Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Legrosszabb és legjobb Valentin napi ajándék, amit kaptál vagy kaphatnál. fórum

Legrosszabb és legjobb Valentin napi ajándék, amit kaptál vagy kaphatnál. (beszélgetős fórum)


febr. 12. 19:15
Én virágot szeretek kapni, abból is a tulipánt a legjobban. Pont ilyenkor szoktak megjelenni, előhozza a tavaszt a lakásban.
18. bajk
2023. febr. 18. 22:07

Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat.

Szép hétvégét kívánok.


Üdv.

17. bajk (válaszként erre: 15. - SipiAngi)
2023. febr. 16. 17:00

Ejha! Neked aztán érdemes virágot venni 😊! Szó szerint is jó befektetésnek látszik 😊!


További szép napot kívánok!

Üdv.

2023. febr. 16. 15:41
hajszárítót
2023. febr. 16. 15:02
Én két nárcsziszt kaptam. Egy lilát és egy rózsaszínt.🙂 Este pedig, amíg a férjem a gyerkőcöt alatta, meztelenre vetkőztem és kötöttem egy hatalmas piros masnit a derekamra. Csak felfelüdtem az ágyra és vártam a hatást, ami nem is maradt el! 😊🤭
14. libikóka (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2023. febr. 16. 10:33
Aki nem halálozott el az elsőnél.
13. andi6020 (válaszként erre: 11. - Horex)
2023. febr. 16. 10:29
Milyen az a többszörös kardvívó?
12. smile72 (válaszként erre: 11. - Horex)
2023. febr. 15. 21:12

Hála Istennek nem vagyunk egyformák... Nekem például ezerszer többet ér, ha az út mellől szed valaki bármilyen vadvirágot, mint egy ilyen dobozos "csoda"


(Valentin napon mondjuk pont nem sok vadvirág nyílik az árokparton) 🤣

11. horex (válaszként erre: 10. - Smile72)
2023. febr. 15. 21:08
Én is azt gondoltam hogy művirág, mig fel nem világosítottak. Nagyon régen volt és egy többszörös kardvívó ajándékozta ismerősömnek névnapjára
10. smile72 (válaszként erre: 9. - Horex)
2023. febr. 15. 20:38
🤣 csodálatos lehetett 🤣🤣🤣
9. horex (válaszként erre: 3. - Smile72)
2023. febr. 15. 20:36
Én láttam már ilyet, csak éppen aranyozva volt. Én is behánytam :)
8. smile72 (válaszként erre: 5. - Bichi)
2023. febr. 15. 20:07
Az volt, nem is tartott sokáig a dolog 😂
2023. febr. 15. 19:31

Legjobb: kis csoki egy aranyos macis tasakban

Legrosszabb: amikor semmit sem kaptam

2023. febr. 15. 16:14

A legjobb: bármi apróság, nem kell túlzásba vinni.


A legrosszabb: huhh, hát ezen most itt izzadtam 20 percig, hogy mi lehetne az... pl ha olyan könyvet kapnék, ami egyáltalán nem érdekel, de attól még nagyon megköszönném. vagy ha valami nagyon drágát venne, amire nincs szükségem, azt is nagyon sajnálnám, de persze szintén megköszönném. vagy mondjuk vmi olyan ékszer, amire biztosan allergiás vagyok. ezeknél az is sokkal jobb, ha semmit se kapnék, csak két puszit :))


a vágott virágokat amúgy mindig sajnálom, mert olyan hamar elhervadnak és indokolatlanul drágák. szeretem a virágokat, de szomorú látvány, ahogy összeasznak. :( ezért arra kértem, hogy vágott virágot ne vegyen nekem, hiába szépek ott és akkor.

5. Bichi (válaszként erre: 3. - Smile72)
2023. febr. 15. 12:12
Hát az már akkor intő jel lehetett volna :DDDDDD
4. vigyefene (válaszként erre: 1. - Bajk)
2023. febr. 15. 12:00
Valentin nap nálunk tegnap volt, az ajándékot pedig modernek nevezem. Üzenetet küldtek a telefonomra, miszerint boldog napot kívántak.
2023. febr. 15. 11:59
Üveg búra alatt egy szál műrózsa.... Hát attól behánytam 🤮 Aztán rövid időn belül az egész kapcsolattól is.😄 Már több évvel ezelőtt történt, szóval azóta sikerült kihevernem a traumát, amit az ajándék okozott.😂
2023. febr. 15. 11:53

Mi a Valentin napot nem igazán tartjuk.

Hoz egy doboz bonbont, vagy virágot, én meg csinálok neki valami olyan vacsit, ami egyébként ritkán szokott lenni, mert sem én, sem a gyerekek nem szeretjük.

Így kapott tegnap a család apraja spagettit, apa pedig bolognai szósszal töltött rántott gombát.



A legidétlenebb ajándék sok-sok évvel ezelőtt egy fej karalábé volt. Mert oké, hogy szeretem a nyers zöldségeket, de azért ez.... :D

1. bajk
2023. febr. 15. 11:01
Sok fajta ajándékot lehetne elképzelni. Remélem, hogy ehhez segítséget illetve visszajelzéseket fogunk kapni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook