Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vásárolt kupont valaki kupont a Zsírpusztító szalonba (Bp.) és nem tudja őket elérni? fórum

Vásárolt kupont valaki kupont a Zsírpusztító szalonba (Bp.) és nem tudja őket elérni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2013. okt. 10. 12:00
Megkérdezhetem hogy kb mit irtatok a levélbe?
2013. okt. 9. 20:14
Ezek szerint csak a fenyegető e-mailekra reagálnak sajnos..
2013. okt. 9. 19:42
Ügyesek vagytok ,sajnos az én leveleim nem eléggé hatékonyak.
2013. okt. 9. 13:38
Én is megkaptam a pénzem! Sajnos ehhez több csúnya hangvételű email kellett, de megérkezett.
70. györgyi0505 (válaszként erre: 68. - Timici00)
2013. okt. 8. 18:42
Gratulálok!
69. PBorka (válaszként erre: 68. - Timici00)
2013. okt. 8. 15:20
Gratulálok :)
2013. okt. 8. 13:43
Én ma írtam nekik egy újabb, immár durvább hangvételű levelet, kicsit megrángattam őket emailen keresztül. Erre 2óra sem telt el, és megérkezett a számlámra a pénz, az utolsó fillérig ^^
67. 17aadc1082 (válaszként erre: 66. - Nariiika)
2013. okt. 8. 13:30
Egy próbát nem megér? :D
2013. okt. 8. 13:20
Igen látom mit tettél be. Ahogy látom egy tag van megadva érdi címmel. Biztos meglepődne ha odamennék, öt percnyire lakom onnan.
2013. okt. 8. 11:28
bocsi, nem csődeljárás, végrehajtás.. az kb majdnem mindegy is. tartozásuk van, sok.
64. 17aadc1082 (válaszként erre: 63. - Nariiika)
2013. okt. 8. 11:27
Biztos, bekopiztam a cégbírósági adatokat. valahol az elején olvashatod.
2013. okt. 8. 11:23
Biztos, hogy csődeljárás folyik ellene? Nem lehet,hogy ez csak kifogás és leléptek valamennyi pénzzel? Én erre is gondoltam
62. 17aadc1082 (válaszként erre: 60. - Nannush)
2013. okt. 8. 10:43
Feljelenteni fel lehet, de kétes, hogy lesz-e belőle valaha pénz. A cég csődeljárás alatt van, sok nav tartozással. Tehát előbb azt fogják próbálni behajtani. Utána jön sorba a többi tartozás. mire oda kerül a sor, a cégnek egy büdös fillérje nem lesz, már, ha van még valamennyi egyáltalán.
2013. okt. 8. 10:30
sziasztok! Nekem a lealkudtuk azt írta,hogy menjek a rendőrsége... Holnap elmegyek feljelenteni őket. Valaki csatlakozik?
2013. okt. 7. 19:18
nem hiszem hogy nem lehet ez ellen valahogy jogi úton fellépni. Van értelme akár bejelenti is? Fog valaki valamit is tenni?
59. Sipicili (válaszként erre: 28. - Györgyi0505)
2013. okt. 7. 16:34

Sziasztok!

Én is így jártam,persze nekem se jeleztek vissza. Ma felmentem, a szalonnak hűlt helye, egy másik cég hirdeti ott a speedfitness-ét..Bejutni nem tudtam,hogy megnézzem ugyanazok dolgoznak-e ott is.Én is írtam az összes fellelhető e-mail címre,nem válaszolt még senki.

A lealkudtuk.hu-n vettem,felvettem velük a kapcsolatot,hogy mi ilyenkor a teendő, mindenféle kitérő választ kaptam,konkrétumot nem, felelősségvállalás nulla.

2013. okt. 7. 13:10
Nekem sem-.- ilyen gusztustalan céggel még életemben nem találkoztam. Ezek alapján nem is csodálom, hogy tönkre mentek, ha ilyen az ügyintézésük... Szó szerint s*gget csinálnak a szájukból azzal, hogy ígérgetnek, de továbbra sem utalnak...
2013. okt. 7. 09:52
Nem igazán érkezik a pénz....
2013. okt. 4. 16:36

Én is így jártam:( ráadásul nekem azt mondták, hogy keresni fgnak úgyhogy csak most kaptam észbe.. Felhívtam én is a "honlapszerkesztőt" azt mondta írjak emailtr és ha jövőhéten sem kapom meg a pénzt telefonáljak újra..

Nagyon reménykedem...

2013. okt. 3. 23:24
Újabb levél,ebben már hónapokról írnak
2013. okt. 3. 23:21
Nekem is pont az előbb válaszoltak a kb egy hete küldött email-emre is. Remélhetőleg holnap tényleg lezárul az ügy. :)
2013. okt. 3. 23:15
Kb. fél órája jött emailem,kérték a kuponkódokat és a számlaszámot.Írják,hogy csődbe mentek,de mindenkit kártalanítanak.
2013. okt. 3. 22:46

Szóval rajta, e-mailezzetek! :)

telefonálásom előtt még megnéztem a honlapjukat, ami a szokásos formában volt, viszont most ismét megnéztem és lecserélték. Ott is azt írják, hogy írjatok e-mailt és kártérítenek. [link]


Ott ezt az e-mail címet adták meg: bombert.kft@gmail.com

2013. okt. 3. 22:44

VAN EGY NAGYON JÓÓÓ HÍREM!!! :))))


Korábban Főnixx bemásolt egy cégkivonat szerűséget.

Abban találtam egy telefonszámot, ami eltér a zsírpusztító számától. Ez egy magán telefonszám volt, este 9-kor rácsörögtem, fel is vették! Az illető azt mondta, hogy ő csak a honlapszerkesztő, nem tud segíteni, de szoros kapcsolatban áll a Horváth Krisztiánékkal (szerintem ő maga volt az).


Kérdezgetett a minket ért károkról. Mondtam neki, hogy próbáltuk humánusabb módon elintézni az ügyet, de mivel nem kezelték jól a helyzetet és nem reagáltal semmire, így holnap kénytelen vagyok a rendőrségre menni.


ERRE MI TÖRTÉNT? 1 órára rá kaptam egy sms-t a zsírpusztító hivatalos telefonszámáról, a következő szöveggel:


"Kedves hölgyem! Nem szaporítom a szót. Kérem küldje el a számlaszámát, és hogy kitől vette a kupont, milyet, mennyiért és mennyit járt le a kezelésekből. Holnap délig küldjük a pénzt.És ha netán tud még valakit, azt kérje meg kérem ezekkel az infókkal küldjön e-mailt, mert holnap 150ezer forintig tudunk visszautalni.

Köszönjük"

50. KosaEmoke (válaszként erre: 42. - PBorka)
2013. okt. 3. 13:47

Szia Borka,

én is írtam az általad megjelölt e-mail címre, de még nem kaptam választ. Te csak e-mailen kommunikáltál velük? Nem tudom, hogy reménykedjek-e...

2013. okt. 3. 13:17

Ahogy mondod, nem nagyon mozgatja meg őket. Én holnap délelőtt feljelentem a Zsírpusztítót, ha gondolod, majd csatlakozz be az ügybe további sértettként.

Ez a többiekbek is szól, akik nem kapták még vissza a pénzüket! Minél többen vagyunk, annál nagyobb nyomást gyakorlunk. Itt nem 1-2ezer Ft-ról van szó, úgyhogy ezzel már foglalkozni fog a rendőrség.


Most már tényleg lépnünk kell, amég nem késő és nem tűnnek el végleg, mert ha tényleg felszámolják őket, akkor a hatóságon keresztül egyszerű lesz az ügy. Addigg üssük a vasat, amég forró:)

2013. okt. 3. 13:05
Megjött az újabb válasz a lealkudtukról.Ismét a feljelentést ajánlották.Véleményem szerint s...nak az egészre
2013. okt. 2. 20:20
Hiába írtam újra a lealkudtuknak,eddig erre még ők sem válaszoltak.Kértem,hogy másik szalonban végezzék a kezelést,vagy a pénzem visszaszerzésében segítsenek.4 db 10 alkalmasat vettem,szóval sírni tudnék....A Bombertnek is írtam újra ,itt is ugyanaz a helyzet.
2013. okt. 2. 17:06
Semmit... Én péntek délelőtt szabad leszek, akkor teszem meg a feljelentést. Hétfőn megírtam nekik, hogy 72 órájuk van, hogy visszakerüljön a számláma a pénz. Eddig semmi...
45. KZS01
2013. okt. 2. 16:28

Sziasztok!

Sajnos én is így jártam, ráadást két 10 alkalmasat is rendeltem a lealkudtukról. Van akinek sikerült már onnan elérni valami eredményt?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook