Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vélemények a cigarettázásról! fórum

Vélemények a cigarettázásról! (beszélgetős fórum)


2007. okt. 7. 00:14
Olyan sok apró dolgokért büntetnek ma már, ezért nem lehetne szerintetek. Mi az ,hogy betartja -e az étterem tulajdonosai? Hát elenőrizzék őket is! Ez is van olyan fontos mint pl. a parkolások ellenőrzése. Azt is , meg sok-sok mást büntetnek, akkor ezt miért nem??? Nincs elég beteg ember, lassan sehova nem mernek sokan a cigifüst miatt benmenni! A kultúrált környezet, szerintem többségünk vágya. Ezt csak méreg drága helyeken lehet biztosítani, ahová a kisebb jövedelmű emberek nem tudnak eljutni! Ez szégyen!
2007. okt. 3. 05:17
az első hozzászólás miatt vezették be a dohányzó helyeket és a nem dohányzókat... az meg már más tészta, hogy pl az étterem tulajok betartják e..
2007. okt. 3. 04:53
A cigarettázóak alapjában véve önző, és - már bocs - kissé akaratgyenge emberek. Mondhatom ezt, én is cigiztem, hosszú-hosszú évekig. De egyszercsak azt mondtam: NEM! És attól a perctől kezdve nem gyújtottam többet rá. Nem volt könnyű, de nem kötöttem újévhez, hétfőhöz, 10-éhez, szülinaphoz, mittudoménmihez. Abbahagytam, mert úgy AKARTAM! Nekem ne mondja senki, hogy nem lehet leszokni.... nem is akar...:)
2007. okt. 2. 23:53
Igen! Ez valóban nagyon csúnya dolog!
2007. okt. 2. 23:42

Nem értem, mindenki szívesen veszi ha pl. étteremben vagy várótermekben az orra alá fújják a füstöt?

Milyen érzés lhet ez pl. egy asztmás betegnek?

Nincs róla véleményetek!

2007. szept. 27. 14:55
Nem érte,hogy még mindíg nem értünk el odáig, hogy aki cigarettázik, tartsa tiszteletben a nem cigerettázókat,és lehetőleg pl. étteremben ne gyújtsanak rá. Aki nem cigarettázik az kérje meg a cigizőt? Hát valyon milyen választ kapna?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook