Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vásároltál már a Takoo-tól valamit? Jó a minősége a névre szóló takaróknak? fórum

Vásároltál már a Takoo-tól valamit? Jó a minősége a névre szóló takaróknak? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 24. 19:06

Én rendeltem tőlük falvédőt. Nagyon szép, jó a minősége, finom puha, stb. Mivel bp-i vagyok én személyesen mentem el érte, így a szállításról nem tudok véleményt mondani. Mosni még nem mostuk (lévén a falvédő nem koszolódik annyira). Itt ritkán vagyok, ha van még kérdésed küldj e-mailt. (r_andi@freemail.hu) Remélem, tudtam segíteni!

Andi

2009. okt. 24. 13:46

Lányok, én nem a Takko-ról érdeklődöm, hanem a Takoo-ról! :-))


Ott nincs ruha, egy anyuka vállalkozása, babatakarókat, kispárnákat, varrnak.


Senki nem ismeri őket? :-(

2009. okt. 22. 17:49

Ott vettem egyszer nadrágot (egyszer és utoljára) Egy hét múlva már látszott hogy amortizálódik, két hónap múlva már nem tudtam felvenni mert elszakadt egyszerre több helyen.

Még a Kínai üzletben is jobb a ruha. :(

2009. okt. 21. 12:31
szerintem is alacsony minőségi cuccokat árulnak. egynek jó
4. 15ed6b0320 (válaszként erre: 3. - Amaal1)
2009. okt. 20. 21:44

:)))))))))

Igen,én a Takko üzletláncra gondoltam.

3. amaal1 (válaszként erre: 2. - 15ed6b0320)
2009. okt. 20. 21:40
Nem lehet, hogy te a Takko-ra gondolsz? Azt hiszem, a Takoo nem gyárt pólókat, ők névre szóló takarókat, tornazsákokat, törölközőket...gyártanak, főként piciknek. :-)
2009. okt. 20. 21:36

Véleményem szerint nem túl jó minőségűek az ott kapható pólók.Fakul,bolyhosodik,nyúlik.

Más is ezt tapasztalta?

2009. okt. 20. 21:23
Vásároltál már a Takoo-tól valamit? Jó a minősége a névre szóló takaróknak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook