Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vannak tapasztalataitok a TESTGYERTYÁVAL kapcsolatban? fórum

Vannak tapasztalataitok a TESTGYERTYÁVAL kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 26. 10:24

Én a felfázásom miatt használtam ilyet és nagyon jó hatása volt ,

nem is drága amúgy csak mindíg elfelejtek venni.

2008. jún. 7. 07:39

Igen, nagyon jók. PL. remek kiegészítôje a fogyókúrának. Köldökben égetve napi 1. Nem kell több. 10 nap alatt 3-4 kg. Míg ég a lángot nézed és elképzeled magad karcsúbban. Ilyenkor azért az evéssel óvatosabban, sok zöldség alapú, gyümölcs és könny? kaja.

Fülproblémáknál is nagyon hatásos, de csa annál akinek nem lyukas a dobhártyája.

Gyógy növényboltokban kapható a gyertyázással kapcsolatos könyv, nagyon sok betegségre, különbözô fájdalmakra ajánlják.

2008. máj. 27. 20:11
Vannak tapasztalataitok a TESTGYERTYÁVAL kapcsolatban?
2008. máj. 27. 12:54
Igen, nagyon jó!!!
2008. máj. 27. 12:26
Unokahúgom a gerinc sérvére szokta időnként 1 kúrát vigcsinál, és el vegetál. de hallottam olyat, hogy a ciszta elmúlt.
2008. máj. 27. 12:24
Igen, amikor nagyon fel voltam fázva és petefészek gyulladásom volt, testgyertyát használtam. Időnként szoktam fülgyertyázni is, ha már nagyon ki vagyok merülve.
2008. máj. 27. 11:56
Már évek óta petefészek cisztával küzdök, és tegnap ajánlották a testgyertyát! Ma vettem is, és kipróbálom! Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban??
2008. máj. 27. 11:54
Vannak tapasztalataitok a TESTGYERTYÁVAL kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook