Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vállalnátok negyedik gyermeket? fórum

Vállalnátok negyedik gyermeket? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. jan. 3. 11:46
Nekünk van két lánykánk, és szerettünk volna egy harmadik gyereket, hát lesz két fiúnk, egypetéjűek, ők így döntöttek. Majd megoldjuk. Szóval igen vállaltuk!
12. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Kistanítónéni)
2012. jan. 3. 11:46

Erősebb bennem a nem...

Mégpedig azért, mert a gyermekeid, akik most még kicsik, egy idő elteltével, - ami hipp-hopp el is jön -, magánszférát szeretnének majd maguknak, ami érthető, és amit Ti a férjeddel valószínűleg nem fogtok tudni biztosítani nekik, pedig mindenkinek szüksége van térre, egyedüllétre, - még a gyerekeknek is.

Kívánom, hogy a legjobb döntést tudd meghozni!

2012. jan. 3. 11:46
Még 3-at sem, nem hogy 4-et! Valamiből fel is kell őket nevelni.
2012. jan. 3. 11:46
miért is ne? ha ennyire szeretitek, biztosak vagytok benne, hogy fel tudjátok nevelni egészségben, tisztességben, akkor miért is ne? a 13 nm később biztosan kicsi lesz, de addig még van idő. sok boldogságot hozzájuk :)
2012. jan. 3. 11:45
Én egyet sem merek bevállalni, de ez tény hogy neked a családodnak és a pénztárcádnak kell eldöntenie ezt a tényt, ha úgy érzed hogy még bírja, és fel tudod nevelni akkor jöhet. Persze gondolj arra is, hogy milesz ha egyikőtök mondjuk beteg lesz és kiesik egy kis időre a munkából, tehát mérlegeljetek. Sok boldogságot :)
2012. jan. 3. 11:45
Nem.
7. andi6020 (válaszként erre: 3. - F799cac10e)
2012. jan. 3. 11:45
Az volt a kérdés, hogy "hasonló helyzetben".
2012. jan. 3. 11:44
Nem.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Kistanítónéni)
2012. jan. 3. 11:43
Kizárt dolog.
2012. jan. 3. 11:43
igen, Én is kb.13 nm-en nőttem fel, 4en voltunk testvérek
2012. jan. 3. 11:42
még egyet sem. hogy mért? mert nem tudnám eltartani ebben az Országban.
2. Timicicaanyuka (válaszként erre: 1. - Kistanítónéni)
2012. jan. 3. 11:41
nem...
2012. jan. 3. 11:40

Tudom, hogy ezt a kérdést nekem, és a családomnak kell eldöntenie, de mégis érdekelne mások véleménye is.

Mindig is nagy családot szerettem volna. Elég korán mentem férjhez, és született egy csodás lányom. Később megromlott a kapcsolatunk ezért elváltunk. Néhány évre rá megismertem a mostani párom és öt év után úgy döntött, elvesz feleségül és jöhet a baba. A nászutunkon össze is hoztuk a két kisfiunkat, akik egyévesek múltak, így most három gyermek boldog anyukája vagyok. Mégis már a terhességem alatt megfogalmazódott bennem a gondolat, hogy szeretnék még egy babát és ez azóta is tart. A férjem azt hiszem előbb-utóbb meggyőzhető, bár túl sok időnk nincs, mert már nem vagyunk mai gyerekek. Szerencsére az anyagiakkal nincs gondunk, bár nekünk is van hitelünk, de tudjuk fizetni. Arra viszont nincs lehetőségünk az elkövetkező néhány évben, hogy nagyobb lakást vegyünk, így a három kicsinek egy 13 négyzetméter körüli szobán kellene megosztoznia.

Ti vállalnátok még egy babát hasonló helyzetben?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook