Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válság, segítség fórum

Válság, segítség (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
41. Amaunet (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 10:35
Korábban ezeket megtette? Miután megbeszéltétek, hogy hogyan, miben segíthet neked miért végzed el mégis az ő feladatait?
40. 8d00a82c06 (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 10:31

Nem vagy házicseléd!


Nem halna bele egy teregetésbe..

Mi lenne, ha dolgoznál, műszakoznál?

Ne hagyd hogy folyton bántson!

39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - 7af8e3c9a1)
2021. máj. 26. 10:27
De folyton a telefonját nyomja, amikor megkertem, hogy teregessen ki, az volt a válasza, hogy kicait nyugton szeretne lenni... 😐 Ha elvileg szeret és ő is akaeja az egészet, nem kellene neki feljönnie benne, hogy besegít? Nem kell nagy dolgokban, csak hogy beágyaz, nem itt-ott vetkőzik le, mosogatóhoz viszi a tányért stb.. 😐 Ezek kis dolgok, de nekem sokat jelentene. Mondtam ezg már neki, de semmi se változott... Mindig csak nekem kell változnom.. :( Az én hibaimat remekül tudja sorolni, de ha én mondom, hogy mi zavar, akkor már támad.. 😐
38. Amaunet (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 10:23
Miért kérsz schreenshootot a testvéredtől? Elvileg semmit sem tud? Akkor ebből tudni fogja, hogy bizalmatlan, féltékeny vagy, félted a férjed tőle.
37. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 10:22

Jó lesz az! 10 hónapos baba nehéz időszak mindenkinek. Pár évig még ilyen, de együtt kell ezt leküzdeni. Legyen külön időtök is. A férjednek pedig meg kell értenie, hogy ebben az időszakban több segítséget kell adni. Neki is jobb. Nem leszel annyira feszült.

Ezt magyarázd el neki. :)

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - 7af8e3c9a1)
2021. máj. 26. 10:13
Köszönöm, jó ezt férfi szemszögből is olvasni! :) Lehet ez lehet a gond, amit írtál.
2021. máj. 26. 10:05

Valószínűleg igazából nem szerelmes másba, hanem valahol keresi azt a figyelmet, azokat az érzelmeket, amiket most nélkülöznie kell a baba érkezése miatt. A férfiaknak (is) ez egy nehéz időszak, mert felborult az eddigi egyensúly. Eddig ő volt a középpontban, ő kapott minden figyelmet, szeretetet. Most meg - teljesen természetesen - hanyagolva van. Ilyenkor az érzelmileg nem teljesen felnőtt férfiak akár "féltékenyek" is lehetnek a babára, valamint a nőt hibáztatják amiért az elhanyagolja őket. Nem korrekt, mert az anyára így is rengeteg teher hárul, de ilyenkor a házasságba is bele kell tenni plusz energiát. Egy kapcsolat sem marad fenn, ha nem gondozzák megfelelően. Főleg ilyen válságos időben.

Az, hogy bevallotta az érzéseit, lehet jó jel, hiszen nem alamuszi módon máshol keresi a boldogságot, hanem felismerte, hogy baj van, és remélhetőleg tenni akar ellene. Lehet ez egyfajta segélykiáltás. Közösen helyre tudjátok hozni a házasságotokat. Ahogy egyre nő a gyermek, úgy lesz egyre könnyebb több figyelmet fordítani egymásra is.

Sok erőt kívánok neked!

34. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 09:58

Nincs még itt semmi baj. Nem történt semmi. A fogyást pedig magad miatt is érdemes megtenni. Minden szempontból előnyös.


A viták hatását pedig ne becsüld le! Ami neked (sok más nőnek is) csak egy kis "napi vita" az egy férfinek a halála...


Nem egy ismerősöm már menekül otthonról. Túlórába, haverokhoz stb., mert otthon nincs nyugalma. itt azt gondolják sokat a szexhiány ami a férfiakat leginkább kiakassza. Hát nem. Az sokkal szarabb mikor hazamennél nyugodtan tevékenykedni, piheni stb és nem tudsz, mert naponta kétnaponta van valami vita. És most mindegy kinek van igaza. A viták persze lehetnek hasznosak, de nem napi szinten. Az csak rombol.


Más módját kell találnod annak, hogy elérd többet segítsen otthon. Pl. beszéljetek, kérj és ne követelj stb. Nő vagy. Elvileg jobban kellene értened az emberekhez, mint sok férfinek...

Lehet ezt is tanulni. Próbáld ki. Mindenkinek jobb lesz.

33. 8d00a82c06 (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 09:56

Olyankor állnék elé, és közölném, hogy a keze el lesz törve.

Akkor nézegetheti, ha maximálisan őszinte ő is.

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - 8d00a82c06)
2021. máj. 26. 09:46
Igen, en is igy gondolom :( az enyémet meg lesegeti
31. Lulu4 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 09:45

És szerinted miért?? 🥺

Most komolyan... Talán alaptalan szerinted?

Jézusom, nem akarlak bántani isten az atyám.. De ébredj. Amíg megteheted ❤️

30. 8d00a82c06 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 09:42
Mert van rá oka..
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Lulu4)
2021. máj. 26. 09:41
Szerinted megmutatja a telefonját? Dugja előlem... 😐
28. Lulu4 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 09:37

Nem küld??? Miért nem nézed meg a beszélgetéseiket?? 😃

Basszus a felesége vagy, de ha már itt tart egy kapcsolat.. Azt már megette a fene.

Tökre kiborulok az ilyen sztoriktól 🙍‍♀️

Kitartás!!!

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Zsofi_876)
2021. máj. 26. 09:37

60kg..😐 de sztem az már túlságosan vékony lenne.. 😐

Nem értem, hogy csak mert vannak nehézségeink, miért szeret másba bele, vagy mi ez az érzés iránta. Én sose tudnék másbaszeretni, pláne nem az occsebe, csak mert mi vitatkozunk. 😞

26. libikóka (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 09:36

Nem gondoltam(nem is gondolhattam) hogy te kötözködnél:))Tényleg!

Amiket most leírtál önmagában sem rózsás,nem is nagyon fér össze a 3. -ban írottakkal.

2021. máj. 26. 09:36
Kedves FI! Nagyon drukkolok nektek! Hozzátok helyre a kapcsolatot. Sok sikert! Majd írj,mi volt!
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Birebora)
2021. máj. 26. 09:33

Elvileg semmit sem tud, bár amikor kérek schreenshootot a beszélgetésükről, nem küld..

Nem izmos, vagyhát nem kigyúrt. Karjára kezdett el gyúrni. Jó képű, nem csúnya férfi.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Nikice)
2021. máj. 26. 09:31

Igen, szerette volna a babát, és nagyon szereti, mindent megad a babának és nekem is.

Mostanában kevesebbet bújtunk, kevesebb testiség is volt, sok volt a feszültség. Tavaly költöztünk új helyre, nagyon sok viszály volt. Ezeken együtt túlléptünk, és most is azt mondta nekem tegnap, hogy velem akar maradni és tenni a házasságunkért, mert szeret.

Nem tudja mit érez a testvérem iránt, lehet nem szerelem, csak furcsa, nem tudja hova tenni ezt az érzést. Én voltam neki mindenben az első. Fáj ez az egész nekem, nagyon, viszont marha erős a kapcsolat köztünk. Mindig őszinték vagyunk egymással. Nehezen mondta el ugyan, hogy ki ez a személy, de őszinte volt velem, egyenes. Inkább fájjon, de lépjünk túl ezen. Sose csalt meg, nem lenne rá képes.

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2021. máj. 26. 09:25
En örülök, hogy elmondta. Hazugságra nem lehet kapcsolatot építeni. Lehet, hogy most egy ideig nem fogom hívni a testvérem. Nem egy faluban lakunk, kb 20kmre egymástól.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - A6f6bb6c75)
2021. máj. 26. 09:23
Köszönöm, testvérem erről az egészről semmit sem tud.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - F.frezia)
2021. máj. 26. 09:18

Szia. Először csak azt mondta, hogy van valaki akit úgy néz ki szeret, vagy nem tudja hova rakni az érzést, de nem mondja el, mert kellemetlen lenne neki. Én kérdeztem, hogy ki az, mert jogom van tudni, legyen egyenes. Ekkor válaszolta, hogy a testvérem.

Ha a húgomom múlna, nem lenne semmi. Férjem is velem akar maradni, beszéltük, hogy helyrehozzuk a kapcsolatunkat. Mindketten változtatunk.

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Libikóka)
2021. máj. 26. 09:15
Velem is eltud. De gyakran van vita. Szinte mindig én vagyok a gyerekkel, lefáraszt. Úgy edzek, amíg vagy alszik a gyerek, vagy a járókában van. (20-25 percet elvan, utána megunja magát) Nem segít semmiben, ebből szokott lenni a vita, amikor nálam már betelik a pohár. Csak a telefonját nyomja egész nap. Ezért megy a vita, nem azért mert én olyan kötözködő lennék.
18. Charlize (válaszként erre: 16. - Ba7da9cfc0)
2021. máj. 26. 09:05

Azért ez nem olyan egyszerű! Ott a gyerek. Plusz a fickó nem tett semmit, nem találkoznak, nem beszélnek. Csak fantáziál.


Kísértés bármikor adódhat az életben. Szerintem a férj is a kiutat keresi, nem akar csalni, ezért vallotta be.

17. Charlize (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2021. máj. 26. 09:02

Én is ezen az állásponton vagyok a témával kapcsolatban.


Csórikám addig ábrándozott a csajról, amíg belezúgott, de legalább bevallotta, mielőtt tett volna egy lépést is és így talán nem is fog.


Én azt gondolom, hogy a feleségében a bizalmast látja, aki talán segít kiutat találni ebből a faramuci helyzetből.

Mindenesetre a hugi jó lenne, ha minél ritkábban járna oda, akkor is állig cipzáras macinacis cuccban, smink nélkül.

FI meg fogyjon, saját maga miatt, az egészségéért. De nem az a pár kiló menti meg a házasságát. Kemény meló lesz, lehet, hogy keresnék a szereplők helyében egy párterapeutát.


Csak egy költői kérdés: vajon a hugi mennyire adta a pasi alá a lovat??? Le fogja tagadni, de szerintem észrevette és élvezte ő is a szimpátiát.

16. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 08:33
Zavard el a pics@ba.
2021. máj. 26. 08:21

Szegény. Biztos mocsok szar lehet neki, hogy őrlődik, a húgod meg mindig ott van szem előtt. Nem irigylem.

Az meg, hogy elmondta, tiszteletre méltó.

Mindig mindenki az őszinteség mellett papol. Most, hogy megvan, ezt vetitek a szemére? Érthetetlen.

2021. máj. 26. 08:15

Azt gondolom, hogy az, hogy a férjed a tesódról fantáziál, és ezt megosztja veled, kvázi arra várva, hogy megértsd és felmentést adj neki arra, hogy ez "tök normális, szóljatok, ha kettesben akartok lenni és elmegyünk itthonról a gyerekkel" több, mint ocsmányság.


Ne haragudj, de szerinted az a megfelelő reakció a részedről, hogy kvázi teljesen igazat adva neki, fogyókúrázni kezdesz?


A húgod is gáz lehet, ez egyszerűen akkora tabu, hogy nem számítanak az érzések -az én értékrendem szerint.

Ne a férjedtől várja már, veled szemben, hogy ő "jó nőnek" érezze magát.


Felnőtt emberek vagytok, gyerekkel...


Egyébként azt a részét "értem", hogy valószínűleg most kezditek felfogni, hogy szülők lettetek, és nem a kapcsolat, meg a férfi-női szerep az első az életetekben.


Tehát te most 1 ideig nem leszel fullos bige, a férjednek meg nem ez kellene, hogy legyen a legnagyobb problémája...


Beszéljetek erről, de ne húzd magadra a felelősséget! Ez kettőtökön múlik, senki másnak semmi köze hozzá. 1 baba érkezése megmozgatja a családot és mindenkinek nehéz időszak, férfinak és nőnek más nehézségekkel kell megküzdenie, amiben segíthetitek egymást, de nem így.


Gondolom neked is szar érzés, hogy most picit átalakult a tested, félsz, hogy leszel-e még jó nő, stb. Inkább megértőnek kellene lennie ezzel kapcsolatban, hogy egy nőnek ez önmagában is elég teher, nem kell 1 picsogó faszi hozzá, akinek az a legnagyobb gondja, hogy mi lesz a farkincájával.


Komolyan az ilyen inkább csöndben menne el kurvázni, abból is több haszon lenne.


Szorítok neked, Anya vagy, te maradsz a gyerekkel, ha úgy alakulna, legyél okos!

13. Nikice
2021. máj. 26. 07:55

Nagyon sajnálom, ami Veled történik.


Hogy ki iránt milyen érzéseink lobbannak, arról nem tehetünk. De hogy mit kezdünk velük, arról igen.


Őszintén szólva nem is tudom, van-e jó megoldása az ügynek. De az biztos, hogy java részt neki kéne ezen dolgozni.

Valóban önző bejelenteni, és mosni kezeimet. Legalább valami terve lenne rá, azon kívül, hogy Te legyél vékonyabb... szültél neki egy babát, könyörgöm!

Tök normális, hogy a baba születése után picit anya-apa szerepbe kerültök, de azért ennél bírhatta volna tovább..máris kell valaki, aki szórakoztatja? Szerette volna a babát? A világ legboldogabb emberének kellene lennie a szép családjával.

Persze vannak nehézségek, nem minden leányálom, éjszakázas, de szerintem a nőnek sokkal nagyobb vállalás (neked pl megváltozott a tested, amit ő még meg is jegyez,), míg apa csak kicsit háttérbe érzi magát, és most jön ilyennel, hogy mással több a közös. Az elmúlt 6 évben...?


Elhiszem, hogy vannk jó tulajdonságai, de a helyzet alapján egy felelőtlen, meggondolatlan, gyenge ember.


Ha erős, akkor megpróbálja rendbehozni, tesz érte, nem csak széttarja a karját, te max abban tudsz partner lenni, ha már van terve.

2021. máj. 26. 05:52

Az, hogy a húgodról fantáziál: úristen!

És még el is mondja: wtf..??


Miért számolt be róla? Mert azt akarta, hogy tudd..? Ha esetleg lesz köztük valami, ne érjen téged hideg zuhanyként? Hogy szokd a gondolatot?


Vagy csak nem akart egyedül őrlődni, szenvedni?


Nem becsül téged/a kapcsolatotok. Semmibe se vesz.

Ha tudsz hova menni, fogd a gyermeket és hagyd ott ezt a szerencsétlent vergődni a szerelem hálójában.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook