Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vallomások fórum

Vallomások (beszélgetős fórum)


39267. Channa* (válaszként erre: 39265. - 8d00a82c06)
2021. jún. 8. 17:30

Óóóóó, mit foglalkozol velük?

Nem érnek annyit, hogy reagálj a nem tudom mijükre.


Én el se hiszem, hogy ennyi szerető létezik, max. azt, hogy így nevezik magukat;)


Az meg, hogy valakinek a férjének szeretője van, majd a feleség nevezi magát szeretőnek, hát...

Nem is tudom, hogy az ilyeneknek ezekben a történetekben mi a jó.


Persze, számomra az is elképzelhetetlen, hogy valaki egy olyan hazug, önző, gerinctelen, tahó, hogy képtelen azt mondani a barátjának/barátnőjének, feleségének/férjének, hogy figyelj! nem kellessz már lelépek. És nálam az nem mentség, hogy nincs hova, nincs miből, hitelünk van, gyerekünk van, közös házunk van.

Ha valakinek nem kell valaki, akkor mire az erőlködés? Miért képzeli azt valaki, hogy megbocsájtás után jó lesz?

Az ilyen emberek azért nem lépnek, mert nem kellenek senki másnak...


Ha meg mégis igaz ez a szeretősdi történetek egy része, azok meg pont olyanok, amiket írtam. Gerinctelenek és undorítóak. Az ilyenek valóban megérdemlik, amit írsz és bízok benne én is, hogy egyszercsak majd megkapják azt, ami nekik jár.


Tehát, hagyd, ne is méltasd semmire ezeket a vallomásokat, ha nekik ez jelenti az összes élvezetet, akkor csinálják.


Tudod!? Köpni kell pü! Köpni kell pü! Köpni kell pü!:DDDD

39266. 346cfad937
2021. jún. 8. 17:28

“ A kolléganőm, aki nagyon buta, rettenetesen irigy és elképzelhetetlenül rosszindulatú, pletykákat terjeszt puszta féltékenységből. Egy létszámleépítés miatt ki lesz rúgva. Minden kollégámmal együtt érzek, akinek mennie kell, kivéve őt, ő megérdemli.”


Még szerencse, hogy te ilyen áldott jó ember vagy.

39265. 8d00a82c06
2021. jún. 8. 17:04

"Szerelmes vagyok a szeretőmbe!🥰"


Az összes ilyen kis riherongy megérdemelné, hogy egy életen át boldogtalan legyen.

39264. Epresturmix (válaszként erre: 39262. - Alessandro)
2021. jún. 8. 15:39
Igen. Nekünk is keràmialapos a főzőlap (más nem is lehet, mert ebben a házban nincsen gáz bevezetve) , szintén ledes majdnem mindenünk. Mélyhűtőnk az nincsen. Szerintem 9 ezer forint se sok.
39263. Alessandro (válaszként erre: 39262. - Alessandro)
2021. jún. 8. 15:21
javítás: éjszakai áram
39262. Alessandro (válaszként erre: 39261. - Epresturmix)
2021. jún. 8. 15:16
Nekünk 9 ezer a villanyunk, de azzal megy a melegvíz (éjszaki áram), a főzés (kerámialapos villanytűzhely), 2 nagy fagyasztó és a nagy hűtőgép is. Igaz, mindenhol ledes égők vannak már régóta. 😀
39261. Epresturmix (válaszként erre: 39255. - Alessandro)
2021. jún. 8. 14:35

Minden bekapcsolás előtt szellőztetek. Amúgy igen, kezdeti időben nagyon furàn éreztem magam, mire megszokta a szervezetem a hűvösebbet, pedig normális hőmérsékletre állítjuk, nem megy mint a barom! Nem fizettünk többet, mint amikor nem megy. Ugyanúgy 11 ezer forint a villanyunk, pedig a legutolsó csaptelep is elektromos (átfolyós, vîzmelegîtős)


Nappaliban van. Ha nem ott vagyunk (háló, konyha) teljesen jó, kellemes és megfizethetetlen.

39260. globus (válaszként erre: 39258. - Fincsi5)
2021. jún. 8. 13:40
Alig várom, hogy hazajöjjek :)
39259. fincsi5 (válaszként erre: 39255. - Alessandro)
2021. jún. 8. 13:20

Azt hiszem, tudjuk, hogy akkor is kell szellőztetni.

Ez olyan volt, mint a buszokon kiírva: Álló utasok kapaszkodjanak. D

39258. fincsi5 (válaszként erre: 39239. - Globus)
2021. jún. 8. 13:18

Estig pakoltunk ki, ment a mosógép, sört mindig hűtöttünk be mikor mentünk el, és végre egy jót aludtam.

A ruhák fele sem volt rajtam, de idegen szekrényben álltak, így mindent beletettünk a gépbe.

De akkor fiatalok voltunk, bírtuk, én most sehova nem mennék.

Na jó, Zakopanéba, de sem busszal, sem kocsival. Inkább Debrecen-Zakopane vonatutat kellene építeni.

39257. secret8
2021. jún. 8. 12:32

Férjemnek lassan egy éve szeretője van. El is költözött, de nem a nőhöz, amolyan remete életét él...


Honnan tudod, hogy remete? Honnan tudod, hogy nem ezt csinálja már egy éve? Minden hétvégén más nő. Most te voltál soron, ha már hagytad magad.

39256. Pasionella
2021. jún. 8. 11:22

Férjemnek lassan egy éve szeretője van. El is költözött, de nem a nőhöz, amolyan remete életét él. Egy év után viszont most az történt a hétvégén, hogy megcsalta a szeretőjét is, nem is akárkivel... velem. Szóval a férjem szeretője lettem. Hoppá


Hát jó... én ezzel nem dicsekednék, hogy mennyire hülyére vesz a saját férjed :-D

39255. Alessandro (válaszként erre: 39251. - Epresturmix)
2021. jún. 8. 10:55
A klímák, pár jóval drágább típus kivételével friss levegőt nem szállítanak a lakásba, emiatt a rendszeres szellőztetésre a hűtés mellett is szükség van. Különben az elhasználódott levegő fejfájást és rossz közérzetet okozhat. A klímák mivel szárítják a levegőt, felkeverik a port, könnyen okozhatnak légúti tüneteket, de a szemproblémák, gyulladások sem ritkák. Ezért sok ember nem szereti, nekik nem ajánlott. Egyébként is meglehetősen energiafaló berendezések. 😀
39254. *lime*
2021. jún. 8. 09:20

'Remélem a 3 gyerekes Anyukához eljutottak a fórumtársak önzetlen segítségei'


Ha a 120,000 ft-ból élő anyukáról van szó a 3 gyerekkel ... én írtam ide a fórumra, hogy írjon nekem privátot, de sajnos nem tette. Nem nagyon olvasom magam sem a fórumokat úgyhogy nem tudom még ki reagált és hol, de csak reménykedni tudok, hogy ha neki szólt bármilyen segítség nyújtás, akkor eljutott hozzá.

39253. ba7da9cfc0
2021. jún. 8. 08:29

"Férjemnek lassan egy éve szeretője van. El is költözött, de nem a nőhöz, amolyan remete életét él. Egy év után viszont most az történt a hétvégén, hogy megcsalta a szeretőjét is, nem is akárkivel... velem. Szóval a férjem szeretője lettem. Hoppá."


Te meg hagyod, hogy téged és a másik nőt is döngesse. Sok eszed van.....

39252. michelle.r
2021. jún. 8. 08:23

"Imádom reggel nézni a napfelkeltét kávéval a kezemben,a teraszról,ahogy a fáim mögül ébredezik.Kár lenne kihagyni alvással."


Dettó 🤗

És a naplementét egy pohár borral a kezemben. Lehet nyár, ősz, tél, akármilyen hideg, beburkolózom egy kockás takaróba, és a hintaágyon ringatózva csak élvezem, hogy létezem 🤗

2021. jún. 8. 07:33

június 7. 21:56

Eljött a ventilátor időszak, nagyon nem szeretem a hangját és szelét, de párom ebben a melegben sehogy sem tud aludni. Feláldozom magam...


Klímán nem gondolkoztatok? Csendes, kellemes. Mindenkinek jó lesz.

39250. 8d00a82c06
2021. jún. 8. 06:55

"Eljött a ventilátor időszak, nagyon nem szeretem a hangját és szelét, de párom ebben a melegben sehogy sem tud aludni. Feláldozom magam és inkább én tűrök, majd jól betakarózom, párom már így nem tud mit levenni magáról."


Ez így nem szerencsés.

Vegyetek egy asztalit, tegye le a földre maga mellé és akkor rád nem megy.

39249. Zsifi1 (válaszként erre: 39246. - Érdekes73)
2021. jún. 8. 06:23
Igen, nálunk is így van, hogy ketten vagyunk és egyszerre nem mehetünk el.
39248. timycat
2021. jún. 8. 00:08

"Férjemnek lassan egy éve szeretője van. El is költözött, de nem a nőhöz, amolyan remete életét él. Egy év után viszont most az történt a hétvégén, hogy megcsalta a szeretőjét is, nem is akárkivel... velem. Szóval a férjem szeretője lettem. Hoppá."


Az, hoppá 😂

39247. 5da46c99ae
2021. jún. 7. 23:32

"Férjemnek lassan egy éve szeretője van. El is költözött, de nem a nőhöz, amolyan remete életét él. Egy év után viszont most az történt a hétvégén, hogy megcsalta a szeretőjét is, nem is akárkivel... velem. Szóval a férjem szeretője lettem. Hoppá."


🤡

39246. Érdekes73 (válaszként erre: 39240. - Zsifi1)
2021. jún. 7. 22:37
Az egész nyár ideális lenne :) Nálunk is csak 1 hetet lehet egyszerre kivenni mert egymást helyettesítjük..
39245. libikóka (válaszként erre: 39244. - Channa*)
2021. jún. 7. 21:41
Igen, lehet hogy szívesebben ment volna kétszer 1-re mondjuk:)
39244. Channa* (válaszként erre: 39242. - Libikóka)
2021. jún. 7. 21:34
Én meg arra gondoltam a vallomás kapcsán, hogy kötelezik a 2 hét kivételére, de valószínű, hogy nem tud menni nyaralni, így elég lenne kevesebb szabi egyszerre...
39243. libikóka (válaszként erre: 39239. - Globus)
2021. jún. 7. 21:32
Nyaralni szívesen mentem, viszont sosem a sűrűjébe:)) CSak egy kis víz kellett lehetőleg az ajtó elé:))) ezt mindíg meg is oldottam:))Így mindíg jó volt,a többivel egyetértek:))
39242. libikóka (válaszként erre: 39238. - Channa*)
2021. jún. 7. 21:27

Értelek:)


Viszont a vallomásíró ha nem tudja mikor ,attól a helyzet még ugyan az.Arra utaltam hogy nyári szabin csak feltalálja magát,,,,vagy nem,,, talán ez a gondja.

39241. Channa* (válaszként erre: 39240. - Zsifi1)
2021. jún. 7. 21:26

Mi ha tehetjük, akkor 2 hetet veszünk ki.

1 hét nyaralás, majd nyaralás után 1 nap pihi, utána bicajozás, strandolás, stb.


Az 1 nap pihit most is bekalkuláltuk, azaz 1 nappal többet veszünk ki.

3 hete soknak érzem.

39240. Zsifi1
2021. jún. 7. 21:19

Nálunk sem lehet egybe kivenni 2 hetet. Pedig néha jó lenne. De nem otthoni láblógatásra. 1-2 nap jó itthon, de ha már többet veszek ki, akkor én szeretek valamerre menni. Mondjuk, az is igaz, hogy a nyaralást is jó lenne kipihenni.

Egy volt munkatársam mondta, hogy 3 hét lenne az ideális. 1 hétig kipihened a munkát, 1 hétig nyaralsz és aztán 1 hétig kipihened a nyaralást. :)

39239. globus (válaszként erre: 39237. - Libikóka)
2021. jún. 7. 21:13

Világ lejgobb dolga a semmittevős szabadság. Alvás, olvasás, netezés, film, fagyi, sör stb.

Míg régen jártunk nyaralni, úgy jöttem haza, mint a kicsavart rongy. Rá kellett még fejelni pár nap semmittevést 🙂 Annyit rohangál az ember, nyüzsgésben dolgozik, rossebnek hiányzik szabadidőben is. Véleményem szerint, imádok itthon lenni.

39238. Channa* (válaszként erre: 39237. - Libikóka)
2021. jún. 7. 21:06

Én se szeretem a semmire kivenni a szabimat, főleg nem 2 hetet, így ha a vallomás kiírójának nincs olyan nyaralási szándéka, ami 2 hétig tart, akkor felesleges...


A munkatörvénykönyve alapján a munkáltatónak évente 1* 2 hetet egyben kell kiadnia.

Én pl. simán megtehetem, de a férjemet nem engedik el 2 hétre, mert nincs aki olyan sokáig helyettesítse, így nekem is felesleges kivennem a 2 hetet, mert mit csinálnék 1 hétig egyedül?


Tehát, mi most úgy csináljuk, hogy júliusban 1 hét szabi, majd augusztusban is 1 hét szabi, de lehet, hogy egybe kell kiírnunk, nehogy megbüntessék a munkáltatót;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook