Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Probálta már valaki ananász papaya étrend kiegészitöt?véleményeket várok!!! fórum

Probálta már valaki ananász papaya étrend kiegészitöt?véleményeket várok!!! (beszélgetős fórum)


8. Mandarinka (válaszként erre: 5. - Mamika50)
2014. jan. 2. 14:11
Kb. mennyi fahéjat cukrozol le? Egy evőkanál, vagy teás, mokkáskanálnyit? Muszáj cukrozni? Én meghámozott almakockára szoktam rászórni reggelente, de a fahéjtól ilyen formában megfájdul a gyomrom. Viszont rájöttem, ha teába áztatom az egész db-os fahéjat (nem őröltet)az kedvező. S valóban,lehetséges, hogy nem is az ananász-papaya tablettától, hanem ettől a fahéjas teától fogytam volna?
2014. jan. 2. 14:08

Én a Simplex VitaSlim ananász-papaya tablettát szedtem két hónapig. Kg-ban 1,5 mínusz jött le, de más élettani hatása pozitívan hatott. Jobb lett az emésztésem, nem bugyborékolt a hasam bizonyos ételekre, megszűnt az erős puffadás (szinte a natúr salátalevéltől is 6 hónapos kismamáéhoz hasonlított a pocakom). Végre fel tudtam venni a farmerom, illetve az elől gombos, zipzáros nacikat. (előtte ugyanis csak gumis derekú nadrágokat használthattam.) Szerintem a pajzsmirigyre a tablettában lévő jód is pozitivan hatott.

Az tény, az első hónapban én is el voltam keseredve, mert semmi látványos hatása nem volt, sem a mérlegen, sőt 3-4 hét után még többet is mutatott a mérleg. Az is tény, hogy nem nagyon tartottam be a hozzá küldött tájékoztatóban lévő étkezési módosításokat, majdnem ugyanannyi szénhidrátot fogyasztottam, így persze, hogy nem fogytam kg-ban mérve. Kb. 1,5 hónap után nem kívántam sem a szénhidrátot, sem az édességet, tehát e két függőség is csökkent. Két hete nem fogyasztom a VitaSlimet, de még érzem jótékony hatását. A másik, hogy évek óta pajzsmirigy hormontablettát is szedek, emiatt lassúbb a fogyás nálam, illetve kevésbé éri el fogyasztó hatását a tabletta.

6. kirenta (válaszként erre: 5. - Mamika50)
2010. ápr. 19. 15:01
köszi!!én is kifogom probálni!!
5. Mamika50 (válaszként erre: 3. - Kirenta)
2010. ápr. 17. 21:43

fahéj ,kicsit becukrozom és étkezés után eszem egy kicsi kanállal .Látványosan égeti a zsírt ,mindenki kérdezte mitől fogytam le hirtelen . Na és nem kell koplalni sem .De Óvatosan !!!A cukor betegeknek nem ajánlatos , hacsak a fahéjat megnem tudja enni cukor nélkül. És jó a kolesztelin szint csökkentésére is .

Ólcsó ! És jó a hatékonysága jobb, a legdrágább fogyasztószereknél ,és kevés ember allergiás rá.

4. 83e32a7a69 (válaszként erre: 3. - Kirenta)
2010. ápr. 17. 21:35

az ananasz mint gyumolcs a legjobb zsiregeto

etrenkiegiszitokent nem tudom soha nem hasznaltam de szerintem a gyumolcs hatasosabb

3. kirenta (válaszként erre: 2. - Mamika50)
2010. ápr. 17. 21:28
és mi az amit te találtál???
2010. ápr. 17. 21:16
Az ananász égeti a zsírt ....sajnos én nem szeretem ,de van ismerösöm aki látványosan lefogyott tőle és evett rendesen .Én sokkal jobbat találtam fogyásra és maradok is annál .
2010. ápr. 17. 21:13
én két napja szedem és kiváncsi vagyok valaki szedte-e és mi a tapasztalata!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook