Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valentin napi ajándék fórum

Valentin napi ajándék (beszélgetős fórum)


1 2
2011. febr. 21. 13:23
Én semmit sem kaptam a páromtól. Nehogy valentin napra, de még az öt nappal később lévő szülinapomra sem.
2010. febr. 14. 00:04

Tök fölösleges ez az ajándékozás dolog. A szerelet a párunk it bármelyik nap ki lehet mutatni, fejezni. Nem kell ahoz, hogy Valentin nap legyen. Az év minden napján lehet romantikázni, ajándékozni, vacsorázni gyertya fénynél.

Tudom már írtam hozzászólást, de az én ajándékom amit adtam volna a páromnak az hát... nem sikerült. Negativ lett a tesztem.

Igy nem ajándékozok semmit sem a szeretetemen kivül.

2010. febr. 12. 13:46
Én páros masszázst foglaltam le a páromnak Valentin napra zuglóban. Szerintem ez tuti romantikus...
2010. febr. 10. 16:21

Mi sem tartunk valentin-mézes-mázos-szirupos napot :)))

DE ez az egyetlen nap az évben, mikor Raffaelo csokit kapok :D

Úgyhogy én ezért várom! Benne van a pakliban, hogy elfelejti... akkor ebben az évben nem lesz Raffaelo csoki evés... :)

2010. febr. 10. 16:14
Semmi, nem csak február 14-én szeretjük egymást. Max. egy csoki, csak úgy. :P
2010. febr. 8. 09:17

mi soha nem tartjuk a v napot! 1:-NEM MAGYAR ÜNNEP

2:-BAROMSÁG

3:-NEM CSAK AZON A NAPON KELL SZERETNI A MÁSIKT

4:-FÖLÖSLEGES KIADÁS

34. caffi (válaszként erre: 27. - Tündi anya)
2010. febr. 8. 08:59

Szia!

Hát mi a tervezésen és a kivitelezésen is túl vagyunk már lassan 20 éve:)...A lányom 20 lesz,a fiam 18 lesz.....

Aszem elájulna ha közölném h vénségünkre babát várok:)

Mi má majd csak unokázni fogunk....rem az azért még várat magára egy kicsit:)

2010. febr. 7. 19:58
Bemutató kipipálva,melegítőben,demoverzió,egy-két mozdulat bemutatva csak,hatás nem maradt el ;)
32. Dorkinc (válaszként erre: 31. - 3fd432567f)
2010. febr. 7. 19:06
oké azért szurkolok, nincs olyan pasi aki a szerelmének ezt ne értékelné :D
2010. febr. 7. 19:00
El fogom,mindenképpen,akárhogy is sül el a dolog... :)
30. Dorkinc (válaszként erre: 29. - 3fd432567f)
2010. febr. 7. 18:56
helyes, végre egy normális párocska :) biztosan minden tetszeni fog neki! :) szurkolok na tánchoz! majd meséld el, hátha én is felbátorodok :)
2010. febr. 7. 18:52
Dorkinc: egyetértek...figyu,mi sem veszünk semmit...főzünk közösen,sütünk,én táncolgatok ;) (remélem,tetszeni fog neki)...együtt leszünk,és kb. ennyi,hülyeség valentin-napra tárgyakat venni,mind tök giccses...és mi minden nappal megünnepeljük,hogy együtt vagyunk,és szeretjük egymást :) Szval,ez a "megtartás" nálunk ilyen kis formalitás...csak hétvégi programot tartunk hétközben :D
2010. febr. 7. 18:37
áhh lányok-fiuk semmit ne ajándékozzatok, olyan 1 béna ünnep. és mielőtt valaki megvádolna h jaj biztos nincs senkim azért nem szeretem hát nem, boldog kapcsolatban élek már 2 éve és értelmetlen nyálas ünnepnek tartom amit a virág és lufi árusok találtak ki. persze tök jó ünnepeljük a szerelmet stb. de minek?? és pocahontas hozzászólásából látszik ki h mennyire értelmetlen is. ismeri a párját de nem tud neki mit venni, nyilván azért mert nincs semmi olyasmire szüksége amit valentin napra szeretne kapni. ergo én pocahontas helyében semmit nem vennék, mert biztos nincs szüksége egy 6. szívecskés akármire. (ezzel nem arra akarok utalni h eddig is ilyesmiket vettél neki, nem valami nagyon nagyon hasznosat amire valóban szüksége is volt, én nem tudhatom) tehát ha nem tudod h mit vegyél neki mki jobban jár ha nem veszel neki semmit. ha nagyon odáig vagy pocahontas inkább mondd azt neki h nem jutott eszedbe semmi hasznos aminek örülne, de majd ha látsz neki vmit megveszed. és ez a kulcs mondat, ha az ember lát a párjának vmi hasznosat aminek örülne, megveszi neki, nem kényszer-vásárol valentin nap előtt 3ésfélperccel. (jó még van 1 hét de sztem az emberek ált. így tesznek) na ennyi erről a csidicsudi szipiszupi ünnepről a véleményem :) remélem hasznos voltam :) várom a véleményeket, meg a kritizálásomat :)
27. Tündi anya (válaszként erre: 21. - Caffi)
2010. febr. 7. 18:27

Caffi

Miért sokkolná a párodat ez a meglepi? Talán még nem tervezitek a babát?

De itt magunk között jó ajándék nem?


Volt már valaki aki ilyen ajándékot adott szerelmének?

26. Tündi anya (válaszként erre: 22. - Bucóka20)
2010. febr. 7. 18:23

Bucóka20

Én is remélem, hogy összejön.

2010. febr. 7. 12:26

Szerintem ez a valentín nap tiszta hülyeség nem is a mi ünnepünk meg különben is csak a virágosok kütyüboltosok járnak jól. Na meg az éttermek.

Mi nem tartjuk férjemmel de nem is hoz lázba. Azt hogy szeret más sima napokon is elmondj vagy leírja nem kell erre plussz egy nap mert ha csak akkor mondja akkor semmit nem ér az egész.

Ez csak az én véleményem persze mindenkinek más.:)

2010. febr. 7. 11:34
Hát,mi a párommal megbeszéltük,hogy nem Valentin-napozunk,mert felesleges,ha ajándékot vesz,ne kelljen naphoz kötni...Meglep egy csokival,egy ebéddel,egy maillel...ehhez nem kell alkalom..Azért elmegyünk vacsizni,csinálok neki sütit,filmezünk,aztán most tanulom Pirner Alma sztiptíz-öltánc-tanfolyamát...de ezt a későbbiekben is be fogom vetni,nem csak Valentin-napra,ha sikere lesz...remélem...:)
23. Fiatal nő (válaszként erre: 12. - Db78bacc4f)
2010. febr. 7. 11:30
Detto.
22. Bucóka20 (válaszként erre: 20. - Tündi anya)
2010. febr. 6. 16:54
:) Reméljük összejön!
21. caffi (válaszként erre: 20. - Tündi anya)
2010. febr. 6. 16:12

Drukkolok h az a kicsi csíkocskák meglegyenek....és mind ketten boldogok legyetek:)

Bááár én bizti sokkolnám a párom egy ilyen meglepivel:):)

2010. febr. 6. 16:09

Én eddig a 11 év alatt minden valantin napra plűss állatkát kaptam a páromtól, mert tudja, hogy szeretem az ilyeneket. Én mindig olyat vettem neki amira vágyott.

Most valami kivételes dologgal szeretném meglepni. Az ajándéka remélem egy két csíkos kis teszt lesz.

19. Bucóka20 (válaszként erre: 18. - Caffi)
2010. febr. 6. 14:48

Nah az én barátom is ugyan ilyen,"kényszerből" vesz valamit.:)

De amúgy is szokott.:)

18. caffi
2010. febr. 6. 11:01

Jó dolog szerintem,bár mi a párommal má nem vagyunk fiatalok,amikor elkezdtük a kapcsolatunkat(23éve)...még nem volt divat!

De ez is olyan mint a nő nap....minden nő szeretné ha nem csak 1nap tekintenék nőnek:)

Nahhh a párom szerint,ezeket a napokat egy virágárus találta ki,h emelt áron el tudja adni a virágát:)

Most különösen idegesíti...mert apuját 12én temetik,és így nagyon drága a koszorú,persze valentin napi árakkal számolják azt is....amúgy az egész temetés egy nagy lehúzos buli:S

Mivel én csinálok,meglepit mindig,így "kényszerből" ő is vesz valamit:D....de máskor is meg lep egy csokival,és az nem kényszer:)

17. Bucóka20 (válaszként erre: 15. - Re87)
2010. febr. 6. 10:16

Tavaly nekünk is "csak" egy vacsi volt.

Én azt vettem észre,hogy őt annyira nem izgatja,majd vesz valamit amit jónak lát és ennyi.De nem is érdekel:) Nekem mondjuk kedvfüggő,hogy veszek,csinálok .. akármilyen alkalomról legyen szó.

16. Bucóka20 (válaszként erre: 14. - Noncsi18)
2010. febr. 6. 10:14

Örülök,h még 1 embernek tetszik.:)

Csak azt nem tudom,hogy honnan fogok szív alakú dobozt szerezni.

Mondjuk ez másodlagos...de mire azt a 365 cetlit megírom..... kirügyezek.:D

15. Re87
2010. febr. 6. 09:49
Mi nem nagyon tartjuk,max. 1 vacsi,kis csoki.Amúgy a Ti párotok hogy áll az ajándékozáshoz?Az enyém csak le akarja tudni.:((Ezzel ellentétben én örömet akarok szerezni...
2010. febr. 6. 09:48

Én majdnem veled egyidős vagyok. :D

Szerintem jó ötlet, csináld meg :)

Én többre tartom az ilyet, mint aki bemegy a boltba leemel egy szívet és ezzel letudja...!!!!

2010. febr. 5. 20:02
Szerintem is eleg nagy port kavar ez a Valentin nap.Akar minden nap lehetne Valentin nap, hogy kedveskedjunk valakinek, akit szeretunk...En Dublinban elek, el tudjatok kepzelni, itt mi megy?Uzletek feldiszitve,mitn Karacsonykor, mindenutt harsogo piros diszek, szivek, viragok es gagyibbnal gagyibb ajandekok viritanak az arcomba...En otthon sem talaltam jo szokasnak, es itt sem. Egy alkalomnak meg van a miertje es a hogyanja.Szoval szerintem maximum elmegyunk vacsorazni valahova...Jaaa, ha be akarsz jutni valamelyik etterembe, most jut eszembe, mar vagy 3 hettel elotte le kell az asztalt foglalni...jo is, hogy eszembe jutott...:D
2010. febr. 5. 19:50
Nem akarok senkit megbántani, de a Valentin napról nekem nincs jó véleményem. Szerintem nem kell egy napot kijelölni ahhoz, hogy kedveskedj a párodnak, vagy vegyél neki egy csokit, egy rózsát, stb. Ezeknek a dolgoknak természetesnek kellene lennie, nem szabadna egy naptól függnie. Szerintem...
11. caffi (válaszként erre: 7. - Rekka85)
2010. febr. 5. 19:03

:)Ez lesz a férjednek a legszebb ajándék:):)

Gratula előre is:)

Én önző dög voltam,a saját névnapomra "intéztem"a fiamat:):)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook