Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vannak itt olyan nők, akik nem dolgoznak, csak a párjuk? fórum

Vannak itt olyan nők, akik nem dolgoznak, csak a párjuk? (beszélgetős fórum)


1 2
7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 6. 16:36

Okvetlenül csináltass egy új kardiológiai kivizsgálást. Ha nem igazol semmit, akkor nincs semmi, elhiheted, te magad is érzed, hogy munkába járás váltja ki. Innentől viszont a pánikot kell kezeltetned.

Tolmácsként is korán kelsz?

2021. jún. 6. 16:36
Lehetnél független, szabadúszó tolmács, akinek nem kell egy fix munkahelyre bejárnia.
2021. jún. 6. 16:35
miért nem próbálod meg magad leszázalékoltatni, ha ennyi pro blémád van, kapnál is valamit, és r nyugdij mellett is lehet dolgozni ha egyszer úgy adódik
2021. jún. 6. 16:33
Itthonról dolgozni, hogy magamnak oszthassam be az időm. Bár sajnks még nem vagyok olyan szinten kínaiból hogy ezt megtehessem
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 6. 16:32
Azért a nem dolgozás, meg az otthonról dolgozás nem ugyanaz. Mit szeretnél?
2021. jún. 6. 16:25
Ja, illetve a barátom anyukája is nagyon elítéli hogy itthon vagyok csak
2021. jún. 6. 16:23

Sziasztok,

Nagy dilemmában vagyok mostanában. 18 éves koromtól 23 éves koromig szétdolgoztam magam, (most 25 vagyok) az egészségemet is mondhatni tönkretettem valamilyen szinten.. sajnos a szüleimre nem számíthatok, tulajdonképp senkim nincs, csak a barátom akit másfél éve ismertem meg. Pánikbetegséggel küzdök, illetve a szivemmel is vannak problémák, sokszor hirtelen ver egyet, majd kiagy, addig levegőt sem kapok stb. Voltam kivizsgáláson, ahol nem találtak semmit (pár éve), de most újra előjött, ezert megint megyek.

A barátommal ahogy megismerkedtünk szinte egyből összeköltöztünk, neki nagyon jó stabil munkahelyen van. A koronavírus miatt megszűnt a munkahelyem ami igaz szintén nehéz volt fizikailag, de viszonylag szerettem.

A barátom nem erőltette ezt a munka témát, igazából egy évig csak háziasszony voltam, minden nap mostam főztem takarítottam, tanultam, nem jártam dolgozni. 2 hónapja lett egy munkahelyem ahol Kínai magyar tolmácsként sikerült elhelyezkednem. Kényelmes hogy meg tudok venni magamnak dolgokat amiket szeretnék, ruhákat, egyéb dolgokat, plusz be tudok segítsni a barátomnak is, Viszont kezdenek megint előjönni a szív-problémás tünetek. És biztos vagyok benne hogy a munkával hozható párhuzamban. Nem szeretném abbahagyni a munkát, mert rengeteg energiát és pénzt fektettem, (plusz időt) a kínai tanulásba, de azt érzem hogy sokkal egészségesebb voltam testileg ameddig nem kellett koránkelnem, és bejárnim dolgozni. Nem tudom hogy mit csináljak... otthonról végezhető munka lenne a legjobb nekem:( ennyire gyenge volna a szervezetem? Sajnos az arcomon is nagyon meglátszik a koránkelés, a barátom meg is jegyezte hogy nyúzottnak tűnök, és az a baj hogy szabadnapokon meg felgyűlnek az itthoni teendők és nem tudom igazán kipihenni magam.

Valahol elítélem az itthonmaradást, főleg ha van egy munkám amit szeretek is csinálni, de őszintén ez volna a legkényelmesebb- és egészség szempontjából is a legjobb megoldás számomra. Viszont aggaszt hogy ennyire gyenge vagyok.

Köztetek van olyan akinek csak a párja solgozik?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook