Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vannak itt pénzügyi tanácsadók? fórum

Vannak itt pénzügyi tanácsadók? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2009. ápr. 23. 10:14

ja meg az lenne a kérdésem,hogy mondták,hogy a 3 hónapra fix. fizetés van.. és utána hogy lesz?

Csak azért kérdezem, mert ezt megbeszéltem vele,de mégis érdekel, hogy téééényleg?? :D Mert olyan hihetetlen!

11. 874eb11dfd (válaszként erre: 9. - Tina68)
2009. ápr. 23. 10:13

hát,nekem mielött belépek, 1 hetes tanfolyam lesz, utána le kell tenni egy vizsgát... utána még 3 hónapig nem engedik el a kezem,hanem mindenben segítenek , betanítanak..de mondták is nekem,hogy nagyon gyakran kell menni tanfolyamra.. Aztán meg mondták is,hogy valaki már 10en éve ott dolgozik, és még mindig jár tanfolyamra! Veszprémbe vettek fel..

Ki kellett töltenem egy személyiség tesztet is..

10. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 7. - 874eb11dfd)
2009. ápr. 23. 10:05

Aki érti a dolgát, az nagyon jól keres. De én mindig azt szoktam tanácsolni mindenkinek, soha ne fogadjanak el pénzügyi tanácsot olyan embertől, akinek nincsenek saját befektetései.


De ami azt illeti, évekig kell tanulni amíg az ember tényleg okos tanácsot tud adni. S nem utolsó sorban nem árt érteni a közgazdaságtanhoz és a tőzsdéhez. Naprakész információval rendelkezni hogy állnak az indexek, a részvények.

2009. ápr. 23. 10:04

Igen én is pénzügyi szaktanácsadó vagyok!

Én másfél év után tettem le a vizsgát, és még most sem hagytam abba a tanulást.

Neharagudj, (ez csak az én véleményem!!), de 1 hét tanfolyam után nem lesz még sok ismereted.

Tényleg ne haragudj, de a tapsztalat beszél belőlem. Ez nem azt jelenti, hogy nem leszel egy két dologban otthon, de átfogóan még a 3 hónapot is keveslem.:-(

Két éve dolgozom ebben a szakmában, és csak fél éve vagyok tanácsadó! kell ennyi idő a tapasztalat szerzéséhez.

A mi cégünk, nagyon nagy hangsúlyt fektet a képzésre, és idő elött nem nevez ki senkit tanácsadónak.

Ha nem titok, elmondod hová vettek fel?

2009. ápr. 23. 10:01
fegu, én még nem..de érdekel a dolog...és nagyon motivál,hogy ennyit lehet keresni( ha igaz)...
7. 874eb11dfd (válaszként erre: 5. - 3e0ba54fb8)
2009. ápr. 23. 10:00
jó,hát persze, biztos nem..csomót kell tanulni! Tudom! De tényleg ilyen jól fizetnek??
2009. ápr. 23. 09:59

Sziasztok!

Tényleg pénzügyi tanácsadók akartok lenni?

Dolgoztatok már ilyen szakmában?

5. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 4. - 874eb11dfd)
2009. ápr. 23. 09:59
Hát, nem akarlak megbántani, de ettől még nem leszel pénzügyi tanácsadó :)
2009. ápr. 23. 09:56

Sziasztok csajok :)

Én azért kérdeztem, mert van egy ismerősőm, aki felvett pénzügyi tanácsadónak..Nos , le kell tennem egy tanfolyamot ,mert nincs diplomám..1 hetes tanfolyam, aztán 3. hónapig meg betanítanak.. Ez ugye így van, Tina?

Te is pénzügyi tanácsadó vagy?

2009. ápr. 23. 09:54
Ha tudok szívesen segítek!
2009. ápr. 23. 09:51
:D :D Én is épp hasonló kérdés feltevésén gondolkodtam :D
2009. ápr. 23. 09:50
Szeretnék érdeklődni pénzügyi tanácsadóktól.. :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook