Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valaki, aki azért kapott Clostilbegyt tablettát mert nem jött meg neki? fórum

Van valaki, aki azért kapott Clostilbegyt tablettát mert nem jött meg neki? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. dec. 9. 16:24
Én is utána szeretnék járni, de jelenleg külföldön vagyok, és február végéig kb nem is nagyon megyek haza. Itt meg nem szívesen megyek el nőgyógyászhoz. Otthon se szívesen.. Szóval szerintetek még egy daradig nem jön össze?
2012. dec. 9. 15:02
Én biztos utána járnék, mi lehet a gond, mert csak az idő megy. A fogamzásgátló hosszas szedése után nem meglepő, ha valakinek hormonális problémája akad sajnos. Én is bíztam már meg orvosban és mégis otthagytam egy idő után, mert láttam, hogy nem tud vagy nem akar segíteni. Azért meg nem maradok nála, mert kedves és aranyos. Ez nem elég. :)
2012. dec. 9. 14:15
Megbízok az orvosomban, bár különböző kivizsgálásokra nem küldött el. Ha legközelebb megyek, akkor jelzem neki, hogy jó lenne ezt-azt megcsináltatni.. Uh-t csinált, és mindent rendben talált, és többször meg is vizsgált.. Azt hittem könyebben összejön a baba..
2012. dec. 9. 14:01

Szia! Pedig az orvosodnak tudnia kellene, hogy egy menstruáció mitől nem jön meg. Szerintem próbálkozz egy másik orvossal, hátha ő tényleg ért a dolgához. Volt hormonális kivizsgálásod? Nem merült fel a PCO gyanú esetleg? Endokrinológusi kivizsgálás? Szerintem ez alap, ha valakinek össze-vissza van meg vagy nem menstruál. Ha ezek kizárva, akkor el lehet mondani, hogy nem tudni mitől nem jön meg.

Remélem sikerül megoldódnia a problémádnak! Nem feltétlen a closty a megoldás.

4. Bcicus (válaszként erre: 1. - Mosolybóka)
2012. dec. 9. 13:40
Erre a closty nem alkalmas. Ráadásul előtte kéne egy teljesen hormonális kivizsgálás.
3. Mosolybóka (válaszként erre: 2. - Fügemag)
2012. dec. 9. 13:39

És a closti után próbálkoztatok még valamivel? Vagy csak jöjjön, ha jönni akar?

Nekem állítólag nincs sok bajom, és a doki sem érti mért nem jön meg.. Jövőhét végére kell megjönnie, bár jó lenne ha összejött volna elsőre.

Nyáron, amikor elmentem dokihoz, hogy nem jött meg 3 hónapig a gyógyszer után, akkor is azt mondta, hogy 1 hónap mire megjön, de másfél hétre megjött.. Most nem tudom mi van. Most a beszedés után 2 héttel furcsa tüneteim voltak, valószínűleg akkor volt pé-m.. Szerinted van esély arra, hogy az első hónapban összejöjjön a baba?

2012. dec. 9. 13:22

Szia!!

Nekem volt mindenféle nyűgöm-gondom, köztük az elmaradt mensi is. A closti után kb. 2 évvel lettem várandós...

2012. dec. 9. 12:51
Sziasztok! Májusban hagytam abba a fogamzásgátlót, és azóta egyszer szeptemberben jött meg, akkor is gyógyszerrel, de nem a clostit kaptam akkor. Novemberben megint voltam dokinál, és akkor a clostit kaptam már. Szeretnénk babát. Szerintetek összejöhet rögtön az első hónapban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook