Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Váltás gyógyszerre fórum

Váltás gyógyszerre (beszélgetős fórum)


2014. júl. 9. 23:49

En is lindynettet szedek a masodik szules ota,es sikerult leadnom is a sulyombol (terhessegek elott 64,most 57),nemhogy hiztam volna. Igazsag szerint,de ezt csak en gondolom igy,sok no el is lustul egy kapcsolatban,azert is hizik. Melleghatasokat nem tapasztalok,bar 2 ev utan kellett 2 honap szunetet tartanom,de csak egy pici barnazas volt,semmi hangulat ingadozas es egyeb. Egyebkent ugy velem,a gorcsok es minden velejaroja a mensinek folyamatosan valtozik,ahogy haladunk elore a korban.

Jah,engem a gumi irrital,nagyon nem birtam abban a ket honapos szunetben,de masok vagyunk.:-)

2014. júl. 9. 16:25
Régebben voltam jobban pattanásos, már most kinőttem így 21 éves koromra :D De néha még be-begyullad és nem olyan szép. Nővérem jobban megszívta, neki mai napig csúnyán kijön , nem értem ő miért nem szedi rá
8. Marjann (válaszként erre: 4. - 526d586c57)
2014. júl. 9. 15:58

Kinek mi jön be... Nem a pénz és az idő miatt, de én pl rühellem a gumit. Félek tőle. Volt is már vele baleset (szakadt, gondolom gyári hiba), a gyógyszert meg ha beveszem, akkor tudom, hogy én mindent megtettem. Gyógyszer mellett nem parázok.

A mai gyógyszerekben egyébként nincs akkora dózisú hormon, hogy rombolás lenne. Nyilván több a semminél, de őszintén, mivel nem romboljuk magunkat? A hús is tele van hormonnal pl. Ha nem szeded 15 évig egy huzamban, akkor nem lesz vele gond. Görcsökre, pattanásokra szerintem jó lesz (volt olyan abrátnőm, akinek nem volt pasija, mégis szednie kellett, különben nem tudott emberek közé menni, annyira ragyás lett). Hangulatváltozást nem tudom, de simán el tudom azt is képzelni.

2014. júl. 9. 14:19
én agykontrollal próbálkoztam sokáig és sikeres volt de mostanság már az se jön be
2014. júl. 9. 13:26
jézus, rosszul irtam :D na mindegy, kb 10ezer forint a 4órás betanuló program :)
5. honeywald (válaszként erre: 4. - 526d586c57)
2014. júl. 9. 13:23
aviva torna. Egyszer kell csak rá kiadni 712 ezer forint között (mindenhol más) aztán gyakorolni. segíteni fog.
4. 526d586c57 (válaszként erre: 3. - Honeywald)
2014. júl. 9. 13:21
sokáig én is így voltam és én sem azért váltok mert sajnálom az időt/pénzt a gumira. semmi bajom nincs vele, páromnak sem, csak így 20 felett elgondolkodtam hogy megéri a próbát, mert rettenetes görcseim vannak meg hangulatváltozásaim és sokan javasolták hogy ez enyhít rajta. Se gyógyszer se gyógyizék nem használtak már rá. bogyó ellenes voltam én is sokáig pedig
3. honeywald (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2014. júl. 9. 13:15
Én nem szedek gyógyszert direkt. Nem lennék képes magamat rombolni ezzel csak mert mondjuk lusta lennék egy pár másodpercet a gumira szánni. A másik pedig hogy kifolyik szex után.. na mindegy, nekem nem menne, így továbbra sem mérgezem magam (főleg vesém, májam) ilyen dolgokkal, és így is boldog vagyok.
2014. júl. 9. 13:14
Én 8 év alatt kb ötször kezdtem el és hagytam abba a Lyndinette szedését. Soha nem híztam tőle, semmi kellemetlen mellékhatása nem volt (sőt). Most kértem másik fajtát, mert tapasztaltam valamit, de az sem egyértlmű, hogy a gyógyszertől van. Szerintem beszéld át a dokival, ragaszkodj a kivizsgáláshoz (vérvétel, májfunkciók) és ha ez alapján javasolja, akkor bátran kezd el szedni.
2014. júl. 9. 13:11
Régóta gondolkodom hogy váltok fogamzásgátló tablettára és most elhatároztam hogy felíratom.(ciklus pontos beállítása, görcsök és társai enyhítésére + párkapcsolat, de ő nem ragaszkodik hozzá ha nem akarom)Persze vannak vele fenntartásaim, általános parák mint pl . : mellékhatások, közte is a hangulatingadozás és hízás, ára, jövőre való kihatása stb... alapjáraton nem vagyok hízós alkat (170cm-55kg) de rengeteg ismerősöm nagyon meghízott tőle és ettől kissé félek . Viszont valaki azt mondta ő más fajta gyógyszert szedett amitől semmi ilyesmit nem tapasztalt. Hallottam van alacsony hormon tartalmú készítmény is ami már árban is elérhetőbb. Lehet ezt kérni az orvostól vagy említeni neki hogy nem szeretnék hatalmas dózisú hormont szedni ? Vagy ezt abszolút ő dönti el én meg ne válogassak? Mire számíthatok? Mik a tapasztalatok,? Javaslatok- ellenjavaslatok? Gúnyos választ légyszi ne :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook