Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valakinek tapasztalata a SNUZA pelenkára csíptethető légzésfigyelőről? fórum

Van valakinek tapasztalata a SNUZA pelenkára csíptethető légzésfigyelőről? (tudásbázis kérdés)


4. Norchy (válaszként erre: 3. - Pet7474)
2010. nov. 3. 09:37

szia,

nekünk egy más márkájú, de pelenkára csíptetős - is - volt. no nem azért,mert annyira jó 2db, hanem mert nem sikerült kiságyra szoktatni a lányom. én viszont parás voltam így a sima légzésfigyelő mellé vettünk.

nem bántam meg, sokkal nyugodtabban aludtam - ezt a párom is látta rajtam. tény, hogy volt több riasztásunk, és mindig vett levegőt, ha odanéztünk, és lekapcsoltuk. gondolom olyankor nem ért a pocakhoz. amíg ezt használtuk én bodyban és nadrágban altattam, kívülre tettük a cuccot. kb 1éves koráig volt rajta, most 14 hónapos. mostanra ficereg annyit, hogy már nem tenném rá. de 1 évig max az oldalán aludt, ritkán fordult át hasra álmában.

nekem nagyon nagy nyugalmat adott.


más: miért nem kérsz innen egyet a családtól postán? :)

3. Pet7474 (válaszként erre: 2. - Mimmo33)
2010. nov. 2. 11:14
Szia!Hát én is elég szkeptikus vagyok vele kapcsolatban.A gondom, hogy hónapok óta vadászok "hagyományos"légzésfigyelőt a babámnak,de úgy néz ki, hogy itt spanyol országban, nem használják a babáknál.Hihetetlen,de ezt az egyet találtam egy itt ismert üzletláncnál.
2010. nov. 2. 10:40

Szia!


Pelenkára csípteted, tuti hogy lemocorogja magáról.

Mobil, bárhova vihető...Nekünk matrac alá rakható volt, és van.Két és 3 lapos.Azt is tudtam vinni bárhová.Kivettem 1 lapot a matrac alól és már mobil is volt;)

Az árát tekintve nem vonzóbb a hagyományos készülékeknél;)

2010. nov. 2. 10:37
Van valakinek tapasztalata a SNUZA pelenkára csíptethető légzésfigyelőről?Jól hangzik, hogy mindenféle kábel nélkül működik,de egy pár hónapos babánál aki már alvás közben forgolódik,nem zavaró?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook