Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válság, segítség fórum

Válság, segítség (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
131. Ágio8405 (válaszként erre: 129. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 15. 12:43
És te hiszel neki? Ne legyél buta 😞
130. liliom10 (válaszként erre: 129. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 15. 11:29

Dehogy veszi el a gyereket !!! Kérj tanácsot válóperes ügyvédtől, ha itt nekünk nem hiszel ! A bíróság Neked ítélné a a kisfiadat.

Az évek során mitől lesz jobb majd a helyzet szerinted ? A férjed most sem úgy viselkedik, mint aki szeret Téged és a kisfiát. Csak rabolja a szép, fiatal éveidet, és lelki sérültté teszi a gyerekét. :(

2022. jún. 14. 23:01

Bocsánat, hogy most írok, nem sűrűn járok ide.

Nem mondanám jónak a házasságunkat.

Legalább is én nem érzem jónak, ahhoz nagyon sokat kelleme változtatnia dolgokon, hozzáállásán. Mindenesetre engem hibáztat, cseszeget, szid. Gyerekkel nem úgy bánik, ahogy kéne. Egyik percben jaj de imádlak kisfiam, másikban meg leordítja a fejét. Nem így kell gyereket nevelni, és hiába mondom neki, semmi változás. Hiába mondom el neki mi zavar, számára ez felesleges hiszti. :( Nem merek elválni, mert a gyerekkel fenyeget, hogy elveszi tőlem. Ő nem valtozik, es igy nekem nem jó.

128. Ágio8405 (válaszként erre: 127. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 16. 04:55
Értem 😞 a hàzasságotok amúgy most rendben? Tudja hogy te így érzel? Ha talàlkoznak ( mármint családi rendezveny stb) hogy viselkedik a férjed? Ha minden ok amúgy most gondolkozz el segítség kérésen arra hogy hogyan tedd ezen túl magadat. Ha vele akarsz maradni muszáj lenne. Ha ez nem sikerül az megmérgezi a kapcsolatot és boldogtalan leszel.
127. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 126. - Ágio8405)
2022. márc. 15. 22:24

Csak hebegett habogott, hogy itt van a kisgyerek.. de nyíltan nem mondta ki neki hogy semmit sem akar.. 😏

Nem mentünk szét, azóta állítólag kiszeretett belőle,pár hét alatt.

Viszont én még mindig nem felejtettem el, beszélgetéseik is megvannak.:(

126. Ágio8405 (válaszként erre: 125. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 15. 21:27
Húgod erre mit reagált? Ez mikor volt? Azóta hogy éltek?
2022. márc. 15. 20:40

A hátam mögött találkoztak. Elment a férjem a lakáshoz, ahol lakik, ő szépen leballagott és beszéltek. Férjem szerelmet vallott neki...

Szép üzeneteket írt neki, lementett róla egy képet, amit elküldött neki hogy milyen gyönyörű rajta. Szerelmes idézetekkel bombázta.. Azt írta neki, hogy hiba vagyok számára..


Nem lett belőle semmi, viszont nagyon nem tudom magam túltenni ezen. :( 😪

124. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 123. - Dia19820915)
2021. jún. 11. 13:13
nekem is az jön le, hogy játszik vele... 😐
2021. jún. 4. 09:16
Bocs de nekem az jön le ,hogy viszonyuk van a párod szeretné vele komolyabbra fűzni a dolgot de a tesód meg csak játszik vele. :-(
122. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 121. - Nikice)
2021. máj. 31. 13:23
minimális csak.. 😐
121. Nikice
2021. máj. 31. 12:54

Ezek szerint nincs előrelépés?

Sajnálom.. tarts ki, persze, ha meg ez a cél..

120. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 119. - Liliom10)
2021. máj. 31. 12:41

Nem volt mindig ilyen. 😐

Most meg azon kattog, hogy mennyire hasonlítanak a testvéremmel, a kanapén a sarokban is ugyanúgy ülnek... ugyanaz a zenei ízlés... 😐

Pedig alig beszélgetnek. Személyesen sem igazán, ha van valamiről szó, az a kisfiúnk.. 😐 nem értem a dolgokat :( 😪

119. liliom10 (válaszként erre: 116. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 27. 22:33
Az agyával minden rendben ? Nem kéne pszichológushoz járnia ? Mindig ilyen volt ?
118. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 111. - Aszparagusz)
2021. máj. 27. 21:53

Néha elohozza a válást, hogy nehogy azt higgyem, hogy velem lesz a gyerek.

Mi családi házban lakunk, 50-50% a tulajdonosi arány.

Ha ezt eladnánk, akkor valószínűleg egy ideig anyukamhoz kellene menjek, ha nem tudok egyből lakást venni(ha koltoznek, nincs nekem 20 millióm kifizetni őt, hogy itt maradjak😪

Anya lakik albérletben.

Nem tudom pici korban, hogyan van a láthatás.

117. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 112. - Nikice)
2021. máj. 27. 21:49
Köszönöm, azt hiszem igazad van, de lehet már elengedtem ezt a dolgot. :(
116. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 106. - Liliom10)
2021. máj. 27. 21:47

Szóba került néha a válás, ezzel zsarol. Babával sakkban rus tartani, mert róla sosem mondanék le.

Fel nap alatt változik a gondolata.. 😐 Nem bírom követni, ha a délután jó, este rajon az, hogy neki mégse megy stb.. 😐 Egyszer kedves, utána úgy beolt, hogy csak lesek, mint Kati w moziban.

Lehet nem is eroltetem ezt már. :( én hiába akarom, ha ő nem.

115. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 104. - F.frezia)
2021. máj. 27. 21:43
Neeeem. Anyáék laknak albiban, mi családi házban, 50-50% a tulajdonosi arány.
114. PöttyösPanka (válaszként erre: 113. - Nikice)
2021. máj. 27. 15:58
Egyetértek. Éretlenül kezeli a helyzetet, amivel olyan szinten bántja a feleségét, hogy ha a helyrehozás mellett döntenek, sokkal mélyebbről kell kezdeniük, mint alapból.
113. Nikice (válaszként erre: 110. - PöttyösPanka)
2021. máj. 27. 15:52

Nekem is az az érzésem, hogy nem kezeli jól, hogy háttérbe szorult. Még csak azt se lehet mondani, hogy mit gondolt, mi lesz? Mert nem tudhatta.. mást gondolunk, míg nincs gyerekünk. Nem tudja kezelni a helyzetet, nekem fejetlen kapálózásnak tűnik a félretekintgetés, az " elválok" vagdalkozás is.


Nem veszett fejsze, de fel kell nőni.

112. Nikice (válaszként erre: 103. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 27. 15:46

Szerintem próbálj megnyugodni picit. Itt mindenki szidja a férjed, néha ahogy olvasom téged. Ez a kettőtök ügye, ne hagy magad felspannolni vadidegenek által. Arra jók voltunk, hogy kibeszéld, a feltett kérdések kapcsán te is végiggondolhattál dolgokat, amiket kérdés nélkül lehet nem futtatsz át magadban.

Beszélnetek kell ( nem vitatkozni), egy házasság nem egy hét alatt dől el, ahogy idáid jutottatok, az sem két nap volt, kimászni belőle sem két nap lesz.


A gyereket nem veheti el. Ezt engedd is el. Több szót sem érdekel.


Magadban tisztázd, hogy tudod elképzelni a jövőt. El tudod képzelni, hogy ezen túljuttok valaha? Bizalmat vissza tudod építeni? Tudsz a kommunikációdon változtatni? Csesztetésnek veszi, ami neked rosszul esik. A dolog nem róla szól, hanem rólad. De ezt kommunikáció során kell közvetítenük.


Tesód... hát, ha nem veszi fel a telefont.. ne így legyen, de ultra gáz. Segítenie kéne neked.


Tarts ki! Kicsit most ezt a fórumot sem olvasnám.. le kéne csitulnia mindennek.

111. aszparagusz (válaszként erre: 103. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 27. 15:45

Nekem itt valami nagyon nem kerek!

Eddig szó sem volt arról, hogy váltok és kié lesz a gyerek.

Értem, hogy anyád albérletben lakik, a párod szülei meg családi házban, de ti hol?

Kinek a lakása/háza?

Miért kellene a kisfiadnak minden hétvégén máshol lennie:

2021. máj. 27. 15:39

Ne aggódj, nem veszik el a gyereket az édesanyjától, csak nagyon súlyos esetben, pl. alkoholizmus. Amúgy gondolom, hogy ha eddig ilyen minta apa volt, akkor milyen boldog lenne, ha neki kellene nélküled ellátnia a gyereket és a háztartást. Két nap után könyörögne, hogy inkább maradjon nálad a kicsi.

A te férjed átment hisztis kisgyerekbe, aki bármit megtesz, hogy felhívja magára a figyelmet. Mivel a féltékennyé tétellel nem sikerült elérnie, hogy olyan odaadó feleség legyél, mint amilyet a kis buksijában elképzel, hogy neki jár, ezért most a fenyegetőzéssel próbálkozik. Azt gondolja, hogy ha megijedsz, hogy tényleg elveszítheted, mindent meg fogsz tenni, hogy visszaédesgesd.

109. liliom10 (válaszként erre: 104. - F.frezia)
2021. máj. 27. 15:31
Vagy félreértettem az albérletet ?
108. liliom10 (válaszként erre: 104. - F.frezia)
2021. máj. 27. 15:29
Az anyja és a húga együtt lakik albérletben. Nem ők !
107. PöttyösPanka (válaszként erre: 105. - Nikice)
2021. máj. 27. 15:28
Vagy ha olyan dögfáradt, hogy még a tányért sem tudja felemelni, mert annyit túlórázott, akkor az így megkeresett pénzből jusson segítséget felfogadni.
106. liliom10 (válaszként erre: 102. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 27. 15:26

A férjednél szerinted mi a szeretet jele ? Mert csak meresztem a szemem, hogy a Te autódat eladjátok, de Te még az ő egyik autóját sem vezetheted !!!

Azt nem a férjed dönti el, hogy Neked mi a pihenés ! Hanem Te ! Ezt ő nem érzi ?

Egy-két nap alatt változnak az érzései feléd ? :(

Már a váláson gondolkodik ? :(

A bíróság nem fogja neki ítélni a pici fiadat ! Pláne nem úgy, hogy jó anya vagy ! Ez nem múlhat az anyagiakon !

Sajnos, úgy érzem, sokkal nagyobb a baj, mint gondoltam, de talán még van remény helyrehozni a dolgokat. Csak ha mindketten akarjátok, és tesztek érte.

105. Nikice (válaszként erre: 67. - 8d00a82c06)
2021. máj. 27. 15:19

Mivel eddig a bejegyzésig háromszor jött elő, és tegnap 14:00-nál tartok.. már írnom kell 😬

Egyetértek!


Régen ált.tőbb nő élt egy háztartásban, megosztották a teendőket, nagyik ötven pár évesen már nyugdíjban, anya vagy dolgozott vagy nem.. ok, értem, hogy FI perpill nem dolgozik, de hagyjuk ezt a régen dumát. Régen nem chateltek a pasik a kismamák húgaival, mert nem volt chat. Nem régen van...


Régen anyám egyszer nem ült le velem tanulni. Keveset beszélgettünk, nem nagyon emlékszem, hogy az ölében ülök... Vezette a háztartást, apám nem segített nyilván. Forgótárcsás miújság kiskoromból megvan, majd centrifuga.. azért nem egy etalon, ennek ellenére voltak anyukám nevelésében klassz dolgok, de nem szeretnék olyan családanya lenni, mint "régen". Ja, apám szerintem egyszer sem mondta anyámnak, hogy fogyi babám! Tehát legyél házias, gondozd a gyereket, legyél türelmes és szexi, 2 év után tipli vissza dolgozni. Megoldható, de ugye nem erről kéne szólnia a családnak?

Anyukáink élete miatt manapság igen sokan ülünk pszichológus székében, nem ők csesztek el minket, de kevesek élete volt irigylésre méltó.


Tegye be azt a rohadt tányért maga után a mosogatóba!

104. f.frezia (válaszként erre: 103. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 27. 15:04

Próbálj meg megnyugodni!


Tuti nem veszi el tőled a bíróság, az nem ok, hogy albérletben vagytok!

Mi pl.úgy vállaltunk babát, hogy albérletben laktunk, csak később vettünk házat.

103. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 100. - Aszparagusz)
2021. máj. 27. 14:10

Azzal zsarol, hogy majd a bíróság eldönti a kié lesz a gyerek. 😐

Mindig azzal jön, hogy a szülei családi házban élnek, anyu meg albérletben, hogy oda biztos nem engedi a bíróság.. 😐

Félek, hogy elveszi, mert nagyon nem akarom hogy anyósom nevelje fel a kisfiam.

Nem szerettem volna, hogy a kisfiam minden hétvégén máshol legyen, de úgy tűnik ennek ennyi volt. :(

Túlságosan ragaszkodtam egy oylan személyhez, aki semmibevesz.

102. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 99. - Liliom10)
2021. máj. 27. 14:07

Az a baj, hogy az én autómat eladta, neki 2 van, amit nem enged vezetni. Busz itt csapnivaló. 😐

Szóval, ha ő elmegy akkor autóval megy erre - arra. Én a faluban setaljak? Akkor ő miért nem ezt teszi?

Szerinte az is pihenés nekem, amikor a kisfiam elvan a járókában és leülök..

Ma azt mondta, hogy nem tudja már mennyire szeret. :(

Haza nem akarok menni, csak anyukám van, ott lakik a tesóm. Most nincs kedvem hozzá, fel sem veszi a telefont nekem.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook