Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vateráról vásároltam, hogyan tudom visszakérni a pénzemet? fórum

Vateráról vásároltam, hogyan tudom visszakérni a pénzemet? (tudásbázis kérdés)


13. falcsy (válaszként erre: 11. - Kevian)
2011. okt. 4. 14:49
Köszi a sok jó tippet, én is remélem, hogy minden rendben megy majd. Most írtam neki egy mailt. Kíváncsi leszek......
12. falcsy (válaszként erre: 3. - Falcsy)
2011. okt. 4. 14:48
Bocsi, hülyeséget írtam idegességemben. Az eladó írta...., nem a vevő
11. kevian
2011. okt. 4. 14:45

Én ilyen esetekben mindig az eladónak írok, hogy mi a problémám. Volt már sajnos több hasonló esetem is. :S

Viszont eddig egy kivételével mindenki visszavásárolta azonnal. Persze a postát buktam, de az a legkevesebb nekem már olyankor!

Egyébként ne értékelj előre, mert ilyen esetben, ha az adásvétel nem jött létre, csak az egyik fél adhat pozitívat, a másik már nem. Én ezzel most utoljára jól megjártam. Megkaptam a semlegest egy vadi újnak hirdetett, de szakadt siesta szandi miatt. Én marha meg a korrektsége miatt pozitívat adtam előre. Ja mert azt be nem vállalta, hogy tudott a hibáról, de azonnal visszavette.

Sok sikert!!!

10. pritta (válaszként erre: 7. - Falcsy)
2011. okt. 4. 14:40
ha kiirta a garanciát de nem akarja vállalni mégse akkor vedd fel a kapcsolatot a vaterával
2011. okt. 4. 14:40
2x sikerült a vele, bocsi
2011. okt. 4. 14:39
Vedd fel vele a kapcsolatot vele, akkor nem lesz gond. :D
2011. okt. 4. 14:38
Most látom, hogy 1 hét garanciát vállalt....:), még van remény!
2011. okt. 4. 14:37
Szerintem nincs már lehetőséged visszakapni a pénzed. Viszont értékelést adhatsz, méghozzá egy jó nagy NEGATÍVOT, és az értékelés szöveg részénél ezt beírhatod... Már hogy prémium minőségűnek lett feltüntetve a ruhacsomag, de nyúlott, foltos és használtak..
2011. okt. 4. 14:37

Szia!

Szerintem is az eladóval vedd fel a kapcsolatot. Milyen értékelései vannak amúgy?

4. pritta (válaszként erre: 3. - Falcsy)
2011. okt. 4. 14:36
szerintem nincs ha külön nem volt megjelölve az oldalan. de irhtsz neki ha nem regal ra adj neki negativat es ird meg miert
2011. okt. 4. 14:35
Egy ruhacsomagot vettem a lányomnak a Vateráról a vevő szerint prémium minőségű. Ehhez képest a mai napon megkaptam a ruhákat és nyúlottak és agyon vannak használva, néhol foltosak is. Mit tehetek ilyenkor? Van lehetőségem visszaküldeni az árút és az árát is visszakapni?
2011. okt. 4. 14:33
Miért akarod visszakérni??
2011. okt. 4. 14:32
Vateráról vásároltam, hogyan tudom visszakérni a pénzemet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook