Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van köztetek olyan, aki régóta tartós fájdalomban él? fórum

Van köztetek olyan, aki régóta tartós fájdalomban él? (beszélgetős fórum)


1 2
41. Zozo1030 (válaszként erre: 37. - Soufflet)
2023. márc. 1. 07:34
Főkènt tompàn nyomó, de az elèg erőteljes. Aztán van,hogy zsibbad ès bizsereg. Mindez a hason a köldök feletti rèszen.
2023. márc. 1. 04:15

De voltam 2-3 honapig agyhoz lancolva, es utana gyogytornasszal, mankoval kimaszva. A manko utan fel evig santa voltam.

Kozben hangszalag gyulladasom is volt.

Egy rekedt santa voltam.


Mar hulyesegnek tartom a fajdalaomcsillapito elutasitasat. Gyorsabban epul az egyed, ha nem szenved.

39. Soufflet (válaszként erre: 18. - Channa*)
2023. márc. 1. 04:07

"A műtét után mozogtál rendesen?"


Nekem ki volt adva, hogy amint tudok jarni rendesen, menni kell, hogy elkeruljuk a pangast.


Persze mas mutet, mas eljaras.

Egy oldalamon meg nem fekszek jol.

38. Soufflet (válaszként erre: 26. - Bluemoon55)
2023. márc. 1. 01:57
MIT mondtak?
37. Soufflet (válaszként erre: 1. - Zozo1030)
2023. márc. 1. 01:46
Milyen fajdalom az, amirol beszelunk? Kicsiket specifikalni kellene. Igy senki nem vesz komolyan. En sem.
36. Channa* (válaszként erre: 34. - Regin_a)
2023. febr. 28. 22:13

Igen, tudom☹️

De hát ha szerencséje lesz…

35. Regin_a (válaszként erre: 33. - Zozo1030)
2023. febr. 28. 22:13

neoripátia cukorbetegeknél és alkoholistáknál alakul ki, én egyik sem vagyok."

Infarktusban is csak a dohányosok halnak meg. Vagy nem?


Extrém esetben fájdalomcsillapító tapaszt próbáld ki

34. Regin_a (válaszként erre: 32. - Channa*)
2023. febr. 28. 22:08

ha eltérés van, akkor menj endokrinológushoz."

Aha, a mai eü-i helyzetben?

Mellékvese daganatot véletlenül fedezték fel ráment egy halom pénzem, mert államiba nem jutottam be

Nincs semmi bajom

Aztán államiban adtak egty gyógyzsert, nem használt és felirták amit korábban szedtem

Tele vagyok ilyen sztorikkal az eü-röl.Jó, sok közte a pánikroham is, de nem mind

Kértem valahova szakorvosi beutalót. Nem kell az magának, hisz gyógyul

Gyógyulok, hát én érzem hogy romlok. Ha az autóm igy romlana járnék szervizröl szervizre


Azért persze menni kell

33. Zozo1030 (válaszként erre: 31. - Tien)
2023. febr. 28. 21:37
Nem, nem hülyeség. Itt a városomban jártam egy helyen, ott neuropátiás fàjdalmat mondott az orvos, de neurológus szerint meg ez nem az. A neuropátiás fájdalmakra meg antidepresszáns gyógyszereket írnak fel, mert a sima fájdalomcsillapítók nem segítenek. De neoripátia cukorbetegeknél és alkoholistáknál alakul ki, én egyik sem vagyok.
32. Channa* (válaszként erre: 30. - Bluemoon55)
2023. febr. 28. 21:04

És olvastam egy kicsit a hozzászólásaidat.

Fiatal vagy!

Ne hagyd elhatalmasodni!

Menj gyógytornászhoz, utána naponta otthon tornázz. Ha megerősödnek a gerinc melletti izmaid, akkor a fájdalmat el fog tűnni, mert a csigolyák a helyükre kerülnek, stb.!


A másik. Ha jól sejtem még nem sikerült igazolnia senkinek a magas pulzusod miatt a szívbetegséget?

Vérvételen mikor voltál? Pajzsmirigy működésedet nem vizsgálták még? Nekem akkor volt ilyen magas a pulzusom, amikor rosszul működtem. A depressziód is lehet ettől, azaz inkább fokozódik. Írtad a kovidot is, sok pm. betegnek a kovid összekuszálta az amúgy sem jó működésüket.


Kérj laborba beutalót, ahol nézik a pajzsmirigy működést, ha eltérés van, akkor menj endokrinológushoz.

31. tien
2023. febr. 28. 21:01

Fájdalom klinika esetleg?


Vagy hülyeséget írok?

30. Bluemoon55 (válaszként erre: 27. - Zozo1030)
2023. febr. 28. 20:55
Köszönöm viszont!!!
29. Channa* (válaszként erre: 21. - Bluemoon55)
2023. febr. 28. 20:53
Gyógytorna!!!
28. f7f780f355 (válaszként erre: 10. - 55Judit)
2023. febr. 28. 20:41
Meg a gyerekcsinalosakat sem. Minden oldlaon van egy gyerekcsinalos forum. Aztan mar ha folyton szemembe van tolva belenyitok es kisul a szemem mikor arrol olvasok, hogy xy-nak milyen nyulos anyag jott ki a laba kozen es ez vajon mit befolyasol😂
27. Zozo1030 (válaszként erre: 26. - Bluemoon55)
2023. febr. 28. 20:32
Az egészségnél nincs fontosabb. Sok erőt és kitartást kívánok!
26. Bluemoon55 (válaszként erre: 25. - Zozo1030)
2023. febr. 28. 20:29
Nem. Es ez csak egy dolog.. Most nem sorolom a bajaim de most jelenleg 2 másik nagyon fontos szervem betegeskedik.. Szív... Nőgyógyászati citologia..kegyetlen:-(((
25. Zozo1030 (válaszként erre: 22. - Bluemoon55)
2023. febr. 28. 20:28
Sajnálom nagyon. Akkor Neked sem lehet könnyű. :(
24. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 22. - Bluemoon55)
2023. febr. 28. 20:25

Ez a sors szerintem.

A lelki részét meg csak egyedül lehet feldolgozni.

23. Bluemoon55 (válaszként erre: 19. - Zozo1030)
2023. febr. 28. 20:24
Osszenovesek minden mutet után vannak sajnos...
22. Bluemoon55 (válaszként erre: 1. - Zozo1030)
2023. febr. 28. 20:21
Lelkileg a mai napig nem dolgoztam fel és nemis fogom soha. Mert ez sosem múlik el és a műtét sem hoz tartós javulást.
2023. febr. 28. 20:20
Sajnos én... Nyaki serv 2eve derült ki.. Iszonyatos... Az elején azthittem én ezt nem élem túl, akkoriban így dolgoztam! Túl vagyok mindenen, mindenféle kezelesen, most sajnos más miatt nem dolgozom, 5 hónapja így most nem faj, de amint elkezdek dolgozni, egyből elkezd és olyankor semmi nem segít, csak gyogyszer... Muteni viszont még nem szeretnék. Volt pár szar dolog az életemben, de szerintem ez a legrosszabb. Amikor se aludni semmit nem tudsz csinálni és allandoan faj, bármit csinalsz.
20. Csillagszem38 (válaszként erre: 17. - Zozo1030)
2023. febr. 28. 20:16
Egyetértek Channaval, ha nincs gond az MR-en sem, keress fel egy hegkezelest végző terapeutát, gyogytornaszt, sztem is ezzel lehet a gond.
19. Zozo1030 (válaszként erre: 18. - Channa*)
2023. febr. 28. 20:15

Igen, sokat mozogtam. 3 hónapig szedtem Millgammát.Az az igazság, hogy nem a heg fáj hanem felette meg néha mellette a terület. Köszönöm a sok jó tanácsot!

Kedves vagy, köszönöm!

18. Channa* (válaszként erre: 17. - Zozo1030)
2023. febr. 28. 20:05

A műtét után mozogtál rendesen?

A köldököd felett fáj, ugye? Tuti, hogy a műtét miatt fáj?

Nem javasoltak gyógytornát? Vagy hegkezelést?

Csak azért ne gyereke Pestre, mert itt jobbnak ítéled meg az orvosokat, mert fővárosiak. Itt is bénák a dokik.


Tehát, beszélj egy gyógytornásszal. Simán lehet, hogy az izmaid letapadtak és egy speciális mozgás segíthet, illetve a hegkezelést is gyógytornászok végzik, ez után is érdeklődj, hátha.


Esetleg szedhetsz B vitamint, mert az sejtregeneráló hatású és kenegesd a sebedet körömvirág krémmel.


Az olaj, amit Judit ajánlott, szintén jó lehet, de tudomásom szerint az nem gyógyít, csak tünetet kezel (fájdalmat csillapít), így mindenképp meg kellene próbálni megoldani, hogy ne kelljen fájdalomcsillapítással foglalkozni....



Sok szerencsét és kívánom, hogy múljon el a fájdalmad!

17. Zozo1030 (válaszként erre: 12. - Channa*)
2023. febr. 28. 19:52
Többször voltam az operáló orvosnál. A méhen volt a mióma. A műtét szeptemberben volt és november eleje óta vannak erős fájdalmaim, először olyan volt mintha késsel szurkálnának és áramütésszerű is volt. Most mintha tompán nyomódna kifelé, de ez is erős fájdalom, aztán van amikor zsibbad és bizsereg. Nem tudja az orvos mitől van...:( Voltam ct-n, hasiultrahangon, hüvelyi ultrahangon és minden rendben volt. De megyek még Mr-re. Nem tudom az kimutatja-e a problémát.
16. Zozo1030 (válaszként erre: 2. - 55Judit)
2023. febr. 28. 19:41

Kedves 55 Judit, köszönöm a megértésed, ki fogom próbálni ezt az olajat.


A többiektől elnézést kérek, nem voltam tisztában azzal, hogy a beszélgetős fórumokon mi az ettiket, most regisztráltam előszőr a betegségem miatt.

2023. febr. 28. 19:34

Valahogy nem tudok azonosulni a címmel.

Az ember a lelkét a legritkább esetben teszi ki közszemlére.


Nekem szerencsére nincs mivel megbirkózni se testileg, se lelkileg.

Bocs, hogy írtam ide.

csak ezt gondoltam.

14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - 55Judit)
2023. febr. 28. 19:22
Nem én írtam, hogy össze kellene vonni.
13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2023. febr. 28. 19:21
Köszi!
2023. febr. 28. 19:19

Gondolom ez még mindig a hasi műtét miatti fájdalom, ugye?

Azért azt jó lenne, ha leírnád, hogy milyen fájdalomról beszélünk, mert vannak állapotok, amik fájdalommal járnak, de ha pl. azt írom, hogy 11 évig fájt a jobb lábam, mert van 5 db porckorong sérvem, és itt vagyok, kibírtam, már semmi bajom 23 éve, akkor semmit nem segítek, hiszen neked a hasad fáj...


Tehát, nekem is volt hasi műtétem, de nekem laporoszkópos, igen fájdogált, de annyira sosem, hogy gyógyszer kelljen.


Milyen orvosnál jártál? Annál az orvosnál voltál már, aki megműtött?

Azt írod, hogy ha fekszel, akkor megnyugszik, azaz a mozgás miatt fáj?

Megnézték már, hogy nem nyílt e ki a belső varrat?

Milyen fájdalmad van? Húzódó, hasogató, állandó tompa?

Orvos mit javasolt, mit tegyél?

A miomád hol volt?

Mikor műtöttek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook