Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A 12 éves gyerekeim ropogtatják a kezüket! Szerintetek? fórum

A 12 éves gyerekeim ropogtatják a kezüket! Szerintetek? (beszélgetős fórum)


2010. jan. 1. 18:54

Egy idő múlva majd nem ropog nekik annyira, és akkor majd leszoknak róla, ne aggódj. Nálunk volt egy olyan babona, hogy kinek hányat roppan, annyi szeretője lesz, ugyhogy ropogtattuk rendesen, és vihogtunk. Mondjuk fájnak az izületeim, de szerintem nem ettől :)

Szeretőm se lett annyi....

7. coline (válaszként erre: 6. - Pimpi3)
2008. szept. 20. 14:41

Szia Pimpi!


A kislányom is szopta a négy ujját hüvelykujjkát nem,de az összes többit egyszerre), és az óviban leszokot róla, de ez más!Nem hiszi el nekem, hogy ez káros!


A köröm rágástól lett tejcukor érzékeny a fiam! Sajnos ez miatt, le is szokott a köröm rágásról, de örök életére nem ihat/ehet lactos tartalmú dolgot!:/

6. pimpi3 (válaszként erre: 5. - Tücsimücsi)
2008. szept. 19. 21:59

Na igen!Az én kissebbik lányom szopizta az ujját!De már a hasamba is!Nulladikba ment mikor abbahagyta!De még mindig megvannak a rongyi amiket használt hozzá!:((

A nagyobb "12éves" most kezdte rákcsálni a körmét!Nemtudom mit csináljak vele!Mert feseni meg ezerrel fesi!

Tényleg mindenkinek vannak hülye szokásai!

5. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Coline)
2008. szept. 19. 21:47
Minden gyereknek van rossz szokása, ne aggódj, majd abbamarad.
4. pimpi3 (válaszként erre: 3. - Coline)
2008. szept. 19. 21:30
Én nem értek ezekhez a dolgokhoz,de az öcsém is ezt csinálta!10 éves volt mikor anyu meghalt és akkor szokott rá!Még nem volt 15 mikor a hüvelykujját megkellett operálni!Aztmondta a doki ez miatt!Valami szallag ment tönkre és azt műtötték!Még most se jó neki,sokat fáj!Pedig már 5 éve ennek!Le is szokott róla!:(((
2008. szept. 19. 21:25
Remélem, mert már legalább 2 éve könyörgök nekik, hogy ne!:/
2008. szept. 19. 21:07
Én a páromat szoktattam le. Engem is roppant módon idegesített. Többször rászóltam, és egy idő után már nem is csinálta. Szerintem ki fogják nőni a gyerekeid is.
2008. szept. 19. 21:02

Roppant mód idegesít, ahogy a kezüket ropogtatják! Nekem nem ropog úgy! Ez egy rossz szokás és nem tudom őket meggyőzni, hogy ez káros az izületükre!

Van-e tapasztalatotok ezen a téren? Lehet-e változtatni ezen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook