Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Végre elhatároztam magam! Lefogyok! De miért csak jó alakú lányok vannak a konditermekben? fórum

Végre elhatároztam magam! Lefogyok! De miért csak jó alakú lányok vannak a konditermekben? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Végre elhatároztam magam! Lefogyok! De miért csak jó alakú lányok vannak a konditermekben?

1 2 3 4
2010. jan. 6. 13:06
eszeni-elkezdeni kissé vacakola klavi bocsika:)
2010. jan. 6. 13:05
szioka:)kicsibonba vagyok.én anno 90 kg os voltam mikor lementem egy konditerembe és zsirégetövel és komoly edzéssel legofytam 68 kg ra,amit évekig tarottam.most a kicsilányom születése után ujra meghiztam amiért most kezdek vezekelni .megint 87.6 kg vagyok.a cél 70 kg.tudom hogy képes vagyok rá de nagy kitartás kell ,de megéri.a kérdésedre a terembe nem csak csinos lányok jelennek meg.én voltam rá a példa:90 kg mal.2 év után én is beálhattam a csinos lányok köz emelt fejjel.az addigi munkát amit tettem érte csak én tudhattam.ettöl volt fantasztikus megjelenni mások számára "jó nőként".ök nem látták a kezdetet,én tudtam.mindig érdemes eszeni mind 1 mit de a kitartás meghozza a gyünölcsét .tudom mert végigcsináltam és január 1 én 87.6 kg rol indulva a célom 70 kg.tudom hogy képes vagyok rá.neked is menni fog csak ne add fel.szioka:) kicsibonba
84. a908366fdb (válaszként erre: 83. - Evawitch)
2010. jan. 6. 12:40

Szia!

Gratulálok! Látod megy ez! És még menni is fog, főleg így, hogy kifizetik a bérlet egy részét:D

A kajához meg hozzá lehet szokni! Előbb-utóbb hozzászokik a szervezeted, aztán majd jól fogsz lakni pár zöldséggel is:D:D és persze némi hússal:) Csak így tovább! KITARTÁS

2010. jan. 6. 12:11

Sziasztok! Túl vagyok az első és második edzésen. Nem haltam bele. :) Jógázni is voltam tegnap, igaz, attól fáj még a lábam. Legközelebb pénteken megyek edzeni. Azt mondta az edző, hogy kezdőknek elég a heti 3 alkalom. Ha belejövök, mehetek többször is. Egyik munkatársam is eljött velem ma, vett bérletet is. Kiderült, hogy a munkahelyem szerződésben van a fitness klubbal és 2500 ft-ig kifizetik a bérlet árát. Ez jól jön, nagyon jó, hogy megtudtam. :)

A kajára is odafigyelek, nem eszek meg mindenfélét. CSAK ásványvizet iszom, reggel teázok. Most 4 kicsi sajtos fasirtgolyót ettem párolt zöldséggel. Egy dolgot nem értek. Hogyan lehet jól lakni zöldségekkel? Most ez elég volt, de, 1 óra múlva megéhezek. Szerintem nekem egész nap ennem kellene, hogy jól lakjak ezektől. :) Lehet, hogy a karácsonyi evészet miatt van ez. Akkor sem ettem sokat, csak mindenbe belekóstoltam és majd kipukkadtam estére. :)

2010. jan. 6. 09:31
Én is hasonló gondokkal,lelki bajokkal gyötörtem magam az edzés kezdete előtt,és amikor elkezdtem járni!Én is a fiam születése után fél évvel kezdtem el,mert a terhesség alatt feljött +30 kg.Előtte nem volt nagy problémám az alakommal.Szoptatás alatt lement több,mint 10 kg.,aztán 1 éve rögtön újévi elhatározásként elkezdtem járni,hogy igen én megmutatom,igenis leadom,és SIKERÜLT!!!!!:):O:PMár csak 5 kg.van amit leszeretnék dolgozni,és ha sikerül kevesebb leszek a mérlegen,mint terhesség előtt.Nekem ami még mindig problémás az a hasam,mert nagyon megnyúlt a bőröm,ez még kb. fél év,mire helyrejön,az edzőm véleménye szerint,de megéri,mert most már kapom a dícsérő,és egyben éltető szavakat,hogy hogy sikerült,le a kalappal,stb.Hajrá mindenkinek!!!!Én is első alkalommal azt tapasztaltam,hogy csak szépen kidolgozott testű egyének járnak fitness-be,és pironkodtam is,hogy kinéznek,de egy pár alkalom után találkoztam olyanokkal akik Ducik,sokan vannak,és jönnek,mert akarnak.Sokkal jobb.Növeli a kitartást az életben is,önbizalmat ad,széles moolyt,a férjem is büszke rám.:)Mi kell még.Én nem tudok járni 1 héten csak 3x,mert nekem a férjem van addig a fiammal,és igy is eredményes.Már nem tudnám elképzelni mozgás nélkül az életemet,létszükség lett.:)Üdv mindenkinek!
81. tixtina (válaszként erre: 72. - Idnus)
2010. jan. 5. 19:10

Na,ezt vastagbetűkkel kellett volna leírni-vagy akár cikk formájában megjeleníteni.


Igazából sok a boldogtalan ember,és sok az elhízott.


Régebben,a mozgás jelentette számomra az örömet.

Manapság a zabálás.:OO


Most fogok csavarni rajta egyet.:))

80. klaucsi (válaszként erre: 74. - De7b7302d3)
2010. jan. 4. 19:56

Szerintem is...

Minden mozgás számít, főleg ha az eddigi tv-zés helyett van beiktatva.

Én heti 5-7-szer megyek edzeni, 1,5-2 órát, de Én sem így kezdtem.

Az egészséges életmód része a rendszeresség. Ha valakinek ez heti 3, az is tökéletes, ha mellette még a kajára is odafigyel, pláne. Ha kicsit szőrőzni akarok, akkor szerintem minden másnap azért érdemes edzeni, de végülis ha azt nézzük, hogy kedden kezdi valaki, akkor a minden másnap az heti 3. :-))) Na de a viccet félretéve a 3 is több a semminél.

És valljuk be, manapság terjeng a fitnesz-láz, egyre többen figyelnek erre, de ugyanakkor egyre többen meg nem. Ha valaki az előbbi táborba tartozik és rendszeresen sportol (a heti 3 akárhogy is nézzük, rendszeres), akkor már tett az egészségéért.

Szóval nem a mennyiség számít, hanem a minőség. Az a heti 3 olyan legyen, hogy izzadj, érezd, hogy levezeted a munka feszültségét, stb, stb, stb...

Én azért edzek szinte minden nap, mert óriási fogyáson vagyok túl, az esküvőmre készülök és gyönyörű feleség szeretnék lenni, 6 év duciság után... Na meg rájöttem, imádok edzeni, enélkül már nem is érezném jól magam (Hál'Istennek). De tény, Én úgy rendezem az életem, a mindennapjaim, hogy ha törik ha szakad, beleférjen. Pedig nem rég még ki is neveztek, vezető lettem, sokkal több a dolgom, mégis úgy vélem, az embernek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen...

79. klaucsi (válaszként erre: 75. - Evawitch)
2010. jan. 4. 19:49

Szia Evawitch!


Aranyosak a kérdéseid. :-)

1. Megfelelő bármilyen ruha, amiban jól érzed magad, Én mackó alsóban és rövid ujjú pólóban kezdtem. Aztán rájöttem, könnyebben mozgok a gépeken speciális edzésre való tréningnadrágban, nevezhetném aerobik nadrágnak is, nagyon sok sportboltban kapható, de a manapság oly divatos háromnegyedes harisnyanadrágok is tökéletesek erre. A lényeg, hogy ne legyen az anyaga feszes, tudj benne mozogni kényelmesen.

2. Vigyél legalább egy fél literes ásványvizet. Én citromot szoktam belecsavarni, így pikánsabb és egyes olvasmányok szerint zsírégető hatása miatt még duplán jó is. Az edzés alatt jól esik néhány korty víz. Törcsi csak akkor kell általában, ha szancsizni is akarsz, egyébként majdnem mindenhol adnak, de ha nem biztos, akkor egy kisebbett vigyél magaddal.

3. A gépek ingyen működnek. :-) Ha személyi edzőt fogadsz, mindent megmutat és edzéstervet is készít. Ha nem akarsz személyi edzőt, teremőr mindenhol van, aki megmutatja a képeket.

4. Kombinált bérlettel bemehetsz bárhová, de szerintem a kondi és utána az aerobik... hát... ha most kezdesz el járni, véleményem szerint még túl nagy álom. :-) De idővel biztosan bírni fogod.


De édi vagy. :-)))

78. a908366fdb (válaszként erre: 76. - Idnus)
2010. jan. 3. 21:31

Én nem a terhesség alatt híztam meg, hanen jóval előtte. De akkor sem azért ettem mert, szomorú vagy boldogtalan voltam . Tudom, hogy nem támadni akarsz, én sem vitatkozni akarok, csak beszélgetünk.De ha elolvasod a naplómat, ott le vannak írva a dolgok, most sajnos nincs időm itt jobban kifejteni.

Szép estét!

77. idnus (válaszként erre: 74. - De7b7302d3)
2010. jan. 3. 21:23
Mert ha belegondolsz, alapvetően a tested arra van kitalálva, hogy napi 8 órát mozogjon. Most ezt nem tudod megtenni, mert nem úgy élünk, ezért kell ahol lehet kihasználni a lehetőségeket. Szerintem sok embernek azért megy el a kedve az edzőtermektől, mert oda kell menni munka után, átöltözni, egy óra torna, aztán cuccolás haza és már el is ment az estéd. Tök jó, ha ez vkinek belefér, de nekem pl nem. Ezért jó szerintem a futás. Hazaérsz, felveszed a nyúlcipőt, kocogsz 30-40 percet és el van intézve. És minden nap, de legalább heti 5 napot, hétvégén meg kirándulás gyerkőccel vagy ami tetszik. És akkor kb szinten tudod magad tartani ha a kajára is odafigyelsz.
76. idnus (válaszként erre: 73. - A908366fdb)
2010. jan. 3. 21:14
Ezért mondtam, hogy terhesség alatt meghízni nem probléma, érthető, megérthető, utána pedig életmódváltással leadható. A heti 3 torna egy példa volt arra, hogy kb ennyit mozognak a nők, csak ha belegondoltok, ez alapvetően elenyésző ahhoz képest, amire a szervezetünk be van állítva biológiailag: a fizikai életmód és nem a napi 8 órás ücsörgés egy gép előtt és a sok vacak kaja. A gyerkőc mellett biztos sokat mászkálsz, de e mellett sok mást is lehet csinálni. A torna jó kezdet, és az szuper, ha élvezed, de alapvetően kell megváltoztatni az életmódot a fogyáshoz. A kajára eszméletlenül oda kell figyelni, mert a 21. századi életmóddal max egy almát dolgoznál le egy nap alatt. A színház, könyv és egyebek pedig példák voltak arra, hogy az örömforrások ne az édességekből álljanak. Hidd el nem támadni akarlak, csak annyi példát látni a nagy elános fogyokúrákra, amik aztán elhalnak, mert az egészet egy munkaként és elérendő célként fogják fel. Célok vannak, de mindig kicsik, és egy életen át tartanak, ez meg csak úgy működik, ha az eszközöket is szereted, amikkel eléred őket.
2010. jan. 3. 19:33

Sziasztok! Holnap megyek először fitness klubba edzeni (ha vannak megfelelő ruháim). Szeretnék majden minden nap járni, ha tehetem. Nem tudom, ha belépek (van bérletem), mi lesz, mit vigyek magammal. Az edző, aki bent van, ad edzéstervet és megmutatja, hogy a gépek hogyan működnek? Ha igen, akkor ingyen?

Akiknek van ilyen kombinált bérletük, edzés előtt vagy után bemehetnek pl. alakformáló fitnessre is? Vagy annyira el fogok fáradni, hogy erőm sem lesz? :S

74. de7b7302d3 (válaszként erre: 72. - Idnus)
2010. jan. 3. 18:30
Hei 3X1 ora mozgas miert egyenlo a semmivel? Az minden masnap 1 ora mozgas!! Persze emellett lehet hasznalni a lepcsot, meg a kerekpart de heti 3X1 ora mozgasra azt mondani, h semmi...?
73. a908366fdb (válaszként erre: 72. - Idnus)
2010. jan. 3. 17:55

Én annyira nem értek veled egyet. Speciel én nem azért híztam meg, mert boldogtalan voltam, hanem pont az ellenkezője. Boldog. Én nem csak akkor ettem, ha rossz kedvem volt, akkor is ha nagyon jó.

Nem sanyargatom magam, főleg nem a konditeremben. Szeretek oda járni, ez nekem nem szenvedés. Jó érzés mozogni 40-50 percet.

Azt nem tudom ki mondta, hogy heti háromszor tornázik egy órát. Ha valaki így is csinálja, szerintem az is elég jó, és hasznos. Egyébként én személy szerint minden nap mozgok intenzíven minimum 40 percet. Sokat sétálok(ugye a kisfiam miatt), moziba, színházba nem tudok járni, jelenleg ezt nem engedhetem meg magamnak(mert ugye a színházjegy nem a legolcsóbb), de nem is értem hogy jön ide. Könyvet is elég sűrűn olvasok.

Tehát úgy érzem, hogy "ízletes, jókedvű életem van". Ahogy te írtad.

72. idnus
2010. jan. 3. 13:42

Két elfogadható érv van az elhízásra 1. kimutatott hormonális és egyéb betegségből eredő 2. terhesség (de utána ez leadható). Minden más csak szimpla jóléti betegség és sajnos annak az eredménye, hogy nem vagy boldog és nincs elég erőd arra, hogy visszafogd a minőségtelen kajálást. Mert ha boldogtalan vagy a legegyszerűbb rágyújtani egy cigire, meginni egy pohárral vagy enni.


Ha túlsúlyos vagy először keresd meg a vidámságot, baba mellett pláne lehet, párkapcsolat, apró szokások stb és miután rendben vagy utána lehet nekikezdeni a fogyásnak mert akkor már lesz erőd csinálni, mert nem jelent semmit egy szelet csoki vagy egy zsíros sülthusi krumplival. A mozgás pedig ne csak a heti háromszor egy óra torna legyen, mert az kb egyenlő a semmivel. Felejtsd el a mozgólépcsőt, liftet, buszt, tessék sétálni, legyen automatikus, hogy használod a lábad, hiszen ettől hízunk el, hogy mindenhova gépek visznek, biciklizz tavasszal, télen sétálj, kocogj a hóban, az evés pedig legyen ünnepélyes, minőségi, ízletes, egy pohár minőségi vörösborral, szép tányérről, nem tévé előtt. Mozi, színház, sok könyv, és jön magától minden. De ne sanyargasd magad, főleg ne konditermekben, mert csak utálni fogod és egy kemény munka lesz az, aminek magának az ízletes, jókedvű életnek kéne lennie!

71. wanda2 (válaszként erre: 69. - Klaucsi)
2010. jan. 3. 07:35
Okay, így már okés:)
70. a908366fdb (válaszként erre: 68. - Pinterika)
2010. jan. 2. 17:56
Szia! Köszönöm szépen! Én nem szeretném feladni, de persze ezt így most könnyű kimondani, bizonyítani is kell. És veled mi történt az egy év alatt? Mennyit sikerült leadni? Én is szorítok neked, és kitartás!
69. klaucsi (válaszként erre: 64. - Wanda2)
2010. jan. 2. 17:27
"Miss Picsa" = minden mű, megszólalásra buta lány... még a haja sem volt eredeti, látszódott, csak a lábát tartottam csinosnak. De a sztoriból kiderült, hogy a teremőr is óva intett, még grimaszt is vágott, ismerte a lányt, tehát remélem így már érted ezt a kifejezést. Egyébként azért, mert valaki jól néz ki, még nem biztos, hogy "Miss picsa", de ő az volt... :-)
2010. jan. 2. 16:35
Szia Annamaris! Gratulálok az akaraterődhöz. A kilók és duciság tekintetében hasonló cipőben járunk.Novemberben mult egy éve , hogy rávettem magam arra,hogy én is változtassak.Kicsit nehéz mert azóta is egyedül dolgozom, de bízom az eredményben.Csak fel ne add!Szorítok.Szia: pinterika
2010. jan. 2. 13:47

Emelmi sem bírok súlyokat-semmi erő nincs bennem-meg nem is egészséges.

Kezdetben,jó,ha a saját súlyommal tudok dolgozni.


Kaptam karácsonyra egy óriási fitnes labdát,ami 600 kiló terhelhetőségű.

Most azzal próbálom elkezdeni-mert nem terheli az izületeket-így a térdet ,derekat is kíméli.

66. tixtina (válaszként erre: 63. - Klaucsi)
2010. jan. 2. 13:45

Szia!


Értem.

Nos,azt nem tudom ,írtam-e,hogy rajtam egy deka izom sincsen sajnos.:(

Ezért nem tudok semmilyen kondi,vagy kardiogépen kezdeni.Még sétával sem-szivem nem bírja a terhelést.

Mikor a tetőtérbe feljövök-220-ra ugrik a pulzusom,és le kell üljek 10 percre,mert nagyon rosszul leszek.

Persze,ez egyéni probléma,nem mindenki küzd hasonló gondokkal.

Csak a magam példáját próbáltam felvázolni.

65. wanda2 (válaszként erre: 64. - Wanda2)
2010. jan. 2. 07:55

Ja és egy saját élmény az ilyen kinézetű lányokról: én a teremben, amikor még duci voltam, összeismerkedtem eggyel, és tök barátságos volt, örült amikor látott, stb. Viszont ehhez mindkettőnknek le kellett vetni az előítéleteit.

Ő egyébként 100 kg-ról fogyott 50 körülire és nagyon csinos, dekoratív lány lett.

64. wanda2 (válaszként erre: 62. - Klaucsi)
2010. jan. 2. 07:53

Nagyon tetszett a hozzászólásod, szinte mindenben egyet értek. Azt viszont nem értem, hogy miért "miss picsa" valaki azért, mert tökéletesen néz ki? Ez sztem ugyanolyan előítélet, mint amiről éppen beszélünk, csak fordítva.

Na nem mintha kötekedni akarnék, csak kicsit fura volt.

63. klaucsi (válaszként erre: 61. - Tixtina)
2010. jan. 2. 02:28

Szia!


Ezzel nem értek egyet, én közel 100kg-os voltam és edzőterembe jártam, sétával kezdtem a futópadon, heteken keresztül csak ez ment, de a szervezet hozzászokik és egyre többet bírsz. A sétát követően súlyzós gépeket is használtam. Én kifejezetten javaslom mindenkinek az edzőtermet, a nagyon duciknak light-os formában. A súlyzós edzések nagy részénél ülve kell végezni a gyakorlatokat és a súlyzós edzés 24 órás zsírégető mechanizmust indít el a szervezetben, szemben mondjuk a házi DVD-vel. 3 hónap alatt 30kg-ot adtam le, a fogyás után személyi edzőt kértem arra, hogy segítsen formálni a testem. Azóta újabb 15kg ment el, de az már csak kb fél év alatt. Persze, hiszen már nem annyira drasztikus az étkezésem, sokkal többet eszem, mint az első 3 hónapban, de kell is, mert majdnem minden nap 1,5-2 órát edzek. Ha nem megyek, már ideges, ingerült vagyok, szükségem van a mozgásra. Ezzel párhuzamban pedig hódolhatok az élvezetnek, ehetek többet. Annak tudatában, hogy ehetek bármit, de mértékkel szívesen sportolok, mert azóta egy dkg-ot sem híztam, a testem izmos és feszes lett. Szóval szerintem igenis célzott sporttal kell kezdeni. A fokozatosság nálam is meg volt, a második hónapban kezdtem kocogni, 4-5 hónap után már 1/2-ed, 3/4-ed órát is le tudtam egyhuzamban futni. Ehhez sok türelem és kitartást kellett. De megérte. Ja és igen, én ennek köszönhetem, hogy a bőröm is szépen visszahúzódott. Ha csak a kajára figyeltem volna, szerintem probléma lett volna a bőrömmel, főleg a hasamon. De olyan mint "18 évesen"... lapos és a bőr feszes. Már csak ezért is tartom rossz taktikának a "félidőben" való elkezdését a kemény sportnak. Sokan küszködnek azzal, hogy a felesleges bőr ott marad... Ezt érdemes átgondolnia mindenkinek, aki belevág.

2010. jan. 2. 02:17

Szia kedves cikkíró!


Az biztos, hogy az első, egyben legnehezebb lépést megtetted, nekiindultál. A második akadályon, hogy az első vagy az első néhány alkalom után feladod, szintén átestél, így szinte biztos a végső győzelem (tapasztalatból tudom).


Korábban Én is félszegen vágtam bele az edzőtermi edzésekbe. Az első alkalommal egy teremőrt kértem meg, hogy tartson Nekem 1 személyi edzést a gépek bemutatása miatt. Meglepődve tapasztaltam, hogy azt mondta, nehogy már kifizessek ezért 1 személyi edzés órát, körbemutatja, ez a dolga... ez, bár Ő nem tudta, Nekem akkora boldogságot okozott, hogy azt elmondani is nehezen tudtam volna abban a percben. Pont azért, mert Én is attól tartottam, kinevetnek majd közel 100 kg-osan... És az, hogy ez a tökéletes testű adonisz azt mondta, hogy gyere Drága, megmutatok mindent, hááát... elhitette Velem, hogy egyáltalán nem számít az, hogy hogyan nézek ki. Meg is jegyeztem Neki félszegen, zavaromban még talán mosolyogva is, hogy húúú... kell egy kis idő, míg duci testem hozzászokik ezekhez a gépekhez és hogy minden lány olyan csinos is, pl az a lány ott... (rámutattam egy "miss-picsára", akinek tökéletes teste, haja, gyönyörű arca volt). Erre tudod mit mondott a srác? - Ne hülyéskedj, olyan soha ne akarj lenni, Neked sokkal csinosabb, formásabb lábad van... Talán túlzás, talán nem, ez a negyed óra, amit ezzel a szakemberrel eltöltöttem, első edzőtermi napomon, a saját elhatározásomat is felülírta. Na hát nem is érdekelt soha ezek után, ki mit gondolt. De ha gondolt is volna, biztos, hogy beszóltam volna mindegyiknek azt mondva, hogy nem véletlenül vagyok itt, változni szeretnék. Erre bizonyára köpni-nyelni nem tudott volna senki. Mert hát ugye ez a lényeg az edzőteremben! Azért mész, mert fogyni, változni akarsz. Én egyébként MP3-at vittem és viszek most is, így a külvilág számomra nem létezik, hallgatom a kedvenc dalaimat, közben pedig csak magamra koncentrálok. Utána egy kis szauna és úgy megyek haza, hogy tudom, ma is tettem a fittségemért. Senki ne féljen a hülye lotyóktól. Ha meg mégis problémás a helyzet, van több fitnesz terem is minden városban... és sokat kirpóbáltam, így volt választási lehetőségem. Örülök is, mert bevallom, teremőr ide vagy oda, azóta máshová járok, mert találtam egy nagyon szuper, új és felszerelt termet, ahol bár sokan vannak, a rengeteg gép miatt soha nem kell várnom és végig tudom csinálni a teljes edzéstervemet megállás nélkül. Számomra fontos a minőség is, már csak azért is, mert az újabb termekben az újabb gépeken könnyebb a súlyokat állítani, az őskövelületi gépeket már ki nem állhatom. Szóval ha egy teremben túl sok a plázacica, van másik tucatnyi hely...

2010. jan. 1. 22:28

Sziasztok!


Nos,nekem sokat kell leadni ebben az évben-és nem jutott eszembe a konditermet választani.

Egyszerű a magyarázata.

Először is alig tudok mozogni-a szivem,és az izomzatom sem bírná.

Szerintem olyan fogyni vágyóknak való,akik viszonylag kevés felesleggel rendelkeznek-max 10-15 kiló.

De akkor is inkább a diétát,és a fokozatos mozgást választanám-és csak később mennék edzőterembe.


Régebben,mikor csinos vékony voltam-rendszeresen jártam ilyen termekbe.kondi ,és súlymegtartás céljából.

Ezért látni,zömében jó alakú lányokat edzeni.

60. alys15
2010. jan. 1. 18:59
Sziasztok. Szerintem is igazatok van. Mindegy,hogy ki mit gondol,magunkért csináljuk ezt az egészet. Mégcsak 16 éves vagyok ,de tavaly nyáron énis nekivágtam a 90naposnak,mellette mozogtam is, 7 kiló ment le(becsúsztak bűnös napok), de idén februártól megint ujra kezdem, ugyanis lehetőségem van egy abrátnőmmel ingyen konditerembe járni, kihasználjuk. Remélem igy több mozgással, eredményesebb lesz. Minden fogyózónak sok sikert és persze boldog uj évet mindenkinek!:D
59. Elvir
2010. jan. 1. 16:16
Ha én eljutok aerobikozni a tornaterembe én az órára figyelek nem hogy ki mekkora és miért akkora de nem vagyunk egyformák így nem voltam több mint egy évig tornázni mert babát vártam de most hogy vissza tértem senki sem arra volt kíváncsi hogy hogy vagyok hanem arra hogy hogy fogytam le húsz kilót szinte a szülés után azonnal
58. syria (válaszként erre: 34. - A908366fdb)
2010. jan. 1. 10:27

Gratulálok a cikkhez, és sok kitartást kívánok a rendszeres mozgáshoz.

Biztosan sikerülni fog a fogyás, mert fiatal és kitartó vagy, s a fejedben eldőlt, hogy mi a célod.



Én még 2 gyerek után, 40 évesen is 62 kg voltam, bombázónak számítottam. Ehettem bármit, nem volt gond. Aztán jött egy rusnya betegség és elkezdtem hízni.


Mikor 2009 júliusában megütöttem a 90 kilót, szent elhatározással mentem a konditerembe.

Nekem is feltűnt, amit a cikked bevezetőjében írtál, de tojtam rá! Arra gondoltam, a tulajnak tök mindegy, hogy egy fogyni akaró bálna, vagy egy izmait erősíteni vágyó csinos ember koptatja a gépeit. A többiek véleményére meg magasról tettem. 1 hónapig heti 3-4 alkalommal minimum 1 órát dolgoztam, lement 4 kg. Aztán 500 Ft-ról felemelték 800-ra a díjat, ezt már anyagilag nem bírtam, meg a munkahelyemmel sem tudtam időben összeegyeztetni, abbahagytam.


Szeptemberben belefogtam a 10 napos tisztító Neera kúrába. Na az egy brutális dolog, de megérte, mindenkinek ajánlom. Keményen végigcsináltam, igaz, hogy csak úgy voltam rá képes, hogy egy Hoxás barátnőm támogatott, naponta pelenkázott lelkileg. Lement újabb 1 kg.

(A történet a naplóimban is rögzítve van.)


Azóta jobban odafigyelek a kajálásomra, így most 84 kg-nál tartok. Gőzöm nincs, a maradék bő 20 kg-tól hogyan fogok megszabadulni a rohadék betegségem miatt. Szerintem sehogy


A fiataloknak, egészségeseknek azt üzenem: kitartás, az eredmény hamar meg fog jönni. És a Neera kúra baromi jó, de csak az kezdjen hozzá, aki garantáltan kibírja a 10 napot. Különben kidobott pénz, és hamis illúzió.

Az idősebbeknek, betegséggel küzdőknek sokkal nehezebb a dolguk, de nekünk is tenni kell magunkért.

57. de7b7302d3 (válaszként erre: 56. - Ccf45f55f2)
2009. dec. 31. 17:13
Igazad van, a lenyeg, hogy egeszsegesek legyunk es jol erezzuk magunkat - kinek ez kell hozza, kinek az :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook