Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata a Valeriana drazséval kapcsolatban? fórum

Van valakinek tapasztalata a Valeriana drazséval kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 28. 17:48
Szedjél Sedacur forte-t, az sokkal jobb, a Valerianának fejfájás mellékhatása van másnap. Az előbbinek semmi az égvilágon!
2010. júl. 28. 13:21
Én is használtam ezt régebben, de nekem nem sokat ért. Nemrég találtam egy olyat, amely nekem nagyon bevált: Béres Redormin tabletta. Minden patikában kapható.
2010. júl. 27. 20:50
Növényi eredetű gyógyszer, amit a Valeriana Officinalis-ból /magyarul macskagyökér/ állítanak elő. Mellékhatása nemigen van, kitűnő nyugtatószer. Azért macskagyökér a neve, mert a szagát a macskák nagyon szeretik, hemperegnek a szárításra kitett aprított gyökérben. Én magam is ástam ki macskagyökeret, nagyon erős, átható szaga van, szinte büdös.
2010. máj. 28. 09:31

Sziasztok! Én is régebben használtam. 2-3 szemet vettem be a nyugodt alvás érdekében...


Aztán abbahagytam... mert sikerült elaludni anélkül is.

2010. máj. 28. 09:28
Én fiatalabb koromban kipróbáltam. Mint óvatos duhaj, csak egy szemet vettem be belőle, és még tovább voltam fent. Aztán olvastam, hogy a macskagyökér, ha keveset veszünk be belőle, élénkít, ahhoz, hogy elaludjunk, be kell venni a 2 szemet.
2010. máj. 28. 08:50
Folyamatosan nem szabad szedni, le is van írva a tájékoztatójában. Alkalmanként 2 szemet azért be lehet venni belőle,ha nyugtalanul érzed magad és nem tudsz elaludni. Főiskolás koromban sokat segített a vizsgák előtti estéken, amikor alvás helyet mindenféle képletek meg definíciók lebegtek a szemem előtt :D
11. Rozália (válaszként erre: 7. - Correct)
2009. márc. 2. 13:18

Miért? Én nem azt írtam? Hogy be lehet kapni belőle, ha az ember úgy érzni? És hogy a komolyabb gyógyszereket kell állandóan szedni.

Értem ezalatt pl. a Wellbutrint. Az nem lehet bekapdosni és nem kapható vény nélkül...

2009. márc. 2. 11:37
Nekem mindíg segített. Most is van, de nem szedem csak alkalomadtán.
2009. márc. 2. 11:00
Én alvásra vettem be belőle néha, és segített.
2009. márc. 2. 10:54
Nekem nem jött be. Feszültségoldáshoz kevés volt, viszont tachikardiás lettem tőle. Mindentől, amiben macskagyökér van :-(
7. correct (válaszként erre: 3. - Rozália)
2009. márc. 2. 10:45
Ez azért nem így van. Én Frontint szedtem, és 30 szem 10 hónap alatt fogyott el...nem kell folyamatosan szedni...
2009. márc. 2. 10:44
Van, most szedtem nemrég. Nulla, gyenge. 3 szem képes volt már feloldani, de semmi különös.
2009. márc. 2. 10:43

hatékony és gyógynövényből van.

ha nem tudok aludni akkor szoktam bevenni.

2009. márc. 2. 10:42
Nem lóg a nyelvem tőle, tényleg csak ellazít. Szükség esetén szedem én is.
2009. márc. 2. 10:24
Én sokáig szedtem, most is van. Szerintem jó. Mert ezt akkor is "be lehet kapni", amikor éppen van a feszültség. Komolyabb gyógyszereket folyamtosan kell szedni.
2009. márc. 2. 10:23
Szerintem hatékony. Bár csak gyógynövényes, de mégis. Bár gondolom ez pszihés is: "bevettem valamit, ígyhát jobban vagyok"...
2009. márc. 2. 10:19
Van valakinek tapasztalata a Valeriana drazséval kapcsolatba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook