Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van okom félni attól, hogy valaki gyanúsnak ítéli a házasságomat? fórum

Van okom félni attól, hogy valaki gyanúsnak ítéli a házasságomat? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
54. PhoenixLibera (válaszként erre: 52. - 9b10f3d7ff)
2014. máj. 4. 17:51

A szüleim egyszerű emberek, nem értenek ilyen "nagyvilági" dolgokhoz, szóval rámhagyják, segíteni sem tudnak.


Amikor ilyen vegyesházasságról van szó, ez is a "leleplezős" procedúra része. Hogyha valaki meglát mondjuk egy párt a kivetítőn és tudja, hogy nem valódi házasság, jelentheti... valami ilyesmi a lényege. Az összes ilyen "registrar"-ban megjelenik az összes név egy ilyen kivetítőn. De komolyan mindjárt megnézem, hogy honlapra nem teszik e fel...


Nem állami egyetem.

53. kristo_f (válaszként erre: 51. - 41790ba066)
2014. máj. 4. 17:49
Zsuzska, naivka vagy !
52. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 49. - PhoenixLibera)
2014. máj. 4. 17:46

Nem arra gondoltam a fiúhoz mit szóltak, hanem ehhez az ügyintézéshez.


Élnek rokonaim Angliában, de én még sosem hallottam ilyet, hogy vad idegen emberek előtt, mint egy falusi templomban, kitegyék valakinek az adatait.


Nem állami egyetemen tanul a fiú Angliában ugye?

51. 41790ba066 (válaszként erre: 50. - Adri111)
2014. máj. 4. 17:45

Jajj, nem ezt akartam én, hogy kielemezzed, bár ez is hasznos.

Nem gyanús, csak van.

lehetne jobb.

50. Adri111 (válaszként erre: 46. - 41790ba066)
2014. máj. 4. 17:43
Jaj Zsuzska, a házasság egy jogi procedúra. Az államnak elég sok köze van hozzá, mivel az engedélyezi. Azért házasodni, hogy a másik fél eu-s állampolgárságot és letelepedési jogot kapjon bűncselekmény, amiért börtönt is kaphatnak. Európában a britek elég komolyan veszik, mert rengeteg problémájuk van a bevándorlókkal és a szociális segélyrendszerük is emiatt már pengeélen táncol. Szóval a párra valószínűleg vár még jópár kör, amikor bizonyítaniuk kell, hogy nem letelepedési érdekből házasodnak. Ha valamilyen hazugságon lebuknak a lány börtönbe is mehet akár, de a pénzbírság és a srác kitoloncolása biztos.
2014. máj. 4. 17:42

Nem az ő számára fontosabb, eredetileg is a mecsetbe akartunk menni, de ott mondták, hogy előbb legalizálni kell a polgári esküvővel, mivel már lejárt a vízuma...


Az apám nem szól bele semmibe, anyukámnak sokat meséltem róla, meg látták egymást skype-on. Nincs vele semmi bajuk...az ő szüleinek sincs baja velem, anyukája tökaranyos, alig várom, hogy meglátogassuk őket.

48. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 47. - 9b10f3d7ff)
2014. máj. 4. 17:39
Szüleid mit szóltak hozzá?
47. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 43. - PhoenixLibera)
2014. máj. 4. 17:37

Nigériában egy egész iparág állt rá, hogy katona.


Könnyű hamisítani ilyen papírt.

Arra nem válaszoltál,miért fontosabb a polgári, mint az egyházi esküvő számára.

2014. máj. 4. 17:34
Te tudod h szeret, El akar venni. KINEK MI KÖZE HOZZÁ??????
45. kristo_f (válaszként erre: 2. - PhoenixLibera)
2014. máj. 4. 17:27

és mi, a két tudatlan kölyök"


Jól jellemzed magatokat

Kezdésnek egy cikk amibe éppen nem régen futottam bele

[link]


Hazudtatok "éjjel-nappal" és azt gondolod a hülyék a csatorna másik oldalán vannak, ti vagytok a frankók.



Amikor elkéri az anyakönyvvezető az iratokat, simán átsiklik a lejárt vízumon?

Megvan-e nekedd a magyar igazolás, hogy nem vagy -e házas

Neki megvan a nigériai papírja amit megkövetelnek ilyen esetben?


Alig volt pénzetek az előzetes procedurához, a házassági prcedúrához hogy lesz meg?

Ő fog dolgozni a lejárt vízumával? Lehet, de csak feketén és csak az első lebukásig


Mi a drác szakmája, amiböl majd jól eltart benneteket?

Mi lesz a te végzettséged?


A "két kölyök" meg hamarosan gyermeket hoz össze, akinek semmi jutattás nem jár Angliában

Amikor kéred a jutatásokat elöször letelepedés kell ha jól tudom, azt meg évek mulva kapod, ha kapod ezek után


De miért is kell a házasság? Semmi joga nem lesz a Királyságban tartózkodni ezzel sem, sőt Mo-gon sem


Nomindegy!

2014. máj. 4. 17:24
Aki pedig úgy gondolja, nem igaz a fórum....mégis miért tölteném azzal az időmet,hogy ilyen sztorit találjak ki? :/
2014. máj. 4. 17:23

Na szóval megpróbálom tisztázni a kérdéseket. Amit hazudtunk, hogy együtt élünk már és hogy én dolgozok, ő nem.


Ami a valóság, hogy még nem élünk együtt és ő feketén dolgozik. Olyan kurzuson tanul, ahová bárki jelentkezhet, ilyen nem hivatalos suli, informatikát egyébként.


Angliában konkrétan olyan, hogy bejelentett lakcím, nincsen, hanem igazolásokat kell mutatnod mindenhol, hogy valóban azon a címen laksz, amit mondasz. Ezt könnyű volt igazolni, mert a lakásban az ő nevén van az internet, és oda kapja a számlákat, én pedig oda kaptam hivatalos levelet. Tényleg ezt kifelejtettem, még az útlevélen kívül ezeket kérték, mármint hogy igazoljuk hogy tényleg ott lakunk és együtt. A címre és nevünkre érkezett hivatalos levelet pedig mindenhol elfogadják lakcímigazolásként.


A katonaságba tényleg jelentkezett (a british army az az nem?) és tényleg megkapta a meghívót, mert azt a saját szememmel láttam, olvastam, leírták benne a tudnivalókat a felvétel menetéről, stb. Egyébként azt a levelet is vittük a regisztrációra, de nem nézték meg,mivel nem kérdeztek semmit ezekről.

42. 41790ba066 (válaszként erre: 1. - PhoenixLibera)
2014. máj. 4. 16:54
senkinek semmi köze hozzá!
41. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 40. - Adri111)
2014. máj. 4. 16:47
Nekem is ez jött le pontosan, ami Neked.
2014. máj. 4. 16:45

Szerintem ez így elég fura.


Nekem az jön le, hogy a srácnak lejárt a vízuma, ergó nem lehet ott Angliában érvényes, bejelentett lakcíme sem, mert gondolom az ott tartózkodása hivatalosan lejárt. A lány szintén nem ott kint lakik, ergó neki sincs bejelentett lakcíme. Hivatalos munkát egyikük se végez Angliában.

Ennek ellenére azt hazudták, hogy együtt élnek ott kint és a lány kint is dolgozik.

Ha ezt jól értettem, akkor nem fogják engedélyezni a házasságot és a fiút ki fogják toloncolni az országból.

39. 41790ba066 (válaszként erre: 38. - 9b10f3d7ff)
2014. máj. 4. 16:43
ez az egész nem igaz
38. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 37. - Adri111)
2014. máj. 4. 16:40

Szerintem az egész fórum nem igaz.


Ha meg igen, akkor ezt a lányt nagyon átverte a srác.

37. Adri111 (válaszként erre: 36. - 9b10f3d7ff)
2014. máj. 4. 16:38
Ennél konkrétabban érdekelne. Azt hazudták együtt élnek? OK. Ez azt jelenti, hogy a rácnak van bejelentett lakcíme Angliában, de neki nincs, csak hazudott? Vagy oda van bejelentve ő is, csak nem ott lakik?
36. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 32. - Adri111)
2014. máj. 4. 16:34

A fiú munkanélküli és a lány dolgozik ott.


Igaz: A fiú feketén dolgozik, a lány itthon tanul.


Együtt élnek


Igaz: A lány néha kiutazik a fiúhoz.

35. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 30. - PhoenixLibera)
2014. máj. 4. 16:29
Vízum nélkül nem is tanulhat, ha csak ,nem valami mecsetben tanul valamit, de az meg megint nem hivatalos.
34. *virág (válaszként erre: 30. - PhoenixLibera)
2014. máj. 4. 16:28

Igen, biztos én olvastam félre, bocsánat!


Az, hogy 10 perc alatt végeztetek ez semmit sem jelent. Neki csak az adatokat kellett ellenőriznie, a kérdésekre a válaszokat majd kielemzik később.

Még minden lehet.

2014. máj. 4. 16:27
*kibogarászni
2014. máj. 4. 16:27

Túl sok felesleges infó van a leírásodban, így nem könnyű kibogaszni.

Tisztázzuk, mi vagy mik azok, amikkel kapcsolatban hazudtatok a bevándorlásiaknak? Tehát mik azok a tények, amiken elcsúszhat az egész? Mindet sorold fel kérlek, anélkül nem tudunk tanácsot adni.

31. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 24. - PhoenixLibera)
2014. máj. 4. 16:26

Kötve hiszem, hogy az angol hadseregbe egy nem angol állampolgárt besorozzanak, főleg muszlimot.


Én úgy tudom,az idegen légió fogad mindenkit.

Nem kötöttem házasságot Angliában, de itthon hivatalos fordítások kellenek, ki és hol született,nem elég egy útlevél. Ha Angliában ilyen laza, akkor sokan köthetnek házasságot náluk.

A fiúnak miért fontos, hogy első legyen a polgári, második az egyházi?

2014. máj. 4. 16:23
Valamint azt mondtuk(hazudtuk), hogy ott élek és dolgozok. És hogy ő nem dolgozik. Valójában ő dolgozik és tanul ott, én pedig még itthon. De ezt mind leírtam...
2014. máj. 4. 16:21
Nem én zavarodok bele, csak ti nem olvastok figyelmesen. Ukrajnában TALÁLKOZTUNK, 2 éve. Ő élt ott, de már 1 éve Londonban él, én pedig még befejezem az egyetemet(itthon) és utána megyek most nyáron.
2014. máj. 4. 16:21
de nem értem,miért gyanús a házasság?
27. *virág (válaszként erre: 24. - PhoenixLibera)
2014. máj. 4. 16:19

Ha egy ilyen kérdésbe belezavarodtál, mint amit feltettél, akkor ott hogy voltál képes jól válaszolni.


Azt írod, hogy az egyetemet Ukrajnában végzed el az idén nyárra.

Itt meg azt írod, hogy dolgozol.


Akkor ki dolgozik és ki tanul?

26. 41790ba066 (válaszként erre: 25. - De Luca)
2014. máj. 4. 16:15
dehogy
25. de Luca (válaszként erre: 23. - 41790ba066)
2014. máj. 4. 16:14
Nem kell 20 percenként megkérdezni, már megkaptad a választ jópárszor. Szedsz valamit? :-)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook