Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van még olyan rajtam kívül, aki ropogtatja/kattogtatja az ízületeit? fórum

Van még olyan rajtam kívül, aki ropogtatja/kattogtatja az ízületeit? (beszélgetős fórum)


2013. okt. 2. 20:52
jajj en voltam csontkovacsnal... eletembe soha tobbe el nem megyek... kepzeld el reggel 8 ra kellett mennem tok almosan elmegyek erre a bolond nö levetköztetett es recsegtette minden reszem... hat gondold el...amikor en ezt csinalom ingyen allandoan... szoval ez nem nekunk jo (en velemenyem szerint)
21. 25800e2d09 (válaszként erre: 20. - 09f202c37d)
2013. okt. 2. 20:49
oké, bár sokat nem remélek tőle de legalább kicsit átmasszíroznak. bár állítólag egy igazi jó csontkovács tud segíteni ezeen hatékonyan.
2013. okt. 2. 09:28

remelem, majd legyszives mondd el, hogy volt-e eredmenye... hat ez az, nekem is ezt mondtak :))

amugy en arra gondolok, hogy nagyon merev a hatam vallam es abbol adodoan csinalom ezt..mert pl mikor elkezdek tornazni akkor nagyon faj a hatam vallam es olyankor szinte allandoan kattogtatom.. bar nekem masszazs ilyenek nem segitenek rajta 5 perc mulva ugyanugy faj.. szoval ez sem megoldas ra :)

19. 25800e2d09 (válaszként erre: 17. - 09f202c37d)
2013. okt. 2. 09:19
hát azt mondták hogy ne csináljam :D ennyi... mondjuk most megyek fizioterápiára zsibbadás és fájdalom miatt a lábamban hátha ezen is segít kicsit.. :)
2013. okt. 2. 09:15
Igen, ujjaimat, lábujjaimat, vállam,- térdem és csípőm ropog magától...
2013. okt. 2. 09:14
persze nekem is :) Te nem voltal orvosnal vele? vagy nem kaptal valamilyen tanacsot, hogy mivel lehetne eluzni ezt a kis ordogot :)
16. 25800e2d09 (válaszként erre: 15. - 09f202c37d)
2013. okt. 2. 09:13
lehet. :D hát nálam egy reggeli jóleső nyújtózkodás is olyan mintha egy bubifóliát gyűrögetnék :D
2013. okt. 2. 09:12
na igy erzek en is faj es feszul ha nem teszem... hihetetlen en magamat is oruletbe kergetem vele az csak egy plusz idegesito hogy a kornyezetemet is idegesitem vele.. fökepp alvasnal idegesito mikor nem tudom abba hagyni..igy aludni se lehet.. belenk koltozott az ordog?? :))
2013. okt. 2. 09:04
bár, az is igaz hogy ha nem akarom akkor is ropogok... egy rossz mozdulat vagy csak elfordítom a fejem,megemelem a karom és reccs.. a kezeim viszont folyamatosan ropogtatom mert fáj és feszül ha nem teszem...
2013. okt. 2. 09:01
jelen :D és az őrületbe kergetem vele a környezetem :S
2013. okt. 2. 07:46
igen engem pont az idegesit a legjobban ha valaki ram szol.. hisz ha erzem, hogy csinalnom kell akkor nem tudom azert abba hagyni mert valaki ram szol... szoval nalam nem er el semmit az aki ram szol söt meg jobban ideges leszek :P
2013. okt. 2. 05:42

Nagyon sok ember teszi és valóban roppant idegesítő azok számára, akik hallgatják.

Kollégáim között van olyan, aki a kezeit ropogtatja, én ilyenkor rájuk szólok és elregélem amit a szüleim mondtak gyerek korunkban. Ne csináld ezt, mert tönkremennek az ízületeid, remegni fog a kezed, és fájdalmaid lesznek. Nem tudom, hogy mi igaz ebből, de azt hiszem ezzel sikerült olyan szinten megijeszteniük, hogy mi nem csinálunk ilyet. a gyerekemnek is ezt mondtam, amikor észrevettem, hogy csinálja. Azt gondolom, hogy ez hasonló lehet a körömrágáshoz...

2013. okt. 2. 01:08
Kattog magától a csípőm, a térdem.
2013. okt. 2. 00:00
de nem zavar mikor rad jon ez az örulet? mert en ilyenkor aludni se tudok mert allandoan recsegtetni kell...
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - 09f202c37d)
2013. okt. 1. 23:58

Mióta élek ezt csinálom, de nem szenvedek tőle.

Mondjuk a család megőrül tőle, de kit érdekel? Engem nem.

2013. okt. 1. 23:29
masodpercenkent kattogtatom..tehat gondolhatod milyen idegesito na es masoknak is akik ezt halljak :S
2013. okt. 1. 23:27
en mindenhol recsegtetem magam ahol csak lehet kar kez lab terd olyan formakba else hinned ha meglatnad.. es olyan hangon is... es abba se tudom hagyni ha egyszer elkezdtem, mint egy ordogi kor.. pontosan nem tudok vele le allni es olyankor csak ezt csinalom mert egyfolytaba erzem a kenyszert..
2013. okt. 1. 23:25
Sztem temérdek ilyen ember van, többek közt én is, bár nálam kimerül a két középső ujjamnál meg a lábamon a nagylábujjaknál. De tényleg nehéz ellenállni.
2013. okt. 1. 23:24
en is voltam orvosnal es semmilyen gyogymod nincs ra, anno volt egy depis periodusom amikor pszichiaterhez jartam sokaig de ö se tudott evvel mit kezdeni annyit mondott, hogy ez nem jo az izuleteknek :) hat evvel sokat ertem :) es mostmar teljesen rendben vagyok nem kell idegeskednem semmiert jol alszok rendbe vannak a dolgaim de ez megis megmaradt...
2013. okt. 1. 23:20
neki sokat segített amikor elment dokihoz,nem vagy egyedül hidd el!
2013. okt. 1. 23:19
a nővérem sajnos,ha ideges álladóan azt csinálja vagy tépkedi a haját :(
2013. okt. 1. 23:17
Nem lehet elviselni 7 eve hol felerosodik hol kevesbe. Ezt arra ertem, hogy erzem belulrol, hogy ki kell kattogtatnom.. pl kezdem jobb kar, bal kar, jobb lab bal lab es igy folytatom allandoan amikor ram jon...mintha egy ordog koltozott volna ilyenkor belem es nem hagyna lenyugodni.. belulrol erzem a kenyszert es ilyenkor nem tudom abba hagyni..ilyenkor nem tudok semmit se kezdeni magammal aludni se tudok es ez termeszetesen nagyon idegesito... masoknak is akik halljak. van meg esetleg valaki aki ugyanebben szenved?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook