Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van olyan, aki még nagy vonalakban sem érzi találónak, amit az asztrológia ír a személyiségéről? fórum

Van olyan, aki még nagy vonalakban sem érzi találónak, amit az asztrológia ír a személyiségéről? (beszélgetős fórum)


1 2 3
42. 123e772adb (válaszként erre: 41. - 5fc54ca4aa)
2015. nov. 1. 08:06
Nem tudtam, hogy bika vagy! :)
41. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 36. - 123e772adb)
2015. nov. 1. 08:04
Látom :P
40. 123e772adb (válaszként erre: 39. - Channa*)
2015. nov. 1. 07:52
Semmi gond. Van ilyen is, meg olyan is. Én nem vagyok ilyen, tök jól elvagyok egyedül is, nem telepszem senkire rá, mert szeretem a szabadságot. Általában én vagyok az, akinek ha társaságra van szüksége megyek, és én mondom azt, ha sokáig ülnek nálam, hogy elég volt belőled. Ez így durván hangzik, de így szoktam mondani, csak azt hiszik viccelek, és nem veszik magukra. :) Nem vagyok energiavámpír, többnyire szeretik a társaságomat, és keresik is, mert jó hallgatóság vagyok, és megbíznak bennem. A gyengéket megvetem, elnyomom, mint a csikket. Ha egyszinten mozgok valakivel, el is ismerem, bármiben, amiben nálam jobb.
39. Channa* (válaszként erre: 37. - Júliusi)
2015. nov. 1. 07:42

Hát nem tudom....

Nekem vannak bika nő ismerőseim. Mind jó fejek:D Az egyik kolléganőm is bika. Semmi gond nincs vele. Ő pl. átlátja, hogy kinek mennyi munkája van, még sosem mondott senkire rosszat. Simán bevállalta, hogy ő az én munkámhoz kevés.

És van bika férfi ismerősünk is, aki szintén jó fej, bár ő időnként az idegeinkre megy:DDDD

Nem hinném, hogy a horoszkóp bárkiről is megmondaná a tutit:D

Pl. van egy bak kolléganőm, aki egy borzalom természetre, de ennek ellenére a bak férfi ismerőseimre és a többi bakra sosem mondanék rosszat, hiszen a nagymamám is bak volt:DD

A vízöntők nagyon viccesek:D A szüzek nagyon sértődősek, ráadásul úgy, hogy pl. egy véleményhez semmi közük nincs és mégis megsértődnek.

Bocs Amor! ezt most nem rád írom, hiszen nem is ismerlek, de a skórpiók általában jó fejek, én jól el vagyok velük, de ők azok akikkel nem szívesen vagyok sokáig együtt, mert rátelepszenek az emberre, nem érdekli őket magukon kívül senki más, követelőznek, kisajátítanak. Miért nem jöttél át? Nem hiszem el, hogy nem fér bele az idődbe! Vagy ha ő jön, akkor levakarhatatlan, mert ha közel engedem, akkor nem telhet el úgy nap, hogy ne ülne a nyakamon. Ellenben számomra nagyon szórakoztatóak, jól érzem velük magam, de csak addig, amíg én szabom a határokat, ha kicsit engedek a gyeplőn, akkor kihasználnak, rám telepednek....Mindent kritizálnak, mert mindig azt akarják, hogy ők legyenek a legjobbak. Persze ez sem a horoszkóp miatt van így szerintem, az csak a véletlen műve, hogy az általam ismert ilyen embereknek ugyan az a horoszkópjuk:D Ez a nő skorpió. Mert a fiúk mások. Náluk nem ennyire erőteljes a ragaszkodás, ők csendesebbek, de roppant lelkisek.

Én rák nő vagyok. Legtöbb esetben bírom a rák nőket:D És persze a rák férfiakat is, de azért a pasiknál vannak érdekes dolgok. Biztos a nőkre is jellemző, csak magamon nem veszem észre. Érzelem nem kimutatása (na ezt észre veszem), bizalmatlanság (ezt is:D). Na, nem is tudom miről beszélek:DD A bátyám is rák, de ő más mint én. Én sokkal közvetlenebb vagyok, hamarabb barátkozok, sok barátom van. Neki nincs is barátja, ő aztán nem ereszkedik le senkihez, csak arról beszél idegenekkel ami nem érinti a személyes köreit (időjárás), ja és a rák férfi nagyon féltékeny.

Az is lehet, hogy én azért vagyok más, mert én középső gyerek vagyok, ami elvileg átformálhatja a tipikus jegyeket. Azt mondják az okosok, hogy a középső gyereknek sok barátja van....

38. 123e772adb (válaszként erre: 37. - Júliusi)
2015. nov. 1. 07:40
Ez szerintem nem horoszkóp kérdése. Munkahelyen ez a viselkedés többnyire jellemző, hogy mindenki okosabb a másiknál. :) Helyén kell kezelni.
37. júliusi (válaszként erre: 36. - 123e772adb)
2015. nov. 1. 07:16

Nekem pár kollégám Bika nő, ilyen parancsolgató, okoskodó,öntörványű nő nincs, pedig dolgozunk egy páran ott...és ami a legnagyobb baj, a hibát úgy keresik más munkájában, mintha fizetnének nekik érte...pedig más szemében a szálkát,magukéban a gerendát....


Nekem szerelem terén írta a horoszkóp a Bikát, társnak ideális lenne szerintük...hát nem tudom... férfi bikát nem ismerek..

36. 123e772adb (válaszként erre: 35. - 5fc54ca4aa)
2015. nov. 1. 07:06
Bakker, bika! Tököm tele a bikákkal!
2015. nov. 1. 07:03

Én így gondolom, de aki rutinos vagy picit is fogékony a hókuszpókuszra simán belemagyaráz bármit. Egyszer egy amatőr csillagjós ismerősöm megkérdezte, milyen jegyben születtem, azt mondtam vízöntő. Azt mondta: Tudtam! Le se tagadhatnád, annyira tipikus -mondta, majd levezette pár percben, hogy miért...


Én meg hallgattam bölcsen, pedig Bika vagyok méghozzá annak is az Ikrek előtti legutolsó napja, leleeeee :P :O)

2015. nov. 1. 05:59
Én skorpió vagyok. Minden rosszal együtt, minden igaz rám! A napi horoszkópot nem igazán olvasom.
33. 543210
2015. okt. 25. 20:38
Egyszer találtam egy olyan horoszkókönyvet, amelyben le volt írva minden jegyről a jó és a rossz.Pl. a rossz bika, és a jó bika.Namármost én a rosszakhoz tartoztam, a barátnőm akivel egyszerre születtünk pedig a jóhoz. amúgy meg csak a személyre szabott horoszkópban tudok hinni...
32. Audrey82 (válaszként erre: 29. - 225e968e5f)
2015. jún. 28. 20:19
Nos ezt nem tudom megmondani. :)
31. 225e968e5f (válaszként erre: 27. - L.luiselotte)
2015. jún. 28. 20:04
Rám is, de megtanultam kívülről nézni magam, ha a jegyem nagyon hátráltatna és sokszor tudok ellentétesen is cselekedni, ha azt érzem helyénvalónak.
30. 225e968e5f (válaszként erre: 28. - Audrey82)
2015. jún. 28. 20:02
Nekem a családtagjaimra is kimondottan jellemző. Tehát nemcsak olyan ráfoghatósan ,hanem valóban.
29. 225e968e5f (válaszként erre: 28. - Audrey82)
2015. jún. 28. 20:01
Én is kutya évben születtem és jellemző rám nagyon,mert a halak napjegyem karakterleírása is hasonló. De egy nagyon eltérő jegyben születettre nem tudom mennyire hat személyiségben, hogy kutya évben született pl. egy nem túl odaadó jegyben.
28. Audrey82 (válaszként erre: 23. - 225e968e5f)
2015. jún. 27. 17:56

Ha általánosságban nézzük, akkor én is elmondhatom, hogy általában a nyilas jegyre jellemző dolgok megvannak nálam is. A kínai horoszkóp szerint a kutya évében születtem, és ami erre általánosságban jellemző, az is igaz rám.


Édesanyám vízöntő, húgom kos (faltörő!! :D) jegyben született, és rájuk nézve is ugyanezt tudnám mondani.

27. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - 225e968e5f)
2015. jún. 27. 16:34
Halak vagyok, rám jellemző amit írnak,akár hízelgő, akár nem, nincs rajta mit szépíteni.
26. 225e968e5f (válaszként erre: 25. - D7ba7bf7ff)
2015. jún. 27. 16:26
Igen, egy bizonyos tapasztalati szint felett az asztrológiai indíttatásunkon nagyrészt felül tudunk kerekedni, vagy tudunk jó értelemben ellene cselekedni pl. hagyjatokbékén késztetés ellenére is nagyrészt nyitottnak lenni. De azért determinál is valamennyire ,mert abban sincs köszönet ha a hagyjatokbékén ember minden pillanatban megerőszakolja magát és csak partyarcoskodik. A teste a lelke indíttatására egy idő után kidönti és akár betegséggel vagy depresszióval adja meg neki a magányt, önmagával foglalkozást. Viszont akevés tapasztalatú meg állandóan enged a magánaknakvalóságnak és az sem jó, mert sok baráttól és élménytől fosztja meg magát, így a lelke háborogni fog egy idő után ettől is.
25. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - 225e968e5f)
2015. jún. 27. 12:11

Nem mindig ír jókat, de az tény hogy a bolygóállás erős hatással van a jegyre, amíg az ember egy alacsonyabb síkon mozog. Úgymond determinálhatja, főleg ha el is hiszi. Aztán vannak már a fejlettebb lelkek, akik a saját autonóm erejüket szem előtt tartva (de semmit nem elutasítva) átsiklanak a nem lényegi helyzeteken, a saját életüket, fejlődésüket megvalósítva.


Ugyanakkor a személyiség nem csak napjegy, hanem aszcendens és talán a hold egyvelege is.


Így már alapból hülyeség lenne mindent elkönyvelni a nap horoszkópnak.


Ha viszont konrétan csak a személyiség egy oldalát vizsgáljuk (mint mondjuk a kocka egyik élét) akkor nagyon jó leírást kaphatunk. De szigorúan csak az egyik élre.


Az élek kiütközhetnek bizonyos élethelyzetekben. Felerősödhetnek, jobban megnyilvánulhatnak.


Tehát ez is egy oldalam. Ilyen szempontból jó, de ha valaki már tudja, az nem fog ilyenekkel foglalkozni.

2015. jún. 19. 14:05

Koszi.A ferjem is rak...es nehezen mutatja ki az erzeseit,az igaz...viszont feltekenyseget se mutat...

Ram jellemzo viszont.sok minden.

Zarkozott,multban elo,de szeretek iranyitani,de csak otthon...:)

23. 225e968e5f (válaszként erre: 19. - Audrey82)
2015. jún. 19. 13:52
A napi horoszkópok engem sem érdekelnek különösebben.
22. Channa* (válaszként erre: 21. - Júliusi)
2015. jún. 19. 08:28

"Nekünk volt egy 1800-as évek közepén kiadott lexikonunk"

Sajnos csak volt:(((( Egy kedves ismerős elvitte még évekkel ezelőtt, hogy bekötteti, mert elég rossz állapotban volt, de soha többet nem hozta vissza:( Gondolom jó pénzért megvált tőle...

És amire emlékszem:

Családcentrikus, amiért a férfiak/nők szeretik, családjáért képes bármit megtenni, akár az élete árán is. Szeretnek otthon lenni, jó háziasszonyok, jó férjek. Szeretnek nosztalgiázni, újraélni a múlt eseményeit. Nincs fekete és fehér, de van minden és semmit, azaz vagy mindent adnak vagy semmit. Amibe belekezdenek azt végig csinálják. Nagyon jó memória. Nem szeretik, ha bírálják őket, nem beszélnek senkit, legtöbbszőr a társaság középpontjává válnak. Lusták, kényelmesek, elvárják a rajongást, de nehezen vagy sehogy nem mutatják ki az érzelmeiket. Nehéz megnyerni a szeretetüket, de ha valakinek sikerül, akkor az számíthat arra, hogy örökké megmarad. Ha valaki nem megfelelően közelít hozzájuk, akkor az illetőt sosem fogják kedvelni. Bizalmatlanok. Diplomatikus, gyöngéd, félénk, nagyon érzékeny, hangulatváltozásai kiszámíthatatlanok, könnyen beilleszkednek az új környezetbe, de ezt sokszor csak megjátszák, intuitívak, ami segeti céljaik elérésében. Nem uralkodó típus, de még is mindig uralkodik mások felett, intelligenciájukat képesek nagyon magasra fejleszteni, de csak a megfelelő környezetbe, mert ha buta emberek veszik körül, akkor a lustasága legyőzi a fejlődésképességét. Nagyon kulturáltak, érdekli őket a művészet, kreatívak, nem szeretik a magányt, anyáskodnak a partnerünk felett és féltékenyek is, nem szeretnek veszekedni, az ilyen kapcsolatból menekülnek, naivak mert kedvességgel simán megvehetők, a dicséretet folyamatosan elvárják, A családot szeretik maguk mellett tudni, főleg a munkamegosztás miatt, ugyan is lusták, így kiosztják a feladatokat otthon, anyatigris, a gyerekét védelmezi, nagyon elfogult vele, bennük meg van az emlegetett anyai ösztön, mert megérzi, ha a gyerekével baj van, a leggondosabb szülő a rák jegyű ember, gyűjtögető, befolyásolható és sokan kihasználják őket.


A lassúság és lustaság nem igaz rám és a féltékenység sem, de lehet ez csak a pasi rákokra igaz, mert a tesó pasi rák és igen, ő nagyon féltékeny. Én pörgős vagyok, de tényleg leosztom a feladatokat:DDDD A memóriám tényleg nagyon jó, sokan mondják, hogy különlges, de én nem tartom annak. Valóban nehéz közel kerülni hozzám, aztán meg megválni tőlem. Na nem azért, mert rátelepszek az emberekre, hanem azért, mert annyira megkedvelnek:D Valóban szeretem ha dicsérgetnek, és ezzel teljesen ki is tudnak használni. Egy-két jó szó és már hozom is a csillagokat...Valóban megérzem, ha a gyerekemmel gond van. Van egy bizonyos hangsúlyú anya, amit bármilyen halkan mond és bárhol van én meghallom és már rohanok is, mert tudom, hogy baj van. Igen, szinte mindig a társaság középpontja vagyok, csak akkor nem ha épp nincs kedvem hozzá, a szeretteimért (család, barátok, kollégák, stb) tényleg tűzbe is megyek, ha valami bajuk van segítek, nem várok viszonzást, vagy ha nem tudok segíteni, akkor pánikrohamom van. Tényleg nem szeretem kimutatni az érzelmeimet, azt várom, hogy azt a másik tegye meg, vegye észre magától, hogy kedvelem, szeretem és ő bizonygassa ezt nekem. Nem esik nehezemre körbeugrálni senkit. Nem szeretek háztartást vezetni, de nálam jobban kevesen csinálják:D

Na ennyi:DDDD

21. júliusi (válaszként erre: 16. - Channa*)
2015. jún. 19. 07:33

Szia ,én is Rák vagyok, de még az ascendensem is...:)


Rám is jellemző minden, amit leírtak..

Be tudnád majd másolni, abban a régi lexikonban mit írnak rólunk?

2015. jún. 18. 17:54
Ugyan nem asztrológia, de Dan Millman Erre születtél c. könyvében sok érdekeset lehet olvasni, ha valakit érdekel ez a téma.
2015. jún. 18. 17:52

Ami általánosságban az adott jegyre vonatkozik az szerintem igaz. Legalábbis eddig ezt tapasztaltam családi, baráti körben.

A napi horoszkóp viszont butaság. Távol áll a valóságtól. Ha személyre szabott lenne, az már más téma.

18. 225e968e5f (válaszként erre: 16. - Channa*)
2015. jún. 18. 17:07
Én is azt tapasztaltam, hogy rám és az ismerőseimre is illenek azok a vonások amiket írnak rájuk. Sőt, ha olyan mesél valakiről, aki nem hisz vagy nem járatos az asztrológiában, az is úgy jellemzi az illetőt. De mivel vannak, akik állítják, hogy rájuk vagy pl házastársukra nem illik, ezért írtam ki a kérdést. De lehet önismerethiány is az ok arra, hogy nem találja jellemzőnek, meg vannak túlsarkított horoszkópok is.
17. 225e968e5f (válaszként erre: 15. - Nyaligátor)
2015. jún. 18. 17:04
Köszi :) Érdekes :) Már olvastam régebben is.
2015. jún. 16. 21:36
Nekünk volt egy 1800-as évek közepén kiadott lexikonunk, amiben az A betűnél ott volt az asztológia is, azon belül pedig a jellemzések. Persze abban még nem úgy volt, hogy június 22-július 22-ig, hanem hónapokra, pl. június. Na én eszerint is meg az új szerint is rák vagyok, és ebben a lexikonban olyanokat írtak e jegy szülöttjeiről, mintha valóban ismert volna az író:D És végig olvasva a többi csillajegyet és ismerve hozzá embereket kb. jók voltak. A mai könyvekben, neten, stb. nem találkoztam ilyen jó leírásokkal, talán a legjobb az a dúrva leírás volt, amiben csúnya szavakat használnak, persze nem a tartalma miatt, hanem a humor miatt:DDD
15. nyaligátor (válaszként erre: 14. - 225e968e5f)
2015. jún. 16. 21:28

Itt konkrétabban ki van vesézve:


[link]

14. 225e968e5f (válaszként erre: 13. - Nyaligátor)
2015. jún. 16. 18:03
Mondjuk ettől valami konkrétabb szöveg nem ártott volna,de kísérletnek érdekes. Manapság meg szinte már lehetetlen kísérletet végezni ezzel kapcsolatban, mert nagyon sokan ismerik mit "vár el" a jegyük így hiteles sem lenne.
13. nyaligátor (válaszként erre: 9. - 6b006fc769)
2015. jún. 16. 17:54
Igen, nekem is nagyon tetszett! :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook