Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Várandósan fogyni fórum

Várandósan fogyni (beszélgetős fórum)


1 2
2009. máj. 18. 13:15
Nekem egy ismerősöm fogyózott terhesség alatt és szült egy beteg babát:o(
2009. máj. 18. 13:13
Most ez komoly?????Akkor talán az esküvőt kéne elhalasztani. Én mindkét terhességemet, végig hánytam, a fiammal 17, a lányommal 15 kg-ot fogytam. Senkinek nem kivűánom azt a rettegést, amit végigéltem. S van valaki, aki ezt mesterségesen gerjesztené? ! Az eszem megáll !!!!
2009. máj. 18. 13:12
gondolkodtam hogy írjak e, hát írok... örülni kellene annak a csodának a pocakodban és nem azzal foglalkozni hogy pár kiló fölszalad e vagy sem...
2009. máj. 18. 13:09
tornát is csak ha a doki engedi-és ők a kismama tornára szoktak olyankor gondolni-semmi hasizom futás ugrálás kifársztós dolog!
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Guccsy)
2009. máj. 18. 13:09
Szakemberrel beszéld meg, szerintem elég az egészséges étkezés mindenből kevesebbet, szénhidrátokat kerülni és nagyon sokat sétálni a kisfiatokkal. Drasztikus fogyókúrába én nem kezdenék...elég ha tartani tudod a súlyod
10. McKenzi (válaszként erre: 1. - Guccsy)
2009. máj. 18. 13:09

én nem direkt fogyóztam, egyszerűen nem tudtam enni és főleg a vége felé -

nagyon vékony babát szültem.......


figyelj oda, hogy mit eszel, de ne fogyókúrázzál!

2009. máj. 18. 13:08
Fogyókúra során, ami méreganyag felszabadul a szervezetedből, a babának megy tovább. Úgyhogy én lebeszélnélek róla. Ha valami eü gondod nincs, nehogy nekiállj fogyózni, de csak és kizárólag dietetikussal szabad egyeztetni, hogy mi az a ch mennyiség, amire feltétlenül szükséged van.
2009. máj. 18. 13:07

miért szeretnél fogyni, hisz úgyis hízni fogsz mert nő a baba a méh a magzatvíz mi lesz a babóddal?

Inkább egyél rendesen, annyit fogsz mozogni a kicsivel amennyi kell a terhesség alatt.

2009. máj. 18. 13:07

Szerintem hagyd a fenébe a kilókat, most nem te vagy az első! :) Terhesség alatti fogyás a babának és a mamának sem jó...ha tudod tartani a súlyodat, annak örülj! :)

Én az első gyereknél rengeteget fogytam a sok hányás miatt...félidőre sikerült visszanyernem az eredeti súlyomat, pedig igyekeztem. A szülőszobára mindössze 7.5 kg plusszal mentem be, pedig túlhordtam és a baba 3.2 kg volt. De hozzá kell tennem, hogy az utolsó 2 hónapot kórházban töltöttem, mert megsinylette a fogyást és nem fejlődött megfelelően, folyamatos oxigénterápiára szorult. Gyönyörű, egészséges gyerek lett! :)Ilyen áron ne akarj karcsúbb lenni, mert a baba fejlődése rovására mehet....és az első hónapok amúgy is nagyon fontosak.

6. d58b988bee (válaszként erre: 4. - Ében11)
2009. máj. 18. 13:07
Jól van, akkor nem velem van a baj, pont ez fogalmazódott meg bennem is.
2009. máj. 18. 13:06
haaat fogyizni semmi keppen!!! esetleg az etkezesre figyelj oda! ne egyel edeseget meg cukros feher lisztes dolgokat...egyel sok zoldseg gyumolcsot es sovany hust! azt jo lesz a gyereknek is es neked is...es probalj mozogni...vidd el a picit is es setaljatok ha mast nem tudsz csinalni vagy otthon csinalj valamit tele a net tonra videokkal biztos talasz vmi egyszerubbet vagy baba mama tonrat...sok sikert
2009. máj. 18. 13:06
ezt nem írhatod le komolyan!
2009. máj. 18. 13:04
Terhesség alatt tilos a fogyókúra, szerintem keress fel aegy dietetikust, vagy kérj tanácsot a védőnődtől!
2009. máj. 18. 13:02
Szerintem ne fogyózz semmiképpen. Nem hinném, hogy jót tenne.
2009. máj. 18. 12:59

Sziasztok!

Nekem júliusba lesz az esküvöm,de kiderült,hogy terhes vagyok.Van már egy 10 hónapos fiúnk,így tornázni nem nagyon tudok eljárni.Vkinek van tippe,hogy tudok pár kilótól úgy megszabadulni,hogy ne ártsak a babának?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook