Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van olyan, aki még nagy vonalakban sem érzi találónak, amit az asztrológia ír a személyiségéről? fórum

Van olyan, aki még nagy vonalakban sem érzi találónak, amit az asztrológia ír a személyiségéről? (beszélgetős fórum)


1 2 3
72. 225e968e5f (válaszként erre: 71. - 123e772adb)
2015. nov. 7. 13:06
Inkább sajnálni van ok azokat, akik nem tudják megvédeni magukat, vagy másra várnak mert nincs erejük. Akik viszont szimplán azért várnak másra mert hülyének nézik a másikat vagy érdekből,pedig lenne ereje megcsinálni,szerintem azok inkább megvetendők.
71. 123e772adb (válaszként erre: 70. - 225e968e5f)
2015. nov. 7. 09:04
Az akaratgyengéket, akik másra várnak pl. Akik nem tudnak magukért kiállni, és hagyják magukat alázni. Ne magyarázz belém semmi olyat amit nem éreztem soha. :)
70. 225e968e5f (válaszként erre: 40. - 123e772adb)
2015. nov. 6. 20:02
Ezt sosem értettem, miért kell megvetni a gyengéket. Félelemből,mert egy olyan részedre emlékeztet ami sérülékeny, vagy amire te úgy érzed nem engedhetsz meg magadnak? Mert addig oké, hogy lexarod a gyengéket, ha nem a stílusod és nem barátkozol vele, de megvetni az erős töltetű érzés,minek generálod olyan iránt ,akit nem nézel semmibe sem.
69. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 68. - 123e772adb)
2015. nov. 1. 12:20
Vagy ki tuggggya :O)
68. 123e772adb (válaszként erre: 66. - 5fc54ca4aa)
2015. nov. 1. 12:05
Mert még nem tudod, hogy én milyen kis rafkós vagyok. ;) :P
2015. nov. 1. 11:53
A személyre szabott, részletes jellemzés stimmel.
66. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 65. - 123e772adb)
2015. nov. 1. 11:49
Kirafinált vén gazember vagyok én ahhoz, hogy ne vegyek kóstolót a nászéjszakából :P
65. 123e772adb (válaszként erre: 64. - 5fc54ca4aa)
2015. nov. 1. 11:20
Nem akarnál zsákbamacskát mi? :)
64. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 63. - 123e772adb)
2015. nov. 1. 11:18
A Maszk című film magyar adaptációját megnézném még "előtte" :P
63. 123e772adb (válaszként erre: 62. - 5fc54ca4aa)
2015. nov. 1. 11:16
Mondd, mit akarsz, és én megteszem! :)))))
62. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 61. - 123e772adb)
2015. nov. 1. 11:15
Csak én kézzelfoghatóbb vagyok, leleeee :P
61. 123e772adb (válaszként erre: 60. - 5fc54ca4aa)
2015. nov. 1. 10:41
De. Már múltkor akartam írni, hogy Cs. re hajazol, de rohadtul! Pont ilyen múltba merengős, és túl sok a majdnem nála. Viccen kívül!
60. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 42. - 123e772adb)
2015. nov. 1. 10:39
Tudtad te, csak még nem tapasztaltad :P
59. Channa* (válaszként erre: 56. - Júliusi)
2015. nov. 1. 09:53

Nem veszed észre:D Vagy tényleg nem csinálja.


A kosok tényleg ilyenek, de vannak köztes állapotok és akkor olyanok, mint amit írtam. És a horoszkópban leírtakkal ellentétben egész jól kezelhetők:D

58. Channa* (válaszként erre: 53. - 123e772adb)
2015. nov. 1. 09:43

Én rák vagyok:D

Igen, az biztos, hogy imádni fogod, és mindent meg fogsz neki adni bármi áron:D

57. Channa* (válaszként erre: 54. - 123e772adb)
2015. nov. 1. 09:41

Jaj, de én megkérdezem:DDDDD

Csak úgy magamtól nem szoktam útra kelni és körbenézni.

56. júliusi (válaszként erre: 47. - Channa*)
2015. nov. 1. 09:05

Érdekes...:) a férjem is Rák, 28 éve...még nem vettem észre,hogy nyomozgatna...:) (inkább én)


Amit a Kosokról irsz,is érdekes, nekem nincs velük tapasztalatom,de elég heves,makacs ,önfejűnek tűnik...Arák meg a Kos, a tűz és víz...

2015. nov. 1. 09:00

Állítólag halak és bika vagyok.


Nőies és makacs, meg jó anya típus, és szeretek enni, meg szeretek gyűjteni dolgokat. Meg vagy simulékony vagyok, vagy kemény fejű kifelé.


Eddig úgy nézz ki működik.

54. 123e772adb (válaszként erre: 52. - Channa*)
2015. nov. 1. 08:58

Ronda szokásod van, tudod-e? :D

Mondjuk magadtól jobb körbenézni, mint amikor azt mondják: gyere, nézz körbe. Az olyan kivagyiság, hogy már csak direkt sem kelek fel. :D

53. 123e772adb (válaszként erre: 50. - Channa*)
2015. nov. 1. 08:56

Nincs még. Azt tudom, hogy imádni fogom, a többit nem. Majd eldől. Mivel nekem nem jutott jó anya, én inkább jobban szeretném, ha hozzám is ragaszkodna annyira, mint én. Vagy amennyire nekem nem jutott jó anya. Erre törekedni fogok!

Jelenleg a kutya "szív", mert majomszeretettel imádom, aludni sem hagyom szegényemet. :/ :)

Neked mi a horoszkópod egyébként?

52. Channa* (válaszként erre: 49. - 123e772adb)
2015. nov. 1. 08:51

Ezzel én is így vagyok:D

Az nem érdekel, hogy másnál mi van, csak az ami nálam, és én csak a kávét várom, bár én szeretek körbenézni az ötletek miatt:DDDD

51. Channa* (válaszként erre: 48. - Júliusi)
2015. nov. 1. 08:49

Én még ajándékba sem:D

Nekem van egy kis rendmániám, de nem vészes:D

50. Channa* (válaszként erre: 46. - 123e772adb)
2015. nov. 1. 08:44

Ha jól tudom még nincs gyereked, de ha lesz, akkor jusson eszedbe, amiket írtam!

A skorpió anyánál nincs jobb! Oda vannak a gyerekeikért, látszólag jobban, mint bármely más jegyben született nő. Sokat foglalkoznak a gyerekükkel, elvárják tőle, hogy ő legyen a legjobb a mindenben, a legokosabb az osztályba, egyetemen, stb., ő legyen a legszebb, legcsinosabb, stb. És sikerül is nekik ezt kihozni a gyerekükből! Csak ezt a gyerek annak ellenére, hogy megcsinálja, kényszernek érzi és amikor már tini vagy felnőtt, akkor emiatt nem igazán tud azonosulni az anyjával. Ő lesz valóban a legjobb tanuló, ő lesz a legszebb, a legjobb, de később ezt úgy éli meg, hogy ráerőltették.

A két unokatesóm pl. kitűnő tanuló volt elsőtől érettségiig. Mindkettő a Polgármester hivatalban kapott érettségi bizonyítványt, mert annyira jók voltak a 4 év alatt és érettségin is. Simán bejutottak a legjobb egyetemekre, el is végezték De azt mondják az anyjukra, hogy erőszakos....

A barátnőm fia is így volt, bár az ő fia már a középiskolában rájött, hogy ez így nem jó és már akkor lázadozott....

49. 123e772adb (válaszként erre: 48. - Júliusi)
2015. nov. 1. 08:37

Engem sem zavart soha, ha másnál kupi volt. Azt mge kifejezetten utálom, amikor mentegetőzik. Nme érdekel, csak adjon már egy kv-t. :D

Ja a másik amire pipa vagyok a: körbenézhetek nálad? Nem! Ülj le a seggedre!

2015. nov. 1. 08:33

Hát, engem se zavar a kissé kupis lakás, a patikatiszta múzeumban élés inkább zavarna.De ez nemazt jelenti, hogy megesz a kosz..:)

Csak szerintem a lakás van értem, nem én a lakásért..:)

A váratlan vendég...inkább jobb, ha előre szól..amúgy se szeretem a váratlan dolgokat,semmiben,csak ajándéknak esetleg!:)

47. Channa* (válaszként erre: 44. - Júliusi)
2015. nov. 1. 08:32

A rák férfi csak nem mutatja ki! Roppant féltékenyek, és életük végéig választanak párt. Mindig kétségeik vannak mások szeretetével kapcsolatban. Most a bátyámról beszélek! Meg néhány ismerős rák férfiról....

A bátyám pl. el nem tudja képzelni az életét, csak a feleségével. Nem féltékenykedik, de nekem el szokta mondani, hogy megnézi a felesége telefonját, FB beszélgetéseit, stb. Hiába mondom, hogy csak magával szúr ki....


A kosok:DDDD Nekem ők a kedvenceim! Pedig nem is szeretjük egymást elvileg a horoszkóp szerint:DDD

A nő kos szerintem a legjobb barát. Persze ezt azért mondom, mert a legjobb barátnőm kos, és már 40 éve barátnők vagyunk:D Viccesek, jól lehet velük beszélgetni, mindenben benne vannak, nagyon ragaszkodnak, de nem ránk telepedve, nem kellemetlenül. Jó ötleteik vannak, és tudhatjuk, hogy igazi barátok minden érdek nélkül:D Persze kicsit lobbanékonyak, hamar véleményt alkotnak emberekről, főleg ha nem szimpatikus nekik valaki.

A második legjobb barátnőm skorpió:DDD Vele is 35 éve vagyunk barátnők:D

A férjem kos:DD Imád engem. Elviseli a hülyeségeimet, persze cserébe egy olyan otthona van, ahová imád hazajönni:D Igen, néha túl hirtelen, beleugrik dolgokba, amikbe nem kellene, de aztán amikor rájön, hogy hülyeség volt, simán rendet tesz.

A fiam is kos:DDDD Ő is jó fej, de nála már észre veszem, hogy csak azt tudja oda és vissza, ami őt érdekli. Okosnak tűnik, de még sem annyira az, mert szerintem olyan hiányosságai vannak, amiknek nem szabadna lenni. Ahogy őt megismertem, úgy megismertem a férjemet és barátnőmet is:DDDD Mindkettő elég okos és tájékozott, ha olyan a téma, ami őket érdekli, de ha csak engem érdekel valami, akkor hozzá sem tudnak szólni, csak csodálnak, hogy tényleg!? nem is tudtam:DDDD

A nénikém is kos. Több nénikém van. Ő a kedvencem:DDDD És az anyukám is kos volt:D

Ha bekerülök egy új társaságba, akkor tuti, hogy a kos lesz a legjobb kollégám, haverom, ismerősöm.:D

Ha nincs kos, ahogy a mostani munkahelyemen nem volt, a skorpiót találom meg:DDDD Igaz, most jött egy pasi, aki kos és bár nem cserélem le a skorpió srácot, de vele is nagyon jó a kapcsolatom az első perctől.

És, ha belegondolok, akkor én a kosokat és a skorpiókat gyűjtöm. Mert alig tudok más jegyű igazán jó barátot, ismerőst mondani....

A kosoknál azt is tudni kell, hogy pl. a rákokat nagyon kihasználják. Azaz engem a kosok. Tudják, hogy oda vagyok értük. Nem tudok nekik nagyon nemet mondani, így könnyedén megyek velük bárhova, bármibe, akkor is ha szerintem nem jó ötlet:D

46. 123e772adb (válaszként erre: 45. - Channa*)
2015. nov. 1. 08:21
Huh na az előre bejelentkezést én is szeretem, és alkalmazom. Nem a kupi miatt, hanem mert nem tudok rá felkészülni és utálom ha valaki bezavar. Anyám viszont bika, náluk múzeum van. Én szeretem a rendben a káoszt, ami mondjuk neki már kupi. Itthon sem a sminkem, sem a ruhám (már ha van rajtam) nem érdekel. Boltba is kislattyogok tök topisan (múltkor hálóingre húztam nagykabátot, ameddig átmentem a szomszédba boltba) nem érdekel. :) A depresszióra már nem vagyok hajlandó, mert eléggé megszenvedtem, mire kikeveredtem belőle. Meg tudok zuhanni egy-két napra, de többre nem.
45. Channa* (válaszként erre: 40. - 123e772adb)
2015. nov. 1. 08:10

Pont ezért írtam, hogy nem hinném, hogy a horoszkópra adni kellene:D Biztos vannak olyan tulajdonságok, amik igazak valóban egy jegy szülöttjeire, de kevés.

Két skorpió nő között is vannak hatalmas különbségek. Pl. a nénikém tisztaság mániás. Nem lehet megmozdulni nála, mert még a végén a szék amin ülök nem lesz a helyén:D A barátnőmnél rendetlenebb emberrel viszont nem sűrűn találkozok. Hozzá mindig előre be kell jelentkezni, hogy kitakarítson:D Mert ugye zavarja a kupi, de csak akkor ha olyan megy hozzá akinél úgy látja, hogy nagyobb a rend:D

Ja, a nénikém hajlamos a depresszióra, a barátnőm azt sem tudja, hogy milyen rossz kedvűnek lenni.

de mindkettő nagyon nett. Őket nem lehet smink nélkül látni, takarítani is szép ruhába állnak neki:DDDD És még sorolhatnám.....

44. júliusi (válaszként erre: 39. - Channa*)
2015. nov. 1. 08:10

Milyen véletlen, én is Rák vagyok, és én is jól kijövök velük...de én nem vagyok közvetlen.

A Rák férfi viszont,tapasztalatom szerint nem féltékeny,(vagy csak nem mutatja ki)...:)


És mi a helyzet a Kosokkal?Most kaptunk egy fiatal kos kolléganőt..:)

43. júliusi (válaszként erre: 38. - 123e772adb)
2015. nov. 1. 08:06

Csak a tapasztalatom írtam le...:)

Szűznél, Ráknál,Ikreknél ezeket nem igazán vettem észre.Persze nem horoszkóp szerint figyelem az embereket, nem vagyok fan..:) csak feltűnt....


Persze általánosítani nem lehet...

Ismerek szelíd Skorpiót is..:)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook