Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valakinek olyan gőzölős vasalója amit a BNV-n szoktak árulni? fórum

Van valakinek olyan gőzölős vasalója amit a BNV-n szoktak árulni? (tudásbázis kérdés)

6. nikeri (válaszként erre: 5. - Kiszvorosz)
2012. szept. 27. 17:44

Sosem számoltam, de szerintem olyan kb. 40 db-ot tudok a mostanival végigvasalni. Vasárnap óta nem vasaltam ma olyan 10-12 teljes programos mosás mennyiségénk álltam neki, épp a vége fele kellett újra töltenem... :)


Az nem zavarna, ha többször kell tölteni, csak szépen vasaljon, és jól nyomassa a gőzt, természetesen kicsi hőfokon is...

5. kiszvorosz (válaszként erre: 4. - Nikeri)
2012. szept. 27. 15:23
Az enyémnek is külön tartálya van.Kb.10-15 inget tudok vele végigvasalni egy tartály vízzel.Aztán megvárod, míg kihül!, és folytathatod is.Lagalább lenne időd pihenni vasalás közben:)
4. nikeri (válaszként erre: 3. - Kiszvorosz)
2012. szept. 27. 15:08

Az nekem is feltűnt, hogy elég könnyű... ezért is bizonytalanodtam el tavaly. Arra gondoltam elég sok mindent kispórolhattak belőle ami az anyagát illeti... és ez talán a tartósságát is csökkenti....


Mondjuk én azt a fajtáját venném aminek külön van a tartálya. Az ugye kb. 1-liter víz. A mostanim is ilyen. Nekem ez vált be 3 gyerkőccel + időnként 1 vő és + 1 meny jelölt "itt felejtett" ruhácskái.


Egy hadseregnél kevesebb ruha van mint nálunk naponta :)Vasalásig van amikor 3 nap után jutok, na az pont 3-4 óra egyhuzamban :(

3. kiszvorosz (válaszként erre: 1. - Nikeri)
2012. szept. 27. 14:56
Én/mi anyóstól kaptunk egyet. (baromira otthon van minden tv-shop cuccban is) Szóval működik a dolog, én szeretem is, báááár, közelében sincs az áltatlam használt legjobb vasalóknak. Szerintem túl könnyű (maga a vasaló), cserébe túl nagy a "talapzat",és ahhoz képest meg kevés víz fér bele.Mondjuk egy gőzelszívós vasalódeszkával már tényleg jónak is nevezhetném:)
2012. szept. 27. 14:35

Nekem van egy gőzállomásom Imetec, 8-9 éves. Nagyon meg vagyok (voltam) vele elégedve, de az utóbbi pár évben többször kellett javítani.


BNV-n szoktak gőzölős vasalót (gőzállomást) árusítani. Tavaly olyan 60-ezer körüli árra emlékszem.

Kérdezném azoktól akiknek van, mennyire vált be? Esetleg romlott-e már el, tudták-e szervizelni?


Jövő héten kezdődik ugyebár a BNV, vennék egyet, és ami van eltenném vésztartaléknak.

2012. szept. 27. 14:31
Van valakinek olyan gőzölős vasalója amit a BNV-n szoktak árulni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook