! pontosan el fogják mondani, mi mennyi és miért annyi.

Felesleges itt dühöngened, mert nem fog kiderülni az igazság.

18. xTüncőx (válaszként erre: 13. - Reload)
2011. szept. 26. 15:22
De még 1,5 hónapnak is nagyon sok ez a számla :( Na remélem, hogy a napokban már kiderül végre, mi történt!
17. xTüncőx (válaszként erre: 14. - B4c06bc553)
2011. szept. 26. 15:21
Jól ki van ez találva!!! Saját akaratból én se lépek fel sose netre, remélem, hogy most se az történt. Ha a telefon lesz a bűnös, akkor nem érdekel az ára, de tényleg veszek egy másikat. Bár ez se az a legújabb fajta érintőképernyős nyavalya, azoktól mindig is féltem.
16. xTüncőx (válaszként erre: 15. - Hancsalean)
2011. szept. 26. 15:18
Tudom, hogy van olyan, ami elvileg nem vonatkozik külföldre, de ő valami olyat rendezett most, ami kifejezetten külföldre is vonatkozik. De ha azt mondom, 20 percet beszéltünk telefonon egy hónap alatt, akkor sokat mondok. Szóval még annak se kéne ennyibe kerülnie, pláne nem nekem! Régebben is beszéltünk majdnem ennyit, és soha nem volt ennyivel több a számlám. Nekünk az alapdíj az havi 1000 Ft, én és anyukám is fizetjük már évek óta, csak apum most szállt be, de ettől nekünk elvileg nem kéne változásnak lennie.
2011. szept. 26. 13:08

Az írtad, hogy apukád külföldön dolgozik. Onnan telefonál is neked? Mert a családi opció nem vonatkozik külföldi hívásokra, ott minden megkezdett 10. perc kb. 400 ft áfával. Tehát ha csak 20 mp beszéltetek is ennyi. És ha legközelebb is 20-at, akkor is.


A másik: családi opciónál van egy bizonyos összeg, kb. 3500 ft, ami az alap díj, hogy ingyen beszélhessetek egymással.

14. b4c06bc553 (válaszként erre: 10. - XTüncőx)
2011. szept. 26. 12:53

Mivel soha nem lépek fel telefonról a netre, csupán beszélgetésre használom, ezért próbáltam olyan készüléket keresni, amelyik csak olyan kis kezdetleges. Hát nem fogod elhinni, hogy azok majdhogynem drágábbak, mint ez a tömegcucc, amelyik 3 hónap alatt lekopik, szétesik. :(

A piacon lehet még régi készülékeket kapni, amelyikekbe viszont sokszor rossz az akkumulátor és azt nehéz pótolni, mert már nem gyártják. Különben sokkal strapabíróbbak, mint a mostanában gyártottak.

13. reload (válaszként erre: 12. - XTüncőx)
2011. szept. 26. 12:53
Ha mondjuk 09.26-án van számlazárás és te 10.15-én másik díjcsomagba mész, akkor a 09.26-10.15-ig kiszámlázzák az egyiket és 10.15-10.26-ig a másikat, de lehet egy számlára teszik, így elképzelhető, hogy több, illetve ha pont úgy esik bele a hónap, akár lehet 1,5 havi számla is egyben. Utána beáll a rend. Tudom ez nem vigasz, sőt nem is biztos ez a helyzet, csak hirtelen ez jutott még eszembe.
12. xTüncőx (válaszként erre: 8. - Reload)
2011. szept. 26. 12:50
Sajnos nagyon nem értek ehhez az egészhez :( De ez most iszonyatosan szemet ütött. Na akkor valószínűleg bukta, úgy veszem ki a szavaitokból :( A telenort is otthagyom egy életre
2011. szept. 26. 12:49
feltöltőset akartam írni, csak mérgemben azt se tudom, mit hordok össze :)
10. xTüncőx (válaszként erre: 9. - B4c06bc553)
2011. szept. 26. 12:49
A mocskok :( Hát akkor ismét lemondhatok jó pár dologról az elkövetkezendő pár hónapban, amit már régóta szerettem volna... Mérgemben eldobom a telefont is meg az előfizetést is (ha lejár majd a hűségnyilatkozat), és veszek egy kártyásat, meg egy kőkori telefont.
9. b4c06bc553 (válaszként erre: 7. - XTüncőx)
2011. szept. 26. 12:41

A szerződés összes betűjét olvasd el, mert valahol ott van "eldugva", hogy most jól rá fogsz faragni, ha aláírod. :(

Bizonyítani nem tudod még hívásrészletezővel sem, hogy azt nem te beszélted le. :(

8. reload (válaszként erre: 7. - XTüncőx)
2011. szept. 26. 12:07

Lehet hogy törthavi számla is van könyvelve ezen?

Úgy el tudom képzelni...

7. xTüncőx (válaszként erre: 6. - Reload)
2011. szept. 26. 11:36
Iszonyat, hogy mit tudnak művelni az emberrel. Apukám most lépett be a családi csomagunkba, és külföldön dolgozik. Habár annyira keveset beszéltünk, hogy még családi csomag nélkül se hiszem, hogy 3 ezernél többe kerülne. Elképzelhető szerinted, hogy emiatt a családi csomag miatt kavartak be valamit?
6. reload (válaszként erre: 5. - XTüncőx)
2011. szept. 26. 11:04
Megértelek abszolút. Nekem egyszer volt a vezetékesen, mikor beléptünk az in.telbe. Életem legnagyobb hülyesége volt. 2 hónapig jött több 10 ezres számla tőlük, külföldi hívásokból :( Persze ki kellett fizetni, lemondtam a kimenő emelt díjas és külföldi hívásokat, aztán mikor végre letelt a hűség, felmondtam a szerződést :( Mást nem tudtam tenni sajnos.
5. xTüncőx (válaszként erre: 4. - Reload)
2011. szept. 26. 11:01
:( A lényeget tudom, hogy: NEM én csináltam, és ezért bosszant annyira a dolog. Ha én cseverésztem volna nyakló nélkül, akkor felvállalnám, max. szidnám magam kicsit, de így.... Fú de nagyon mérges vagyok. Még egy normál háztartáshoz mérve se kevés az a 18, nem hogy egyetemi ösztöndíjhoz :( Neked volt már ilyen?
4. reload (válaszként erre: 3. - XTüncőx)
2011. szept. 26. 10:56
Szerintem kérhetsz ki az ügyfélszolgálaton, vagy neten meg lehet nézni, ha kéred azt a szolgáltatást.Bár azt hiszem hiába nézed meg, illetve nem hiába, mert tudni fogod mi került ennyibe, de akkor is ki kell fizetned ha nem te telefonáltál :S
3. xTüncőx (válaszként erre: 2. - Reload)
2011. szept. 26. 10:52
Nem tudom sajnos, azt hogy lehet?? Igen, én is ettől rettegek, hogy a telefon volt a bűnös, és azt nem tudom bizonyítani. Viszont két évig nem csinált ilyet soha, most kattant volna meg? Remélem, hogy csak valamit elszúrtak :(
2. reload (válaszként erre: 1. - XTüncőx)
2011. szept. 26. 10:50

Hívásrészletezőt nem tudsz megnézni?

Sajnos hiába lépegetett volna fel magától a telefon, ezt bizonyítani nem tudod, így is úgy is kifizettetik veled :S

2011. szept. 26. 10:46
Általában még a számla érkezése előtt egy-két nappal le szoktam kérdezni, mire számítsak, mert otthonra küldik, én pedig másik városban vagyok albérletben. 4-5 ezer Ft körül szokott lenni, ha többet beszélek, akkor 6. A legtöbb eddig 12 volt, de akkor rengeteget beszéltem vizsgaidőszakban, mert nem volt netem, és telefonon keresztül kértem segítséget. Most alig beszéltem, soha nem wapoztam, és lekérdeztem a számlám: 18200 Ft. Azt hittem, lemegyek hídba, mert ez teljesen irreális. Szerintetek fellépegetett magától a netre a telefon (sose csinált ilyet), vagy a számlázásnál csesztek el valamit??? Most várom a számlát, hogy legalább körvonalasan kiderüljön, hogy csapták oda azt a + 12-13 ezret, aztán megyek reklamálni. A vérnyomásom az egekben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook