Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata könnycsatorna műtéttel kapcsolatban? Nem átmosás és ilyesmi, hanem elzáródás miatti műtét! fórum

Van valakinek tapasztalata könnycsatorna műtéttel kapcsolatban? Nem átmosás és ilyesmi, hanem elzáródás miatti műtét! (beszélgetős fórum)


10. Szofi 2016 (válaszként erre: 6. - Vanette79)
2019. aug. 30. 13:39
Szia. Az én kislányom 3 éves. Nekünk is könnycsatorna mütétre van szükség. Nektek ha volt érdekelne minden ezzel kapcsolatban.
2019. máj. 16. 13:59
Sziasztok.Kislànyom lassan 3 èves.Születèse óta vàladèkos a szeme.Javasoltàk hogy menjünk Budapestre vele.2 alkalommal próbàltàk àtmosni neki de nem tudtàk.Azok vèlemènye èrdekelne akiknek ennyi idősen màr csinàltàk altatàsban.
2012. nov. 10. 10:46
Köszi a video linket, csak mint említettem ezen mi már többszörösen tűl vagyunk. Mi már a műtétre várunk amit a videó végén említenek. De arról sajna poont nem beszél már az ott szereplő orvos. :(
2012. nov. 9. 16:27

Nem hiszem, hogy fájna, azért másoltam be a linket, hogy ott azt mondja az orvos nem fájdalmas, és pár perc az egész. Azért altatják gondolom, hogy ne ugráljon félelmében a kicsi, inkább bódítani fogják szerintem.

Jobbulást a kicsinek!

2012. nov. 9. 11:20

Köszönöm a választ mindenkinek!

Az én kisfiam 3 éves és már baba kora óta járunk könnycsatorna szondázásra/átmosásra. Ezt sajnos már jól ismerjük. Most oda jutottunk, hogy még mindíg el van záródva ezért műtéti úton kell megoldani. Pár nap múlva megyünk a Tömő utcai szemklinikára ahol altatásban fogják már magát a vizsgálatot is elvégezni. Ami engem érdekelne, hogy tudna-e valaki arról mondani valamit, hogy hogyan viselik ezt a gyerekek a műtétet követően. Jár-e utána valami kellemetlenséggel meddig tart a felépülés. A műtét gondolom nem fog neki fájni mivel altatják én csak az azutáni dolgoktól tartok jobbára. Félre ne értsétek rettegek a műtéttől is de az ő szemszögéből érdekelne, hogy altatásból ébredve mi lesz vele. Lesznek-e fájdalmai... ilyesmi.

2012. nov. 9. 07:02
A lányomnak csinálták amikor 3 hónapos volt. Altatás , érzéstelenítés nélkül lefogták és egy műanyag kis csövet vezettek be a könnycsatornájába. Volt ordítás kiabálás, 3 hétig jó volt majd újra eldugult . Nem engedtem hogy újra megcsinálják és úgy néz ki mostanra rendbe jött neki. Már csak hidegben folyik a könnye, de nem gyullad be . Most 2,5 éves.
2012. nov. 8. 23:16
2012. nov. 8. 22:23
Orron keresztűl műtik meg és felszúrják neki.
2012. nov. 8. 22:17
Ha jól tudom csak felszúrják egy könnypont-dugóval. Nem?
2012. nov. 8. 22:14
Sziasztok! Van valakinek tapasztalata könnycsatorna műtéttel kapcsolatban? Nem átmosás és ilyesmi, hanem elzáródás miatti műtét!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook