Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vásárolt kupont valaki kupont a Zsírpusztító szalonba (Bp.) és nem tudja őket elérni? fórum

Vásárolt kupont valaki kupont a Zsírpusztító szalonba (Bp.) és nem tudja őket elérni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2013. szept. 26. 17:28

Jaa akkor nem reménykedek :( csak kegörültem, mert nekem eddig ki sem csengett:D

Várjuk az infót a szalonról:) én végül nem mentem el, mert elég messze van, és ha valóban csak a felújításos papír van kiragasztva, azzal nem jutnék előrébb.

Vercsi viszont ha neked nem túl nagy út, akkor érdemes mégegyszer ránézni

2013. szept. 26. 17:10
Én is hívtam őket a mai nap folyamán, de ismét nem veszik fel a telefont. Szombat délelőtt elmegyek és megnézem a szalont. Hátha lesz valami mozgolódás. A látottakról adok infót!
2013. szept. 26. 17:05
Így legyen.Nekem napokig kicsengett,de nem vette fel senki.Minimum 100-szor hívtam őket.Másik kuponos oldalon találtam még 2 telefonszámot,de azon is elérhetetlenek.
2013. szept. 26. 16:54

Nekem most kicsengett a telefonjuk, szóval már be van kapcsolva, de nem veszik fel.

Később újra megpróbálom, remélem sikerrel járok.

Szerintem már ez us jó jel, hogy nem szűntették meg a számot. Remélem azert nem vették csak fel, mert buzgón dolgoznak a szalonban :D

10. PBorka
2013. szept. 26. 12:15
Sziasztok! Sajnos én is pórul jártam. Egy 48 kezelésből álló csomagot vásároltam. 8 napon belül személyesen fizettem ki nekik. Mindez május 30.-án történt. Azóta sem kaptam időpontot. Én is rajta vagyok az e mail-en, amiben közlik, hogy szeptember végén nyítnak újra. Két hete próbálom őket elérni, de nem sok sikkerrel.Én is írtam a kupon oldalnak, amiben engem is tájékoztattak, hogy hova forulhatok. Tegnap írtam a szalonnak,hogy a továbbiakban nem kívánom igénybe venni szolgáltatásaikat, és írják meg milyen formában kívánják visszaadni a pénzem. Ha 48 órán belül nem kapok semmiféle tájékoztatást megteszem a kerületi rendőrkapitányságon, ill. a megfelelő fogyasztóvédelmi fórumon a feljelentést. Ezidáig nem kaptam választ.
2013. szept. 25. 19:52
Az utalási számlaszám egy budaörsi telephelyű építőanyagkereskedelmi cég.Telefonszám sehol
2013. szept. 25. 19:46

Nagyon remélem, hogy alaptalan az aggodalmunk, bár ha belegondolok, több mint valószínű, hogy csalás áldozatai lettünk. Egy cég nem tehet ilyet, hogy gondol egyet és hosszú felújításokba kezd, felszívódik, az ügyfelei számára elérhetetlenné válik, és mindeközben még árulja a szolgáltatásait. Nincsen joga árulni, ha nem tudja biztosítani, mégha csak felújításról is van szó...


Ha valóban csalók, akkor emberükre találtak :)

Mindannyian vissza fogjuk kapni a pénzünket!

Olvastam egy könyvet a fogyasztóvédelemről és a Ptk-nak helyből több pontját is megszegik, úgyhogy lesz mire alapoznunk, ha oda kerül a sor.

De remélem nem lesz rá szükség és el tudjuk érni őket valahogyan...

2013. szept. 25. 19:24
Nagyon örülnék, ha kapcsolatban maradnánk továbbra is és, ha nem történik változás fogjunk össze! Én sikeresen 2 kupont is vásároltam... :S
2013. szept. 25. 18:55
Bízzunk benne,hogy alaptalan az aggodalmunk.Találtam még két tel.számot,de azokat sem veszik fel.Várjuk ki szeptember végét,hátha történik valami pozitív dolog.Maradjunk kapcsolatban
2013. szept. 25. 16:12

Akkor hasonló a helyzetünk. Most olvastam gyakori kérdéseken, hogy egy lány szintén vásárolt náluk és nem tudja őket elérni. Szerintem érdemes megvárni szeptember végét, mert a közepe csak most múlt el. Azért elég komoly szalon volt, profi berendezésekkel, többmilliós gépekkel... Nem akarom elhinni, hogy mindazt a látszat miatt rakták csak össze.

Én azt javaslom, hogy maradjunk kapcsolatban és keressünk még olyan embereket, akik hasonlóan jártak, majd együtt forduljunk a rendőrséghez, mert egy emberrel nem foglalkoznának, de ha többen is tanúsítjuk, hogy csalók, akkor van rá esély, hogy visszakapjuk a pénzünket. Gondolom a te esetedben sem párszáz Ft-os veszteségről van szó.

4. Vercsibaba1986 (válaszként erre: 1. - Györgyi0505)
2013. szept. 25. 09:36

Sziasztok!


Én is egy "szerencsés" kupon vásárló vagyok. Nem tudom őket telefonon elérni. Írtam nekik egy e-mailt, hogy hivatalos útra fogom terelni a dolgot, amennyiben nem válaszolnak, vagy a pénzemet nem kapom vissza. Persze válasz azóta sem érkett...

Szerintetek van esély arra, hogy megkapjuk a szolgáltatást, vagy vissza utalják a pénzt, vagy ez már veszett ügy?

3. györgyi0505 (válaszként erre: 2. - Timici00)
2013. szept. 24. 17:30
Szia Timici!Májusban vettem a kupont,próbán voltam ott megbeszéltük,hogy szeptembertől fogok járni.Ahónap elején egyszer elértem őket,nekem is az átalakításos szöveget mondták,és majd értesítenek mikor nyitnak.Egy hete folyamatosan hívom őket,+ email,sms,semmi válasz.Egy budapesti ismerősöm megkértem,hogy nézzen el feléjük,Ő ezt tegnap megtette.Egy darab papíron is az átalakítás van kiírva és ,hogy szept.közepén nyitnak.Már a kuponos oldalnak is írtam,a válaszuk az volt,hogy forduljak a rendőrséghez.Nem tudom mi legyen,de úgy néz ki,hogy átverés volt.
2. timici00 (válaszként erre: 1. - Györgyi0505)
2013. szept. 24. 14:50

Én is így jártam!

Nyáron vettem egy kupont 5 alkalmas IPL Szőrtelenítésre.

Egy alkalomra el is mentem, 6hétre rá kellett volna mennem a a második alkalomra, fel is vették a telefont és azt mondták, hogy ideiglenesen zárva vannak átalakítás miatt, de hamarosan újra üzemelnek és majd értesítenek.

Azóta nem értesítettek es már telefonon sem elérhetők. Most írok nekik emailt, ha nem lesz válasz, akkor a héten személyesen bemegyek, ha zárt ajtókat találok, akkor a kuponos oldalon panaszt teszek.

Te hogy jártál, ha szabad tudni?:)

2013. szept. 23. 14:18
Vásárolt kupont valaki kupont a Zsírpusztító szalonba(Bp.) és nem tudja őket elérni?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook