Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) fórum

Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) (beszélgetős fórum)


324. 33aa509d53 (válaszként erre: 323. - HusiNyuszi)
2009. aug. 24. 23:44
szóval azt tanácsolod, hogy nézzem meg?
323. HusiNyuszi (válaszként erre: 314. - 33aa509d53)
2009. aug. 24. 23:37

Csillagfény! Dehogy vagy hülye, csak (még) nem értesz hozzá. De nem nehéz, meg lehet tanulni, csak akarni kell. Ha van rá sok időd, akkor keresd össze az infókat az interneten, ha hamarabb szeretnél célba jutni, akkor meg vedd meg mások tapasztalatát és tudását, és tanuld meg a fizetős tananyagokból.


Kinekapapné! Nem arról van szó, hogy az ingyenes cuccban mennyit közöl, persze, hogy csak az alapokat, hogy lásd, érdekel-e ez vagy nem. Ha érdekel, és nincs sok időd mindent összekeresni magad, akkor érdemes megvenni az anyagait, mert érthetően magyaráz, és meg lehet belőle tanulni, amire szükséged van egy pénztermelő honlaphoz. Ha meg van rá időd, akkor lásd mint fent.


Meg persze másoknak is vannak hasonló tananyagai, némelyik ingyenes, némelyik fizetős. Mindenki kiválaszthatja azt, aki neki szimpatikus. De azért nem kell ócsárolni senkit, mert ingyen nem adja oda azt a tudást, amit maga is évekig tanult... Persze hogy minden ott van az interneten - hogy mit kell csinálni. Csak az nincs ott, hogy hogyan. Pedig ez a lényeg, és ezt senki nem fogja ingyen elmondani. Miért is tenné? Ő is megfizette a tudása árát, vagy pénzben, vagy időben, amit a saját tapasztalat összeszedésére áldozott.


Szerintem...

2009. aug. 23. 19:55
Szerbusz előszőr mis szereteretnék gratulálmnin hogyn hamarosan édesanya leszel Szeretném megkérsdezni hogy milyen jellegű bedolgozást keresel kérlek oprivátrban válaszolj szeretnék neked segiteni.
321. 748423028f (válaszként erre: 319. - Bnedora)
2009. aug. 23. 19:55
Miért kerssek rá ha nincs munka?
2009. aug. 23. 19:53
na ez engem is érdekelne..eddig amikkel összeakadtam mind kamu volt :(
319. bnedora
2009. aug. 23. 19:52
Keress rá, van már ilyen fórum. Munka az nincs.
2009. aug. 23. 19:51

Sziasztok

Kismama vagyok és szeretném magam lefoglalni valami munkával,a plusz pénz se jönne rosszul a bébi születése előtt.

Tud valaki segíteni?

317. acefl (válaszként erre: 315. - 36662af67d)
2009. aug. 23. 19:24
Írsz egy e-mail címet, hogy hova küldted el a tájékoztatást vagy egy nevet és akkor többet is fogunk tudni mondani.
2009. aug. 23. 16:22

Sziasztok!

Engem is érdekelne otthoni munka,vagy 6-8 órás takarítás,csak tényleg a neten annyi álmunka van.

2009. aug. 23. 11:44

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni. Lenne lehetőségem egy netes munkára, de nem tudom, hogy átverés-e vagy sem. Ha valaki találkozott már ezzel vagy hasonló munkával, kérem adjon tanácsot. Sajnos már többször bedőltem otthon végezhető munkáknak, de ilyennel még nem találkoztam. A munka leírása a naplómban olvasható. Előre is köszönöm.

314. 33aa509d53 (válaszként erre: 313. - Kinekapapne)
2009. aug. 17. 00:11
köszönöm. csak az a probléma, hogy én ehhez teljesen hülye vagyok, nem tudom megcsinálni.
2009. aug. 15. 19:17

Én is adok tanácsot:

1. mérd fel mi érdekel

2. olvass hasonló témájú oldalakat GOOGLE

3. csinálj egy sajátot, ingyeneset akár, gportálon érteni se nagyon kell, idővel majd rád ragad a tudás a tapasztalattal

4. ha már elég szépen kidolgoztad, népszerűsítsd az oldalad fórumokban, linkgyűjteményekben (van vagy 100)

5. tedd ki a google adsense partnerprogramot

6. menedzseld az oldalt, legyen mindig friss tartalom és foglalkozz a láátogatókkal

312. kinekapapne (válaszként erre: 311. - 33aa509d53)
2009. aug. 15. 19:04

Gyorsolvastam a honlapon.

Megnéztem a két weboldalt, amelyet az első végzettek készítettek és be vannak linkelve. Az egyik kb. 1 éves és véleményem szerint a hobbi oldala megvan, de a bevétel oldalt nagyon nem látni rajta.


honlapkészítés - minden infó elérhető a neten

internet marketing - detto

keresőoptimalizálás - detto


Ezért én nem adnék ki 50e forintot, inkább a googlet használnám, ami ingyenes...

311. 33aa509d53 (válaszként erre: 310. - Kinekapapne)
2009. aug. 15. 15:04
te ezt honnan gondolod? konkrétan tudod, miről van szó?
310. kinekapapne (válaszként erre: 309. - 33aa509d53)
2009. aug. 15. 14:52

Ő mindenesetre általad megvalósítja, amit szeretne, ha fizetsz.

Szerintem alap infókat közöl, legalábbis a letölthető "könyvben".


Ha valaki elszánt és kellően okos, akkor mindezt már réges rég elolvashatta az interneten máshol, máshogy. Nem fog konkrét munkát a kezedbe adni, a te fejed kell törni, hogy mibe fogj és úgy kutatni, hogy mi kell hozzá és hogyan. Szerintem ez a weboldal csak épp megvalósítja az otthonról dolgozást azáltal, hogy anyagokat rak össze a netről, fordításokból, stb. és azt eladja neked pénzért.

2009. aug. 15. 14:40

bocsi, csak összevonták a fórumomat ezzel a fórummal:

a Gazdagmami....munkalehetőség kismamáknak -----szóval erről lenne szó.

2009. aug. 15. 14:38
tud valaki segíteni?
2009. aug. 15. 14:10
találkozott már valaki ezzel? ha igen, elmondaná a véleményét? most van olyan lehetőség, hogy 2 hónapig ingyen meg lehet kapni egy cd-t....ki lehet próbálni(persze ezért is fizetni kell, de nem nagy összeget).
2009. aug. 5. 16:44
Én is, mint sokan mások olyan gyes melletti pénzkiegészítési lehetőséget keresek, amely nem vesz igénybe napi 4 óránál többet! (Nem ebből szeretnék meggazdagodni, csak jól jönne egy két plussz ezres!) Annyi kamu hirdetés van, hogy nehéz megtalálni a valódit! Segítsetek!
2009. aug. 5. 16:41
Valós, otthonról végezhető "táv" munka, hol? Tud valaki ilyet? ( Baranya megyei munkaadók jelentkezzetek! )
304. Töttike (válaszként erre: 303. - Acefl)
2009. aug. 5. 15:12

Szerintem senki nem haragszik! Egész jó a megközelítés, ez is egy megoldás! Jó ötleteket adtál!

Valaki még hasonló, vagy teljesen más ötletekkel? Mégvalaki akinek bejött a távmunka? (Nem többszázezer Ft-ra gondolok, csupán pár ezer Ft plusszra egy hónapban!)

Köszi!

303. acefl
2009. aug. 3. 11:01

Otthoni munka.

Igazából mi emberek is tehetünk arról, hogy ez szinte teljes egészében megszűnt. Nekem 2 ismerősöm is vállalt otthoni borítékolási munkát. És bizony rá kellett jönniük, hogy nem adják a pénzt ingyen. Napi 4 óra folyamatos borítékolás. Általában természetesen ha akad is ilyen cég nem fizet nagyon sokat, hiszen neki ez benne az üzlet. Na és a megkapott csomagot nembiztos, hogy visszakapja. (ezért valaki pénzt kér igaz, mert ha nem kapja vissza, akkor nemcsak az ugrott neki, hogy bukta az anyagköltséget, hanem még a munka sincs elvégezve) Ezért ezek a cégek fogták és inkább felvettek embereket fix munkahelyre dolgozni, mert túl sok volt a bukásuk. Mert az emberek akarnak otthon dolgozni, megvan a kezdő lelkesedés, de beleunnak …..

Én 3 féle itthoni munkát is találtam az évek alatt. Az első egy kérdezőbiztosi állás volt. Kiküldték a kérdőíveket (fizetni kellett érte), de én kiálltam x helyre kérdezgettem visszaküldtem és fizettek rendesen. A másik egy portálban való szerkesztési munka volt. Ezt visszaadtam, mert napi 6 órás folyamatos munka volt és ezt így nem tudtam akkor még 1,5 éves gyermekem mellett vállalni. Sokan kerestek kisgyermek mellett munkát, de gondoljatok bele tényleg tudjátok vállalni és mi lesz mellette a gyerekkel?

Ezután elkezdtem gondolkozni mit is csinálhatnék én magam, amivel megkeresek 1 havi fizetést (nem a milliomosságra hajtottam) és itthonról tudom csinálni.

Mint minden ha saját dolgot indítasz be ahoz is pénz kell, de nem kell nagyba gondolkodni. Először kicsiben.  Ami nehéz, hogy megnézed miből van hiány a piacon és azt a rést kitölteni. Én az MLM-ben nem hiszek. Az egyik ismerősöm csinálja, de csak úgy tud keresni vele, ha minden estéjén éjszakába nyúlúan megy és csinálja. Na ezt gyerek mellett nem lehet csinálni.

Én termékkel kezdtem (remélem nem veszitek zokon, hogy pontosan mivel azt nem árulom el ). Időben vettem valamiből 2 db-t azután kivártam és eladtam, (2 év alatt jutottam el arra a szintre, hogy most már havi 100 termék cserél nálam gazdát) majd kutattam neten, hogy mi az amit még lehetne. Két lábon állok és ebből tudok megkeresni havi nettó 100 ezer Ft-t.

Adok egy ötletet is: Eredeti Harry Potter termékek (külföldről be és itthon eladni különböző aukciós portálokon) Nézzetek szét mennyiért lehetne behozni és mennyiért lehetne eladni. Ne nagyban egyszerre csak kicsiben gondolkodjatok és az kinövi magát. (ne a figurákra, hanem az eredeti márkára törekedjetek)

Ami fontos, hogy kedvesek legyetek.

Higgyétek el, hogy ha pénzt akartok keresni, akkor magatoknak kell kitalálnotok. Aki nem mer nem is nyer.

Vagy aki tud főzni igenis hirdesse magát esetlegesen, hogy ennyiért hordhatják tőle az ebédet, vagy tanuljon meg hidegtálakat készíteni és vállaljon kis családi alkalmakra. El sem hiszitek, hogy mire vannak igények. Ha nem szálltok el árral. Először érdemes bevezető árakon dolgozni. Ha nem jön hamar be ne adjátok fel. Hirdessétek magatokat neten, ismerősök között.

Fordítóként és számítástechnikai programozóként lehet otthon pénzt keresni. Tanuljatok!

Bocsi remélem nem haragudtatok meg, hogy így leírtam a véleményemet.

302. HusiNyuszi (válaszként erre: 286. - Liza52)
2009. júl. 20. 01:33
Dehogy haragszom, már miért haragudnék? :-) Továbbra is arra biztatlak Téged és mindenki mást is, hogy ha már otthon van és ott az internet, keressen ingyenes anyagokat (rengeteg van fent), kutasson, tanuljon, fejlessze magát addig is, amíg újra el nem tud kezdeni dolgozni, vagy akár bele tud vágni egy mini internetes vállalkozásba. Nekem is van erről egy háromhónapos ingyenes tanfolyamom, de ez reklámnak minősül, úgyhogy nem beszélek róla konkrétan. Mondok egy pár kulcsszót, amelyek talán beindítják a fantáziátokat: Vatera, partnerprogramok, AdSense... Ha nem tudjátok, mik ezek, keressetek rá a Google-ban! Sok sikert!
301. liza52
2009. júl. 17. 23:15
Engem is érdekel:-))
300. kryssz
2009. júl. 17. 19:59
csatlkozom az előttem szólókhoz! :-)
299. varga.nora (válaszként erre: 298. - L.Niki18)
2009. júl. 10. 21:09
Szia! Én is kiváncsian várom a fejleményeket!
2009. júl. 10. 21:07
Na erre én is kíváncsi leszek! :)
2009. júl. 9. 22:08

sajnálom,de egy kicsit tovább tart mint gondoltam...:S

De nem hagylak cserben titeket...

296. endris (válaszként erre: 295. - 272a21e0f6)
2009. júl. 9. 14:21
Várjuk, hogy megírd mire jutottál a munkával kapcsolatban. Köszi
2009. júl. 8. 17:11

Én találtam valami...

Majd írok egy kicsit több infót,ha már biztos...

Pontosabban legkésőbb holnap...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook