Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Légtisztító, ionizátor készülékkel kapcsolatban várnék tapasztalatot, ár, típus, stb. fórum

Légtisztító, ionizátor készülékkel kapcsolatban várnék tapasztalatot, ár, típus, stb. (tudásbázis kérdés)


10. 4ab67f870d (válaszként erre: 7. - Starflo)
2008. dec. 7. 13:14
Szia! A Mini torony mekkora helyiséggel bír el? Nekem szobába kellene, a 60 nm-es sok, és drága, de félek, hogy a kisebb meg nem bír el a 20 nm-el... Szerinted mit csináljak?
2008. dec. 6. 14:25
Én az Airwolf-ot nézegettem, de nincs róla információm.
2008. aug. 29. 01:01
Ja igen azt el is felejtettem, hogy a régi egy 50nm-es lakást szolgál ki, az új pedig teljesítménye alapján egy úgy 120-140nm-es lakásban is elvégzi a munkát.
2008. aug. 25. 11:30

Nekem Vivamax márkájú ionos légtisztító készülékeim vannak! Párom allergiás és neki remekül beválik, sőt télen a megfázást is elkerültük mindketten! Szóval én ezeket a készülékeket csak ajánlani tudom!

Nekem van egy Vivamax mini tornyom, ez kb. 15 m2-es tisztítókapacitással bír, az ára 10-12000 ft.

És van egy Vivamax nagy tornyom, ami kb. 60 m2-es kapacitású, ez 40-45000 ft.

Tisztításuk egyszerű, csak a szennyeződésgyűjtő lemezt kell letörölni egy nedves ruhával és kész.

2008. aug. 24. 14:55

Kétfélét ismerek.


Az egyik a Beatrix860219 által említett elődje, ami régen úgy 150.000.- volt - nem tudom lehet e kapni.

Van rajta három fokozat oszt csókolom.


Nekem van ilyenem, állandóan megy az irodámban (kettes fokozaton), mert sokat vagyok bent és van, hogy egyik másik munkatárs meg van fázva aztán a fene akar lebetegedni emiatt.


Van két három emberem, akik allergiások és kimondottan szeretnek bent lenni nálam, mert egy kis enyhülést találnak addig is.


A másik amiről tudok az az amiről a Beatrix860219 is ír, no az komoly szerkezet, automata, falra tehető, szebb is meg minden, egy ilyet Édesanyámnak vettünk, mert volt egy szívinfarktusa és emellett asztmás, ezért sajnos napi szinten kétszer háromszor fullad...


Ne tudjátok meg!


Én még 167.000.-ért vettem, de ezen nem sokat gondolkoztunk, mert az orvos azt mondta, hogy tiszta levegő kell Neki (a kórházban oxigénen kellett lennie sokat) ezért a Nővéremmel és az Unokaöcsémmel hárman összedobtuk rá a pénzt.

2008. aug. 24. 14:40

Nekem van egy zepteres ionos levegőtisztítóm, ami 160 ezerbe került, de családi-anyagi okok miatt nem tarthatom meg sajnos.

Már visszamondani nem tudom, de ha valakit érdekel, 140-ért odaadom.


Egyébként allergiásoknak, asztmásoknak, kruppos köhögésnél, nehéz légzésnél, fulladásnál vagy pici gyerekeknél a megelőzés miatt ajánlják leginkább.


Ha bármilyen kérdésed van ezzel kapcsolatban írj privit, megbeszéljük.

2008. márc. 28. 19:04

Nekem olyan vizestakarítógépem van, amivel légtértisztítást is lehet csinálni. Jobb, mint a konyhai szagelszívó, időnkén arra is bekapcsolom.

Ajánlom mindenkinek.

2007. dec. 15. 20:19

én is pont ilyenen gondolkodtam, hogy kellene venni.

jó lenne, ha valaki tudna tapasztalatokat mondani ezekkel kapcsolatosan:)

2007. dec. 15. 20:15
Szeretnénk venni ionizátor készüléket,nézelődtünk a neten,de kíváncsi lennék más véleményére is .
2007. dec. 15. 20:14
Légtisztító, ionizátor készülékkel kapcsolatban várnék tapasztalatot, ár, típus, stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook