Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van okom félni attól, hogy valaki gyanúsnak ítéli a házasságomat? fórum

Van okom félni attól, hogy valaki gyanúsnak ítéli a házasságomat? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
84. 99279bb06f (válaszként erre: 83. - PhoenixLibera)
2014. máj. 4. 19:20

Írtad valahol lejjebb, hogy TE akarod, hogy feleségül vegyen.

Nem csesztetlek, csak olvass utána, ha egy házasságszédelgő szélhámos lebukik akkor mit mond: "...a nő akarta...". Vagyis nagyon jó képességük van ahhoz, hogy az ő akaratát rádvetítse, és TE legyél az, aki akarja...holott ő akarja!

2014. máj. 4. 19:10
Őszintén szólva tökre nem érdekel, miért nincs most a seregben, én örülök neki, hogy nincs...
82. kristo_f (válaszként erre: 78. - Adri111)
2014. máj. 4. 19:06
1993. évi LV. trv.
81. kristo_f (válaszként erre: 75. - PhoenixLibera)
2014. máj. 4. 18:59

When a non-British citizen enlists into the British Army they automatically becomes exempt from UK immigration control under Section 8(4)(a) of the Immigration Act 1971. The UK Border Agency provides a free ‘Exempt UK Immigration Control’ passport endorsement in the individual’s passport along with a photo. It is called a vignette. The exemption suspends any existing UK visa restrictions, whilst the individual is serving in the Army. "


Tehát mégis szolgálhat, sőt könnyitett elbírálás

Akkormeg mivan hogy mégsem?

Valami miatt nem vették fel.



Én a helyedben nem karmolnám össze a kispárnát ha nem tudtok összeházasodni

Jogot meg szvsz. nem szerzel neki

2014. máj. 4. 18:59
Most beszéltem vele, azt mondja, nem is nézte meg a csaj a vízumát...szóval nem tudja, hogy lejárt...
79. 99279bb06f (válaszként erre: 75. - PhoenixLibera)
2014. máj. 4. 18:52

Húúúúú! Az egyik legjobb dumája a szélhámosoknak, hogy "...közben megváltozott a törvény..." !

Királylány! Lesznek még nehéz pillanataid! :(

78. Adri111 (válaszként erre: 75. - PhoenixLibera)
2014. máj. 4. 18:49
Értem én, de ha 3 évet élnétek házasságban Magyarországon, akkor megkapná a magyar állampolgárságot, és minden ezerszer egyszerűbb lenne.
77. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 75. - PhoenixLibera)
2014. máj. 4. 18:47

Munkavállalói engedélyről beszéltem,amire be kell nyújtanod az engedélyt,a fotóddal, irataiddal és a pénzzel.


És ezt arra írtam, hogy Te azt mondtad kint, ott dolgozol már.

Ha utánanéznek, azt látják bejelentett munkád nincs, ergo maximum feketén dolgozol, ami büntetendő, mint a munkáltatónak, mint a munkavállalónak.

76. kristo_f (válaszként erre: 73. - 9b10f3d7ff)
2014. máj. 4. 18:45

Mit fotó alapján?

A reges kártya nem tudom mit tartalmaz, de feltételezem mutogatni kell munkavállalás esetén, és azt is feltételezem hogy a lakás bizonyitásához szerződést kell mutogatni

Aztán jön a bankkontó nyitás, eü. biztositás.


Nem hinném hogy bárki a más kártyájával könnyedén vissza tudna élni, akkor sem ha olyan mint személyi igazolvány nincs.

Ezek után a bevándorlási szervezetek akármit ellenőrizni tudnak.


Nem egy oldal van "élet angliában" témában.

2014. máj. 4. 18:40

Azért szakadt meg a jelentkezése, mert megváltozott a törvény, igen, kösz, h belinkelted, tudom, mert ezért vagyunk most gondban. Mikor elkezdte, még lehetett neki.


1000%, hogy nem kell munkavállalói vízum, ezerszer utánanéztem, sok ismerősöm él kinn, mindent elolvastam róla, a követségen is, stb.


Azért nem Magyarországon, mert Londonban akarunk élni...szóval ígyis úgyis menne a procedúra végül...csak két helyen...

74. kristo_f (válaszként erre: 67. - PhoenixLibera)
2014. máj. 4. 18:37

Párkapcsolat miat nézték el neki?

"Értem" :)

HA jól tudom a bejegyzett élettársi kapcsolatot is csak nemrég fogadták el, bár ez itt off

Te egy "senki" vagy Angliában ezzel nem szerzel jogot egy harmadik országbelinek

Ez még Mo-gon is nehéz

Ez megint off, de személyesen jártam a bevándorlási hivatalban, hogy egy harmadik országbeli üzletember megkapja a tartós vízumot, ne csak a túristát

Olyan bonyolult feltételek voltak, hogy lemondott róla inkább.

Pedig cége és lakása is volt itt.


Akkor beképzeled hogy majd te Angliában letelepíted a nigériait?

73. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 72. - Kristo_f)
2014. máj. 4. 18:36
Az angolok a fotó és az adatok alapján leellenőrzik, ténylegesen az a személy-e?
72. kristo_f (válaszként erre: 65. - 9b10f3d7ff)
2014. máj. 4. 18:30

Mo-rol semmiféle engedély nem kell

Regisztrálnia kell mint mnkavállaló vagy bizonyitania hogy a pénzéböl él

2014. máj. 4. 18:26
Egyébként miért nem Magyarországon házasodtok össze? Az sokkal egyszerűbb lenne.
70. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 67. - PhoenixLibera)
2014. máj. 4. 18:26
Ez nincs így, ez 1000% ,kell hozzá , elkezdhetsz az NI számmal dolgozni, amíg nem érkezik meg az engedélyed,csak ennyi. Félhivatalos addig.
2014. máj. 4. 18:25
Van.
68. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 66. - PhoenixLibera)
2014. máj. 4. 18:24
De most olvashattad , hogy a Brit hadsereg katonája nem lehetett volna. A linkben benne van. Én csak gondoltam,de ott van feketén-fehéren. Nem lehet nem állampolgár, vagy aki nem él az ország területén, illetve Írország területén.
2014. máj. 4. 18:23

Nem. Eu-s állampolgárnak nem kell munkavállalói vízum. Csak megyek és dolgozok, ennyi. NI-számot kell igényelni, amit meg is tettem, mivel tényleg ott fogok dolgozni... De ennyi kell hozzá.


Az, hogy kiderült, neki lejárt a vízuma, már azért nem lényeges, mert ha van párkapcsolata az országban, akkor elnézik, főleg, ha össze akarnak házasodni. De néha még a barátnő is elég... volt egy ismerősöm, akit elkaptak, és mondta, hogy van barátnője, lecsekkolták a lányt, és adtak nekik x időt, hogy összeházasodjanak, és nem küldték el a srácot...

2014. máj. 4. 18:20

Higgyétek el, tényleg megbízható. Én nem vagyok az a fajta, aki könnyen megbízik másokban és csak akkor mennék bele ilyesmibe, ha biztos vagyok benne. Az elfelejtitek egyébként, hogy én kértem őt a házasságra és igen, azért, hogy papírt kapjon és maradhasson. Ő vissza akart menni ukrajnába eredetileg. Tehát biztos vagyok benne, hogy nem a papírért akar elvenni. Én akarom, hogy legyen neki, és együtt maradhassunk.


Terhes pedig egy ideig még nem leszek...már feltalálták a fogamzásgátlót, és a családtervezés is létező fogalom...

65. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 63. - Adri111)
2014. máj. 4. 18:15

Teljesen felfoghatatlan. Annyira nem gömbölyű valami.


A munkavállaláshoz is hiába EU országból érkezik valaki, munkavállalói engedély kell, ahol le csekkolják az illetőt minden téren. Tehát nyoma kell, hogy legyen. Úgy tudom egyedül Németország, ahova nem kell Magyarországról kérni igazolást a munkavállaláshoz.

2014. máj. 4. 18:09
Kinek mi köze a te házasságodhoz????
2014. máj. 4. 18:08
Egyébként azzal, hogy bementetek a hivatalba lejelentettétek, hogy ő lejárt vízummal tartózkodik az országban. Ez így alapjáraton nem probléma?? Nem fogják emiatt helyből kitoloncolni?
62. 41790ba066 (válaszként erre: 61. - 9b10f3d7ff)
2014. máj. 4. 18:01
mit érdekel?
61. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 54. - PhoenixLibera)
2014. máj. 4. 18:01

Menj be egy Magyar mecsetbe, és kérdezz rá, lejárt vízummal köthető-e házasság?

Nem bántani akarlak, csak felnyitni a szemed, még mielőtt olyat teszel, amit nem tudsz jóvátenni, és tönkre teszed egy szélhámos miatt az életed.

60. kristo_f (válaszként erre: 49. - PhoenixLibera)
2014. máj. 4. 17:57

Csak vigyázni azzal a látogatással

Melyik törzshöz tartozik, hol él, miböl élnek a szülei és miböl ő, ott Nigériában?


HA véletlenül ott szülsz, nigériai állampolgár/is/ lesz a gyerek és csak engedéllyel viheted ki az országbol

Gondolom, a srác nem akar Ukrajában maradni, a Királyságban meg nem fog tudni.

Már a hadseregbe jelentkezés is kamu volt/lehetett

Olvasd már el a feltételeit

[link]

Nem, mert idág bujkált, de a házassággal kibukik a dolog, persze házasság nem lesz.

És jön a duma, menjünk ki Nigériába ott elintézzük és visszajövünk.

Aha!


Tudod nem egy sztori van olasz házasságrol is, pedig az még Európa.


Szoval miért is kell a házasság?

59. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 55. - 41790ba066)
2014. máj. 4. 17:57
Az akármi megáll.
2014. máj. 4. 17:57
tisztázzátok, mit akartok
57. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 54. - PhoenixLibera)
2014. máj. 4. 17:57
Elég furcsa, (nem ismerem a szabályaikat, hát elhiszem Neked), de józanul belegondolva, hogy a manóba tudnák idegen emberek, ti most valódi, vagy nem valódi házasságra készültök.
56. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 49. - PhoenixLibera)
2014. máj. 4. 17:53
Hidd el a mecset nem foglalkozik vele, lejárt, vagy nem a fiú vízuma. Két tanú kell csak,és kalap, kabát , össze is adnak.
55. 41790ba066 (válaszként erre: 53. - Kristo_f)
2014. máj. 4. 17:53

Az tuti nem

akármi bármi, de naív nem!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook