Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válság, segítség fórum

Válság, segítség (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
101. liliom10 (válaszként erre: 100. - Aszparagusz)
2021. máj. 27. 12:10

Azért írtam, mert a húga is bűnös ! Szégyellheti magát, de nagyon, hogy része van a nővére házasságának tönkretételében !

Tudom, hogy ez a férj talált volna más nőt is, de most a sógornőjéről van szó.

Szóval ez családi ügy (is) lett. A szülőkkel nem kéne beszélni egyelőre, ezt csak akkor gondoltam,ha a húga nem hajlandó a beszélgetésre, és nem látja be, miben bűnrészes.

100. aszparagusz (válaszként erre: 99. - Liliom10)
2021. máj. 27. 12:02

Ha igaz, amit a f.i leírt, akkor apuka kilépett ebből a házasságból.

Nem lehet megszabni neki, hogy mikor, hová mehet, mikorra jöjjön haza.

A kapcsolatot majd tartja a gyerekével ahogy szeretné, vagy ahogy a bíróság megítéli.


Mégis mit érne el a f.i, ha a babával együtt odamenne a testvéréhez, vagy a szüleihez? Csak nevetségessé tenné saját magát.

99. liliom10 (válaszként erre: 89. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 27. 11:26

A férjed felébredt már, és tényleg elment otthonról ??? Akárhogy is véded, Csernus doki szerint ő "felnőttnek látszó" ember, de nem nőtt fel !

Mi az, hogy ne szólj hozzá, ne kérdezz semmit ??? Ezt hogy képzeli ? Hosszú évek ( jó és rossz) tapasztalata után mondom, hogy azt csinál, amit hagysz neki ! Nem érzi a felelősségét a felesége és a pici gyermeke iránt ? Mondjuk, elmehet 1 órát sétálni, utána pedig Te következel, Neked is kell, hogy kiszellőztesd a fejed ! Ő pedig legyen otthon a kisfiatokkal addig ! Te mikor vagy egyedül ???

Mégis mennyi ideig akar magányosan gondolkodni ???

Lehet, hogy a húgoddal osztják meg a magányukat egymással ? Amiket írtál, a húgod nem tisztességes ! Ő a szüleitekkel lakik ? Mi lenne, ha ma odamennél hozzá, és mindenről elbeszélgetnél vele ? Talán még a szüleitekkel is, ha a húgodat nem tudod majd észhez téríteni ! Nem sok az a 20 km, én MOST odamennék babával együtt !

98. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 93. - Charlize)
2021. máj. 27. 06:44

en is igy hittem.

megbeszelruk hogy teszünk egymásért, erre csak úgy ilyet ír, meg jobban összetorve engem. :(

97. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 95. - F.frezia)
2021. máj. 27. 06:43
Messengeren azt látom, ha visszavonnak valamit, úgyhogy kétlem. Itt nem ez a legnagyobb baj.. 😐
96. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 85. - Channa*)
2021. máj. 27. 06:42
Sajnálom, lelkileg nagyon kivagyok. :( 😪
95. f.frezia (válaszként erre: 90. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 27. 06:11

El ne hidd. Nem csak fotóküldés volt ott, azt megmutatta volna első kérésre is.

A nem publikus részt kitörölték..

94. f.frezia (válaszként erre: 89. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 27. 06:09

Sajnálom, de jól érzed.

Ennek vége :(

93. Charlize (válaszként erre: 89. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 27. 06:04

Pfff... Azt hittem keresi az utat vissza hozzád. 😭 Sajnálom!


Azért a húgod is megéri a pénzét, sáros a dologban ő is rendesen! Pont elég az is ha “csak” csetelgetnek.

92. 8d00a82c06 (válaszként erre: 89. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 27. 05:56
Ennyit is ér ez az ember...
91. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 86. - Bichi)
2021. máj. 27. 05:51
Nem azt írtam hogy nem szexelunk... heti 4x egyuttvagyunk minimum, csak egyikünknek sem az az elsőrendű dolog.
90. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 87. - Liliom10)
2021. máj. 27. 05:49

Nem azt írtam hogy nincs köztünk testiseg, mert van. Csak hogy egyikünk sem szexmaninias.

Megmutatta tegnap miket írt, vsak képeket küldött neki a fiunkrol.

2021. máj. 27. 05:47

Rohadtul nem vagyok féltékeny a testveremre, de amikor próbálok vele beszélni, semmi választ nem kapok, eltunik...

Ma a kedves férjem kijelentette hogy munka után (éjjeles) hazajon, alszik és elmegy, mert magányra van szüksége... Hozzá se szóljak, ne is bujjak, semmi, ne kérdezzek semmit. Úgy érzem ennek itt a vége. Egyedül hagy a kisgyerekkel, a kerdeseimmel, a gondban.. Köszönöm a segítséget mindenkitől!

2021. máj. 26. 22:48

Most olvastam, hogy undorodsz a tesódtól, mert ma nem érted el....


Hát ez vicces!

A férjedtől nem undorodsz? Nem a tesód mondta, hogy szerelmes a férjedbe, hanem a férjed undorodik tőled és szerelmes a tesódba.


Lassan kiderül, hogy ez csak a szokásos testvér féltékenységről szól és semmi másról...

87. liliom10 (válaszként erre: 84. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 22:08

"szex nélkül is jól megvagyunk nem szexen alapul a kapcsolatunk."

Hű, de naív vagy ! Ilyen fiatalon ha Neked nem hiányzik a szex a férjeddel, akit talán szeretsz is, akkor menj el szexológushoz, vagy menjetek együtt. Kizártnak tartom, hogy a férjed a következő évtizedeket szex nélkül fogja leélni, de még éveket se ! A legaktívabb éveiben van ! Most a tesódról álmodozik, aztán majd másról. De nemcsak álmodozni fog, az biztos !

Te írtad, hogy folyton a telefonját nyomogatja, és írogat a húgodnak, ki tudja, miket !? Normális felfogású ember nem is néz nőnek egy rokont, hiszen családtag !

Amiket írtál, mi csak abból tudunk következtetni az életetekre...

86. Bichi (válaszként erre: 84. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 21:53
Lehet te jól megvagy szex nélkül, de egy fiatal férfi tuti nem, az előbb-utóbb talál rá valakit
85. Channa* (válaszként erre: 84. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 21:49

Biztos én látom hülyén a dolgokat;)


Ezek szerint nem te picsogsz itt, hogy a férjed szerelmes a tesódba mit tegyél.


Bocs!


Úgy tűnik, hogy megérdemled a sorsodat.

84. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 83. - Channa*)
2021. máj. 26. 21:39

nincs kedvem minden kérdésre válaszolni, nem igazán veszekedtünk. leirtam, stresszes időszakunk volt, ezek miatt van vita. szex nélkül is jól megvagyunk nem szexen alapul a kapcsolatunk.

Ki mondta hogy nem illunk ossze? nem ez volt a kérdés.... hülyén látod a dolgokat, bocs

83. Channa* (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 21:13

Nincs kedvem végig olvasni a rengeteg hozzászólást.


Miért beszélget a férjed a húgoddal?

Ez rendszeres?

Milyen témájuk van? Miről tud vele elbeszélgetni, veled miért nem tud?


Az elmúlt 6 évben nem derült ki, hogy nem illetek össze?

Eddig mit csináltatok azon kívül, hogy összehoztatok egy gyereket? Ehhez nem kell 6 év. Mit szoktatok együtt csinálni? Szoktatok beszélgetni? Közös program? Szeretitek egymás társaságát szex nélkül is?


A házasság és gyerek előtti 5 év alatt nem sikerült egymást megismerni? Még is miért vagytok együtt? Miért töltöttétek együtt az elmúlt éveket? A terveitek találkoztak a jövővel kapcsolatban?


Amikor nem volt gyerek, akkor mit csináltatok? Mindig veszekedtetek? Erre vállaltatok gyereket?


Soha nem fogom megérteni az embereket.

Képtelenek egy néhány mondatos beszélgetésre, de azért összeházasodnak. Ennek mi az értelme?


Azért azt látom, hogy már csak hajtogatod, hogy a tesód nem tud semmit, de azért kíváncsi vagy a beszélgetésekre, azaz nem hiszel azért annyira ebben.


Ha a tesód benne van, akkor ez nagyon gáz...

82. liliom10 (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 16:10

Majd lesz ! De már ez se semmi !

A férjed nem nőtt fel a férjszerephez, de férj+apa szerephez pláne ! Ahelyett, hogy folyton a telefonját nyomkodja - kikapcsolódásként !? - vegye ki részét az otthoni teendőkből ! Tudod, mit olvas, kivel levelez "pihenésképpen" ? Most már tudod, hogy a húgodon jár az esze. Mint tudjuk, a megcsalás fejben kezdődik ! Ezen ő már túl van.

Vajon hogy gondolkodik a tesód ? Találkozhatnál vele kettesben ! Mutassa meg a telefonjában, miket leveleztek a férjeddel ! Ha nem hajlandó, annak oka van ! És nem ártatlanok !

A férjed is mutassa meg, mit levelezett a húgoddal ! Nem fogja ? Vajon miért ???

Szerintem megaláznak Téged, hazudnak ! Ha ez így van, akkor utána elgondolkodhatsz azon, élsz-e tovább olyan férfivel, akinek nem Te vagy a legfontosabb , a NŐ az életében, aki szült neki egy kisfiút, és mellette a sok egyéb feladatot is elvégzi. A házimunkában hétközben is részt kellene vennie, hétvégén pedig pláne ! De neki a telefonja meg a sógornője a "pihenés".

Szóval, ha egyik se mutatja meg a levelezést, mindenképpen leülnék a férjemmel egy komoly beszélgetésre, és megértetném vele, mire számíthat a jövőben, ha ezt így folytatja. És elbeszélgetnék a húgommal is !!! Egyelőre ne menjen hozzátok ! Elvesztette a bizalmadat... :(

81. Amaunet (válaszként erre: 78. - Aszparagusz)
2021. máj. 26. 16:03

Ha nem úgy nevelték és korábban nem volt elvárás, akkor egy felnőtt férfit már nem fog tudni nevelgetni.

(Persze, minden lehetséges. Sok nő úgy megy férjhez, hogy majd ő megváltoztatja a férfit vagy őérte majd megváltozik. Leányálom.:))

80. 8d00a82c06 (válaszként erre: 79. - Aszparagusz)
2021. máj. 26. 15:39
Pontosan!!
79. aszparagusz (válaszként erre: 74. - 8d00a82c06)
2021. máj. 26. 15:32

Főleg úgy, hogy ez napi szinten ismétlődik.

Lehet mindenkinek rosszabb napja, fáradtabb, akkor természetesen békén hagyom és nem csesztetem azzal, hogy mit csináljon.

De az nem tartható, hogy minden nap hazajövök a munkából és fáradt vagyok felkiáltással csak döglök a kanapén és nyomogatom a telefont, miközben a társam azt se tudja, hogy mihez kapjon.

78. aszparagusz (válaszként erre: 76. - Amaunet)
2021. máj. 26. 15:25

Valószínűleg ezek a problémák már a kezdetektől megvoltak, csak mostanra sokasodtak.

Amit gyerek nélkül könnyen megcsinált a f.i, az most gyerekkel nem nagyon megy.


Az viszont minimum, akár van kisgyerek, akár nincs, hogy maga után mindenki elpakol, a szennyest beteszi a szennyestartóba, az asztalt leszedi maga után.

2021. máj. 26. 15:25

Ne haragudj, de őszinte leszek!

Szerintem nem szerelmes, hanem vágyik rá, le akarja fektetni.

Első nő voltál neki. Gondolom jár az agya, hogy mással milyen lehet.

A tesód meg szerintem benne van.

Vagy így, vagy úgy, de ne legyél naiv!


Nem ismerem a húgod, de nálam alap lenne, hogy 1. Elzavarom a férjet, 2. Szólok neked. (Mondjuk az én családomban még cifrább lenne, mert öcsém van :)


Elég érdekes, hogy nem kommunikál veled a tesód.

Meg nem azért, de szerinted miért titkolóznak? Babgulyás recepttel akarnak meglepni téged?


Szívből kívánom a legjobbakat!

Csakis magadért fogyózz, és csak akkor, ha már nem szoptatsz.

Ez meg, hogy "nem tudja mit érez, valami furát". Aha. Meg akarja ... fogni a kezét.


Nem sokat segítettem sajnos...

De drukkolok, hogy ügyes legyél!

Bármi van is, legfontosabb most a kisfiad.

76. Amaunet (válaszként erre: 73. - PöttyösPanka)
2021. máj. 26. 15:00

"Férjemmel lassan 6 eve vagyunk együtt, 1 éve pedig házasok. "


Az eltelt idő alatt megismerhette a férjét annyira, hogy miben várhat tőle segítséget. Ha korábban nem oda rakta a szennyesét ahova a felesége elvárja, akkor csak napokig fog megfelelni a megbeszélteknek.

Egy hét és megint a nem megfelelő helyre fogja rakni.

Nem kéne olyan elvárásokat támasztani amivel megerőszakolja saját természetét.

A pasi már a béke kedvéért is rá fog bólintani - 'Jól van drága, holnaptól úgy lesz. (csak csend legyen már!)

75. f.frezia (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 15:00

Nem. Ezt nem sokaknak vágják a fejéhez: hogy te itthon vagy, csináld! (Gyes/gyed-en lévők).


Mikor én itthon voltam a gyerekkel, párom hazaért, elvitte babakocsizni, ha pihenni akartam. Vagy csendet. Vagy takarítani.

Többet keres mint én, de soha nem vágta ezt a fejemhez. Sőt, mikor szarul éreztem magam egy munkahelyen, támogatott, hogy mondjak fel, majd összehúzzuk a nadrágszíjat és megleszünk átmenetileg.

Már mindketten dolgozunk, de a mai napig besegít a házimunkába: kiviszi a szemetet, felporszívóz, bepakol a mosógépbe/szárítógépbe/mosogatógépbe vagy átnézi a gyerek házifeladatát. Észreveszi magától ezeket, szólni sem kell.

Persze vannak dolgai, amik zavarnak és puffogok magamban mindig, de nem veszekszem vele.

Ezen kívül van saját ideje is: eljár horgászni, megnézi a meccseit vagy a forma1-et. Havi 1-szer családi program is van.

74. 8d00a82c06 (válaszként erre: 73. - PöttyösPanka)
2021. máj. 26. 14:49

Jól látod.

Én képtelen lennék egy "kiskirállyal" élni.

Nálam a kihasználás az, hogy én szakadjak meg, ő meg döglik a kanapén.

73. PöttyösPanka (válaszként erre: 71. - 8d00a82c06)
2021. máj. 26. 14:40

Szerintem az is változó, hogy ki mit érez kihasználásnak. Van, aki örömét leli a főzésben, és van, akinek kényszer.


Látom, abban (jogosan) teljesen egy véleményen vagytok Amaunettel, hogy nagyon fontos, kivel alapít családot az ember lánya.

72. PöttyösPanka (válaszként erre: 70. - Amaunet)
2021. máj. 26. 14:37
Meg ugye a nagy különbség, hogy ma már szabadon el lehet dönteni, mennyi gyereket vállalunk. Régen nem feltétlenül a családszeretet miatt volt 5-6-10 gyerek. Én így, hogy nincs segítségem, nem semmiképp sem vállalnék több gyereket.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook