Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van olyan akinek felnőttként válnak a szülei? fórum

Van olyan akinek felnőttként válnak a szülei? (beszélgetős fórum)


15. Tomka10 (válaszként erre: 14. - Enix)
2010. máj. 15. 12:57
Még fiatal, biztosan túl fogja tenni magát a szakításon. Csak időt kell adni neki. Azt nagyon jól teszed, hogy nem hagyod magára. Próbálj meg társaságot keresni neki, hogy akkor se legyen egyedül, ha te nem vagy otthon.
14. Enix
2010. máj. 15. 11:42
nagyon nehéz, most hazajöttem,de apa állandóan szidja anyut, mega számlák miatt aggódik állandóan, anya azt mondta menjek hozzá de nem akarom itthagyni, meg amugy se akarok innen elmenni:S ajj
13. Enix
2010. máj. 13. 17:31
46 éves apa. Bátyjámmal pedig már beszéltem de nem hajlandó elfogadni amit mondok:(
2010. máj. 13. 16:27
Biztosan nem könnyű apudnak, de hidd el, túlteszi magát rajta. Hány éves édesapád? Biztosan talál magának olyan nőt, akivel összeillenek. Persze ez nem megy egyik napról a másikra. Előbb azt kell belátnia, hogy így a jobb. Azután meg kell tanulnia újból egyedül élni (mármint társ nélkül)Ha már kezdi jobban érezni magát, jöhet az új szerelem. A tesóddal is el kéne beszélgetni, ezzel a viselkedéssel csak megnehezíti az amúgy sem könnyű helyzetet.
11. Enix
2010. máj. 12. 21:55
köszi a bíztató szavakat, nem hagyott el minket anyu, csak jobbnak látták így, ugyis csak veszekedtek. énis jobbnak látom így, egyikőjük se volt boldog így(apu se) csak apu addig nem akarta tudomásul venni h ez lesz amíg meg nem történik és most úgyérzi magára marad, sajnos(?) csak 7végente járok haza így nehéz mellette állni. sajnos arra nincs lehetőségünk h külön külön új lakást vegyenek:S tudom hogy ezen majd csak az idő múlása könnyít... mindenben segítek apunak ez természetes, hálistennek(?) az ő anyukája nem lakik messze,bár elég botrányozós típus:S szítja is aput anyu ellen:S anyu édesanyja se lakik messze tőlünk, de őt is nagyon sajnálom:(mert ő se akarta ezt elhinni, próbálták elodázni, de ők nem tudják hogy éltünk együtt ők csak "kívülállók"... most természetesen nagyon félek, félek h apu nem jön helyre, anyut nem féltem mert ő jól viseli, a tesóm viszont nagyon aggaszt(aztmondta nekem ma telefonba hogy ő nem fog anyuhoz szólni):(
2010. máj. 12. 20:27
Imádom a szüleim, de azt kívánom bárcsak elváltak volna már. Nagyon boldogtalanok együtt, csak nem mertnek lépni. Gondolj erre úgy, hogy nekik ezután jobb lesz, hiszen valami megronthatta a kapcsolatuk,ha már idáig jutottak. Remélem boldogok esznek!(vagy kevésbé boldogtalanok!)
2010. máj. 12. 19:51
A szüleim 37 év után váltak el.
8. napkelet (válaszként erre: 5. - Enix)
2010. máj. 12. 19:47

Tudod mi 23 év után váltunk el, a lányom 22 éves volt. Igaz én nem mentem el, hanem eladtuk a házat és mindketten vettünk 1-1 lakást

Egy percig nem volt kérdés, hogy a lányom velem lesz.

Igaz az apjával napi kapcsolatban vagyunk, sőt tavaly és tavaly előtt együtt nyaraltunk, de csak mint a lányom apja jött velünk:)

2010. máj. 12. 19:43
Valamit csak mondott Édesanyád neked, mielőtt elment. gondolom azért téged nem hagyott el. Találkozz vele minél többet, beszélgess vele. Neki sem lehet könnyű. Édesapád helyzetét úgy tudod megkönnyíteni, hogy érezteted vele, számíthat rád. Segíts neki mindenben, házimunkában, beszélgetésben, mindenben.
2010. máj. 12. 19:37

Sziasztok.


A szüleim tavaly vältak el. egyik idiotäbban viselkedett, mint a mäsik. Nagyon kemeny volt az az egy ev. Kirepültünk, es ök räjöttek, hogy nem birnak egymassal elni. apukam velem el, anyukäm maradt a regi häzban.

5. Enix
2010. máj. 12. 19:25
jó csak édesanyám elment, mert így beszélték meg, de édesapám meg nem tudja még elfogadni ami történt, és kétségbe van esve, és én is. a tesóm pedig 25 éves és tök gyerekesen viselkedik:(
2010. máj. 12. 19:22
Ne csinálj semmit, szeresd mindkettőt úgy, ahogy eddig. Mindenféleképp kerüld az állásfoglalást, vélemény nyilvánítást. Okuk van rá,hogy így döntöttek. Lehet, hogy évek óta már csak miattad (és tesóid) miatt voltak együtt. Egyszer majd úgyis kiderül, mi vezetett idáig.
3. Enix
2010. máj. 12. 19:18
hát igen te én még igazából nem állok a asaját lábamon, és így olyan fura most:S..
2010. máj. 12. 19:16
Én 34 vagyok, szüleim 2 hónapja váltak el.....
1. Enix
2010. máj. 12. 19:14
A szüleim most válnak 21 éves vagyok nemtom mit csináljak:S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook