Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vallomások fórum

Vallomások (beszélgetős fórum)


15057. 3d71aa27e8
2019. szept. 3. 13:29

Csak szórakozott velem ez az "Alfahím" nem jött el a találkozóra pedig reménykedve vártam rá órákon át:( Jó hülye vagyok:'( Azóta nem lehet őt elérni,mert letiltott mindenhonnan. Elbíztam magam,ilyen az én szerencsém. "Omega nőstény"


Kedves tagtársam, ne minősítsd magad Omega nősténynek! Ha te annak tartod magad, hogyan várhatnád el, hogy mások többre értékeljenek? Bár az jó jel, hogy egy általad magasra értékelt férfivel találkozni akartál. Jó az irány. Magadat meg ne hibáztasd, ez a-csak biológiai értelemben, mert máshogy nem-férfi gerinctelen, és ez nem a te hibád.

15056. d12a1b9a65
2019. szept. 3. 13:18

'Amikor valaki beteg...'


Szép tőled, hogy törődsz embertársaiddal!

15055. d12a1b9a65
2019. szept. 3. 13:14

'Jómódú szüleim még nem tudják...'


Gratulálok! :D

15054. d12a1b9a65
2019. szept. 3. 13:11

'Csak szórakozott velem...'


Egy alfahím nem ilyen töketlen.

15053. d12a1b9a65
2019. szept. 3. 13:10

'Lehet, hogy akaratomon kívül megtetszett az egyik barátnőm fiúja...'


Megesik, de miért lógtok együtt? Nem muszáj. Remélem, hogy nem szándékozol közelebb kerülni hozzá. Aljas húzás lenne.

15052. Panna.33 (válaszként erre: 15011. - Epresturmix)
2019. szept. 3. 12:43
Ugyanezek szája habzik, amikor meglátnak egy gyereket gyerekhámmal. 🤔
15051. wei wei
2019. szept. 3. 12:30

"Csak szórakozott velem ez az "Alfahím" nem jött el a találkozóra pedig reménykedve vártam rá órákon át:( Jó hülye vagyok:'( Azóta nem lehet őt elérni,mert letiltott mindenhonnan. Elbíztam magam,ilyen az én szerencsém. "Omega nőstény""


Hát én az ilyet sok mindennek nevezném, de az alfahím nincs közöttük.

15050. Epresturmix (válaszként erre: 15046. - Timycat)
2019. szept. 3. 12:25
Egyetértek. Minden pontjával. Szegény csaj. Szépen nevelte azokat a gyerekeket. És most hirtelen Apa akár lenni az a fasfej. A csaj összekapta magát, dolgozott, stb... Erre jön ez. :'(
15049. globus
2019. szept. 3. 12:15

"Az összes férfi szerintem hazug csapodár..."

Nem kellene az összeset kipróbálni :)

15048. syria
2019. szept. 3. 12:11

"Az összes férfi szerintem hazug csapodár. Isznak dohányoznak, és hogy mi a hűség, csak könyvből ismerik. Nekem nincs szükségem ilyen férfira."

1: durva általánosítás

2: ilyen férfira senkinek nincs szüksége (már aki normális)

3: a nők egy részéről is írhatnának hasonló véleményt férfiak

15047. 240a440c77
2019. szept. 3. 12:05

"Az összes férfi szerintem hazug csapodár. Isznak dohányoznak, és hogy mi a hűség, csak könyvből ismerik. Nekem nincs szükségem ilyen férfira."


Az összes férfi ilyen?? Nahát! :D

15046. timycat (válaszként erre: 15041. - Epresturmix)
2019. szept. 3. 11:39

Olvastam, az a szerencsétlen nő nem tudom még ezt is, hogy bírja ki. Nem elég, hogy a szeme láttára történt a tragédia, úgy hogy az egyik pillanatban még fogta a gyerek kezét a másik pillanatban meg már nem volt a gyerek.

Érdekes az internetes hozzászólok közül is jellemzően a nők - az ősanyák - ugrottak neki, oktatták ki, hogy hogy kell gyerekre vigyázni. Erre még a gyerek apja is őt hibáztatja. Ilyenkor a szülőknek - a megmaradt gyerek érdekében is - "össze kellene zárni", nem még bevinni egy végzetes ütést a másiknak, hogy a "gyerek biztonsága érdekében" elveszi tőle a másik gyereket is.

15045. timycat (válaszként erre: 15033. - Epresturmix)
2019. szept. 3. 11:27
Én a cicusok miatt ipari mennyiségben használom a domestost. Macskuszok hihetetlen helyekre be tudnak bújni, volt hogy sütés közben a felső(!) konyhaszekrény ajtót nyitva hagytam egy pillanatra mire visszafordultam a liszt és cukor mögül pislogott rám egy macska.
15044. töprengő
2019. szept. 3. 10:38

Az összes férfi szerintem hazug csapodár. Isznak dohányoznak, és hogy mi a hűség, csak könyvből ismerik. Nekem nincs szükségem ilyen férfira


Saját döntésünk, milyen férfit választunk. Van sok különbség köztük, nem mind olyan, ahogy lefested.

15043. töprengő (válaszként erre: 15041. - Epresturmix)
2019. szept. 3. 10:02

Nem értjük félre...


" a reggeli hírekben, junior elvette a gyereket, el akarja perelni tőle. "


Erről a balesetről is csak azért, mert a drágalátos e-malomból kilépve, az ölembe dobta többi hír között, ezt is.

Aztán itt olvasom a kapuzárasos kiírást / vallomást.

Párhuzamoz találtam benne...

De azt sejtem, ez se atombiztos. Addig próbálkoznak, míg a kapu kinyílik.

( a közvetlen szomszéd kislány volt, akinek bizony sikerült is )

15042. töprengő (válaszként erre: 15027. - Érdekes73)
2019. szept. 3. 09:44

Iigen.

Anno falun se tudták úgy bezárni a kaput, ne jött volna rá, hogy tud megszökni.

Az óvodás korú gyermek.

15041. Epresturmix (válaszként erre: 15040. - Töprengő)
2019. szept. 3. 09:42

Remélem nem értjük félre egymást, cinikus akartam lenni azok felé, akik azt gondolják tökéletesek. És ehhez szülni sem kell különösebben, hogy megértse, felfogja, lássa valaki, hogy milyen egy gyerek viselkedése.


Olvastam a reggeli hírekben, junior elvette a gyereket, el akarja perelni tőle. :'(

Mindenért Cs.t hibáztatja. Most mondjam azt, hogy igazán fasz kalap? Mert az.

15040. töprengő (válaszként erre: 15011. - Epresturmix)
2019. szept. 3. 09:37

" tökéletes anyuka ". tényleg hol a bébi csősz ilyenkor???

( baby csőszként írva jelezte, rossz a helyesírás )

Ebben az élethelyzetben is látszik ( nekem ), ugyanolyan hétköznapi emberek. Hibákkal.

Gyerekek ugyan úgy rohangálnak, mint sok más gyerek. Szoríthatjuk a kezét, ha másodperc tört része alatt, kirántja, és elrohan. Rosszkor rossz helyen van, bizony ez is megtörténik.

15039. 63d6abf1d7
2019. szept. 3. 09:31

Az összes férfi szerintem hazug csapodar. Isznak dohányoznak,és hogy mi a hűség csak könyvből ismerik. Nekem nincs szükségem ilyen férfira


Szerintem csak rossz férfiakat választottál eddig. Van köztük olyan, mint a felsorolásodban. De nem mind ilyen!

15038. ab61752c45 (válaszként erre: 15028. - Amaunet)
2019. szept. 3. 08:43
ez jó.csak nehogy kiderüljön,hogy van egy másik családja,gyereke.de amíg a nő élt,nem derült ki.
15037. Bless the child (válaszként erre: 15032. - Globus)
2019. szept. 3. 08:41
Lidl-ben szoktam venni, wc ülőkét pl azzal törlöm le naponta, konyhaibpultra is tökéletes
2019. szept. 3. 08:30

Az összes férfi szerintem hazug csapodar. Isznak dohányoznak,és hogy mi a hűség csak könyvből ismerik. Nekem nincs szükségem ilyen férfira


Nem állítom, hogy az én párom tökéletes - közel sem. De nem hazug, nem alkesz, és nem csal meg. Szóval ne mondd azt, hogy mind olyan. ;))

15035. zena01
2019. szept. 3. 08:30

Minden nap áldom azokat, akik feltalálták a mosogatógépet, a szárítógépet, a robotporszívót és a nedves törlőt.


Ezek közül egy sincs itthon. A mosogatógép én vagyok, sima porszívóm van, nem használok nedves papírtörlőt.

15034. Epresturmix (válaszként erre: 15029. - Pengő Gyöngyi)
2019. szept. 3. 08:00
Van a nedves WC-papír, le húzható, de 3 db nál több nem, dm-ben veszem, rózsaszín, én azt sem húzom le, nem mindig arra használom amire való. Szóval magyarán kukába megy. ;)) Van az alkoholos, W5 vagy dm-es Domol, ezekről írtam lentebb, meg van a babatörlőkendő, ezt is veszem, főleg ha megyek valahová, és ugye kell pisilni itt-ott, meg kezet törölni, stb...
15033. Epresturmix (válaszként erre: 15022. - Timycat)
2019. szept. 3. 07:54
A tenyérhámlás nálam pár napja játszik, de most nem volt itthon kendő, mert az akcióra vártam, szóval attól tuti nem. A kendőt alkalmanként használjuk. Természetesen nem helyettesíti a nagytakarítást. Domestost nem minden felületre szabad (nálam pl a tusoló köve csúnya lett tőle) a márványos konyhapultnak sem a barátja - szerintem, nem mertem oda használni. Igazából a konyha kényes, nem járt ott még ott domestos. Fújókásokat én is szeretem. Tükörre, csempére, csaptelepekre, Flóraszept, az illatát is imádom. Sanytol szintén nagyon jó, csak árban húzós.
15032. globus (válaszként erre: 15031. - Bless the child)
2019. szept. 3. 07:19
Fogalmam nincs, hogy mi a különbség, szerintem olyant sosem vettem. Felvágom az elhasznált pólókat, tökéletes.🍵
15031. Bless the child (válaszként erre: 15020. - Globus)
2019. szept. 3. 06:59
Nem a baba törlőket szeretem, hanem a takarításos cuccokat.
2019. szept. 3. 06:58

Az összes férfi szerintem hazug csapodar. Isznak dohányoznak,és hogy mi a hűség csak könyvből ismerik. Nekem nincs szükségem ilyen férfira


Ez igen! Hány milliárd van belőle?

15029. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 15021. - Epresturmix)
2019. szept. 3. 06:16

Szintén mindenre IS használom. Nálam van kiránduláskor, és milyen jó, mikor kezet kellene mosni, de nincs mivel. Ha a wc-n lehúzható változatról beszélünk, akkor ugyebár másra is jó.

A sminket mindig ezzel szedem le.

Nyilván nyomot hagy a konyhapulton, mert krémet tartalmaz, de foltok eltüntetésére kiválóan alkalmas. Virágok leveleiről letörlöm vele a port, cipőt tisztítok.

A gyerekemnek sosem volt baja tőle.

15028. Amaunet
2019. szept. 3. 06:16

"Az összes férfi szerintem hazug csapodar. Isznak dohányoznak,és hogy mi a hűség csak könyvből ismerik. Nekem nincs szükségem ilyen férfira"


Az összes férfit ismered? Vagy csak egyet ismersz és azzal kapcsolatosan vontad le ezt a bölcs tanulságot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook