Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vannak-e tapasztalataitok a somatoinfra készülékkel kapcsolatosan? fórum

Vannak-e tapasztalataitok a somatoinfra készülékkel kapcsolatosan? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 3. 11:07
A somatoinfra, éa a biorezonancia is szélhámosság.
13. laguna
2009. júl. 14. 20:22
Van valakinek tapasztalata a debreceni klinikán végzett vizsgálatról?
12. Merci86 (válaszként erre: 6. - Tkgabi)
2009. jan. 17. 15:39
Szia tkgabi! Bp-en a Műszaki Egyetemen sajnos a vizsgálatot végző idős ember nem orvos (valami másból doktorált), pedig én is azt hittem. Ott is voltam vizsgálaton, és még csak a feltett kérdésemet sem értette, nemhogy válaszolni tudott volna. Tiszta pénzkidobás volt. Ezután Kecskeméten is voltam, ahol megadták a választ a kérdésemre. Ráadásul ott még egy másik vizsgálattal is tudják kombinálni a somatoinfra vizsgálatot, ha kéred. Nekem megérte lemenni oda. Sok sikert!
11. matos
2008. okt. 7. 08:37

Szia üdeut!

A somatoinfrás vizsgálatot végző orvos nekem azt mondta, hogy a kórházi allergiavizsgálat útvesztő, ezért menjek biorezonanciára. Ajánlott is egy orvost, aki állítólag nagyon jó ebben. Személy szerint szívesebben is megyek ilyen helyekre, mint hagyományos orvosi vizsgálatokra. Majd leírom, mire jutottam.

Remélem hamarosan megoldódik a problémád!

10. üdeut (válaszként erre: 7. - Matos)
2008. okt. 3. 17:30
Szia matos!Köszönöm válaszodat.Nos,hát azthiszem az én problémáim is ételallergiával kapcsolatosak.10-12 éve pattanások az arcomon ezenkívül ekcémás bőrpír,korábbi pick teszt negatív és a nutritív all./labor/is negatív.Bár ez utóbbi vizsg.,a gasztrós doki szerint 0-át ér!Most nyáron csináltam 2 hónapig gluténmentes diétát és szépen kitisztult a bőröm,aztán ujraszennyeztem magam,hogy a speciális labor:EMA és a vékonybélbiopszia kimutassa a lisztérzékenységet.Erről még nincs eredményem,de remélem mostmár itt vége lesz ennek a tortúrának...mert már nagyon elegem van,hogy csak hordom az orvosoknak a pénzt és semmi eredmény!Írj ,majd légyszi a biorezonanciás vizsgálatról!üdv.üdeut
9. tkgabi (válaszként erre: 7. - Matos)
2008. szept. 29. 23:19

Szia!

Köszönöm szépen!

8. üdeut (válaszként erre: 5. - Matos)
2008. szept. 29. 17:51
Hogy érzed matos,elörébb jutottál-e ezzel a vizsgálati módszerrel problémád megoldásában?
7. matos (válaszként erre: 6. - Tkgabi)
2008. szept. 29. 08:26

Szia Gabi !

Pesten ha jól tudom a Műszaki Egyetemen és a dr. Rose Magánklinikán végeznek vizsgálatot,de a neten biztosan találsz többet.

2008. szept. 27. 17:21

Sziasztok!

Engem is érdekelne,és az is,hogy Pesten hol végeznek ilyen vizsgálatot.Én egy kecskeméti elérhetőséget találtam a neten.Nekem góckutatásra javasolták,miután sok éve nem tudják,mitől van ízületi panaszom,magas AST-m,pedig rengeteg vizsgálaton voltam,de eredménytelenül.

2008. szept. 25. 09:57

Nemrégiben voltam somatoinfrás vizsgálaton.

Vegyesek az érzéseim. Arra jó, hogy átfogó képet ad a szervezetben zajló folyamatokról, felderíti gyenge pontjainkat.

Ugyanakkor pontos diagnózis felállítására nem alkalmas. Nem tudják megmondani, hogy ahol fokozott jelaktivás látható mitől van. Ártalmatlan aktívabb működés vagy tényleg komoly probléma. A leletre is csak "gyanút" írnak, de adott esetben ez is megrémisztheti a pácienst.

Ha eltérést talál a gép, akkor javasolják a szakorvosi vizsgálatot.

Egyébként ahol voltam, orvos végzi a vizsgálatot, nagyon kedvesek, jól szervezettek, tartják az időpontot.

2008. szept. 5. 17:15
Ez engem is érdekelne!
3. üdeut (válaszként erre: 2. - Üdeut)
2008. szept. 4. 18:17
Még mindig senkinek?
2008. jún. 30. 17:50
Senkinek???
2008. jún. 22. 08:53
Vannak-e tapasztalataitok a somatoinfra készülékkel kapcsolatosan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook