Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válaszoljatok légyszíves fórum

Válaszoljatok légyszíves (beszélgetős fórum)


1 2 3
34. szemmelver (válaszként erre: 26. - 6b006fc769)
2011. ápr. 23. 12:11

jó nagy hülye vagy ha azt gondolod kövér vagy!

bocs

33. szemmelver (válaszként erre: 31. - Sunshine24)
2011. ápr. 23. 12:10
milyen igazad van:)
32. szemmelver (válaszként erre: 1. - Cerveza)
2011. ápr. 23. 12:09

A szerelemhez sok minden hozzátartozik!

Sajnos számít a méret is, mert a rossz szex nélkül nincs szerelem, ahhoz meg kell a méret!

2011. ápr. 23. 12:06
Nem a méret a lényeg, de azért az is fontos akárki, akármit is mond. 170cm vagyok, én nem járnék nálam alacsonyabb férfivel, és lehet felszínes vagyok, de egy koktélvirsli nagyságú pénisz sem tudna hosszú távon örömet okozni.
30. 06bfdda89d (válaszként erre: 13. - Cerveza)
2011. ápr. 23. 11:47

Most mi van?Inkább a lesajnálás elől futnál így...

Egyértelműen hülyén állsz a dolgokhoz hozzá.

1.ezzel a gondolkodással megfosztottad magad attól,hogy legalább tapasztalt legyél

2.mivel nem vagy tapasztalt,így az alap szorongásod mellé(ami általában valamilyen szinten jellemző a pasikra,ha nem gyakorlottak)még ezt a hülyeséget is jól besz*ptad...


Fejezd ezt be.Szereted?Szereted.Akarod?Megfekteted.Kész.Mit kell ezt bonyolítani?

Legyél már normális.


Amúgy sincs olyan,hogy legjobb.Mindenki valami másért jobb és mindenki jó.Most mit akarsz???Én is nyávoghatnék,hogy nem vagyok 180centi magas bögyös maca,de letojom.Nem ez a lényeg.És ne merészelj műtétre menni!

29. 06bfdda89d (válaszként erre: 1. - Cerveza)
2011. ápr. 23. 11:37

Figyelj,van most egy depirohamod ok.Ülj le egy csendes sarokba,én is így szoktam,várd meg amíg elmúlik.Vagy tudod mit?Gyere vissza holnap,miután aludtál egyet!Aztán olvasd el ezt még egyszer:


Túlzol.Nem igaz,hogy a nők ilyenek lennének.Az,hogy ajnározzák a nagyobb méretet,vagy épp visításra készteti őket a látvány,vagy a kézi méretvétel...:D,az nem azt jelenti,hogy a kisebb méret felejtős.Azért valld be őszintén: ti pasik is megőrültök,ha egy nagy dudát láttok...Míg ha kisebb egy nő melle,akkor max eszetekbe jut,hogyan nézhet ki ruha nélkül...Szóval ne hisztizz,nem áll jól,egyértelműen túlzol.Ha meg olyan csajjal találkoztál,aki ezt mondja,azzal nem kell foglalkozni,úgy hülye,ahogy van.Ennyi.

28. 6752c58fe3 (válaszként erre: 13. - Cerveza)
2011. ápr. 23. 11:17
15 centis cerkával (hacsak nem aránytalanul cingár) nem lehet semmi baj. Hülye vagy, ha hagyod az orvosnak, hogy hozzányúljon. Amúgy mit akarsz csináltatni? Hosszabbítást? vastagítást?
27. 6752c58fe3 (válaszként erre: 12. - Cerveza)
2011. ápr. 23. 11:14

"csak ez az őrült rögeszme. . nekem nem az kell, hogy elfogadjanak. hanem az hogy én elfogadjam magam"


Ennyi és ne a nőket hibáztasd, ha benned van a hiba :P

26. 6b006fc769 (válaszként erre: 24. - Re87)
2011. ápr. 23. 11:04
hát igen... én rendszeresen "bántva" voltam anno a 170 cm-em mellé az 57-58 kg-os testsúlyommal, hogy kövér vagyok... Normális, aki ilyent tesz??? Jól bosszút álltam, most fogyhatok le...:(
2011. ápr. 23. 09:23
Neked nem a méreteiddel van gond, hanem az agyaddal.:)
24. Re87 (válaszként erre: 12. - Cerveza)
2011. ápr. 23. 09:04

Te hülye vagy,már bocs:)!15az szerintem tök rendben van!Amúgy a nőknek is más "méretű" a hüvelyük.Nekem pl nagyon lent van a méhszájam,így nekem a 20cm nem egy álomméret,max nézegetni jó:)....

Amúgy meg sajnálom,ha megaláztak ez miatt,de a férfiak is sokszor megalázzák a nőket az ő "méreteik" miatt...

2011. ápr. 23. 07:36
Én 158 cm vagyok, barátom 160 cm. Neki semmi ilyesmi gondja nem volt, pedig voltak nála magasabb barátnői. Szerintem nem megfelelő lányokkal futottál össze. :)
22. zzmm (válaszként erre: 20. - CheshireCat)
2011. ápr. 23. 07:27

Jól mondod :D

Nekem a nagyon magas pasik tetszenek.. De! Ez nem minden.. Volt egy barátom, 170 cm volt. Nem zavart kezdetben.. Majd őrületbe kergetett a saját kisebbségi érzésével és ahogy ezt kompenzálni szerette volna.


A lényeg, hogy fogadd el magad olyannak, amilyen Te vagy. És meglátod, mások is elfogadnak majd.. :)

2011. ápr. 23. 07:20
Meg ne műttesd magad!!! A probléma nem ott van, hanem a hozzáállásodban. Lapozni kell, az a lány 1 a sok közül, kifogtál egy ilyet, minden ember életében akadnak ilyenek, de ezek jó esetben megerősítik az embert, nem pedig ellenkezőleg. Csalódás tényleg minden ember életében van, de emiatt ne ostorozd magad, nem a te hibádból eredt az egész. Legyél optimista, fiatal vagy, itt a tavasz, nincsenek előtted akadályok! Hidd el, de tényleg hidd el, hogy meg fogod találni a párodat... és mosolyogj:)!
20. CheshireCat (válaszként erre: 12. - Cerveza)
2011. ápr. 23. 04:01

hát ugy tünik, itt te vagy az akinek legjobban számit a méret és magasság... szedd össze magad, mindenkinek megvan a saját nyomora, a te helyzeted ráadásul nem is kétségbeejtö igazán. szerintem ne süllyedj bele ebbe a sekélyes gondolkozásba, hogy azért inni kell meg drogozni mert nem elég nagy a .... nem erről szól az élet, nemértem miért kell erről a nőknek hisztizni. engem nem a 15 centi zavarna igazán hanem a nyaggatás meg panaszkodás.

tök durva hogy egy 29 éves férfinek a saját péniszmérete körül forog az élete :D nemvagy te egy kicsit önző?

2011. ápr. 23. 03:39

Cerveza ezt irod:"...és egy lány betalált ezzel a kuki témával. nem volt igaz csak féltékennyé akart tenni..."


Ebben a mondatodban benne van a lenyeg.Bar nem igazan ertem,ezzel a beszolassal,hogy akart feltekennye tenni,max az onbizalmadat akarta elvenni,hogy konnyebben tudjon birtokolni,Igy szamomra erthetobb lenne a helyzet.


Te is tudod,hogy ez az indok nem volt igaz.Szerintem Te inkabb a szakitast nem tudod feldolgozni.Szerelmes voltal,vege lett es azota nem tudod magad hova tenni.


A 176-15 cm,teljesen rendben van.Nem ertem ezzel mi a baj?

Az En parom is hasonlo adottsagu es imadom.Soha nem tudnek belekotni a mereteibe,semmilyen teren se.Volt mar nagyobbal is dolgom,magasabbal is meg cerka ugyileg is,de ez eszembe se jut mellette.Az a mult.Most Ot szeretem,jo vele,es ez a lenyeg.Hozzateszem O sem problemazik ezen.Nem is tema koztunk.


Csak annyit tudok tanacsolni neked ebben a nehez helyzetben,hogy rakd rendbe a lelked.Zard le a regi kapcsolatodat es nem gondold azt magadrol,hogy keves vagy.A leirtak alapjan nem hiszem,hogy ez igy van.Centikben meg foleg nem!!!


Probalj meg egy hozzad illo tarsat keresni,es meglatod elobb utobb helyre jon a kis lelked.

Az a baj,hogy az onpusztitas ezen nem segit,de gondolom ezt Te is belattad az elmult evekben.


Sok erot kivanok neked!Fel a fejjel!

18. 02db590b2c (válaszként erre: 16. - Noncsi18)
2011. ápr. 23. 03:31

Csak helyeselni tudok!


Igy van.A nagy,a tul nagy legalabb olyan problemas,sot az meg rosszabb,mert be sem fer,azzal meg jatszadozni sem lehet.

2011. ápr. 23. 03:19
Jahmmm és esetleg, megkérdezhetem, hogy hogy állsz a drogozással, alkohollal és egyéb dolgokkal? Remélem sikerül/sikerült leszoknod!!
2011. ápr. 23. 03:12

Végig olvastam a hozzászólásokat... Hmmm... nekem az a véleményem, hogy ha valaki így megbánt, és emiatt elhagy, akkor az nem is szeret igazán, és jobb is ha elmegy.

Szerintem a 15 az átlagosnak számít (én úgy tudom 14 alatt van az átlagon aluli) szóval örülj neki, hogy legalább ekkora van :) És szerintem ez egyáltalán nem kicsi. Az is lehet, hogy már eleve így kezded, hogy jajj nekem kicsi, nem biztos, hogy jó neked.... pedig ha egyszerűen csak belemerülnétek egymásba, akkor fel se tűnne neki.

Aki meg régen úgy megbántott ezzel, hidd el csak azért mondta, mert tudta, hogy ez a gyenge pontod és ezzel nagyon meg tud bántani!!!

Na aztán a 175 cm-eddel fogalmam sincs, hogy mi a bajod??!!! Annyi kicsi lány van :D Én pl 163 cm vagyok, barátom pedig 170...... Ő se szereti a magasságát, de ettől még van önbizalma rendesen és ő is megtalálta a számára megfelelő magasságú nőt. Igaz, hogy sok nőnek biztonságérzetet ad a magasabb srác, de az nem minden. Volt egyszer egy 193 cm magas barátom, olyan jó volt, hogy olyan magas, de rájöttem, hogy két pofontól kidőlne és már nem számított, hogy milyen magas. Barátomról tudom, hogy megtud védeni és ez nem magasságtól függ. Remélem azért lehet érteni, hogy mire gondolok :)


Visszatérve a mérethez, ha megtalálod az igazit, neki tényleg nem az fog számítani. Előttem már valaki írta, hogy ne kapkodd el az első együttlétet és ha már kialakulóban van valami, akkor nem az lesz neki a legfontosabb. Tényleg próbáld meg kompenzálni más dolgokkal. Nem csak a farkaddal lehet játszani :) Egyébként ha én választhatnék inkább kicsi legyen a partneremé mint akkora, hogy úgy érezzem, hogy szét szakadok. Szerintem fogadd el magad. Egyébként azt is eltudom képzelni, hogy annyira rágörcsölsz, hogy úristen mit fog szólni a lány, hogy fel sem áll már. Nem volt még ilyen?

2011. ápr. 23. 02:57

Nekem biztos, hogy nem a méret számít. És szerintem ha valaki igazán szeret valakit, akkor ez nem lehet akadály!!!! Először is a pasinak el kell magát fogadni, mert az idegesítő lehet hosszútávon, hogy: de biztos élvezed, nem kicsi... stb...... És a mai világban vannak már megoldások..... Szóval lényeg a lényeg, ha valakit nagyon szeretek akkor emiatt nem hagynám el.


A magasság meg nálam annyira számít, hogy ne legyen nálam alacsonyabb, ennyi....

De ez meg olyan dolog, hogy minden embernek más jön be. Ezt szerintem nem kell idekeverni a pénisz méretéhez. :)

14. cerveza (válaszként erre: 11. - 02db590b2c)
2011. ápr. 23. 01:43
utána az a srác biztosan nagy önbizalommal fog továbblépni..főleg,ha még szerelmes is volt..de persze,biztosan mindenkinek megvan a párja.csak sztem egy kapcsolatba nem fér bele a kisebbségi komplexus.a nőnek önbizalom kell
2011. ápr. 23. 01:36
A magasság meg a dominancia kérdéshez meg még annyit,hogy sose éreztem magam kevesebbnek és sosem féltem senkitől,de azóta már lehajotom a fejem,ha magasabbat látok nálam..mondjuk félni nem félek tőle,csak tudom hogy jobbak az esélyei.csak szerelmes szeretnék lenni ennyi.nem elfogadással,hanem igazi lenni..szeretni,szenvedni,sírni..meg mindent amit megélhetnek mások.és nem más téren kompenzálni.a kuki témát asszem megoldom,mert már van műtét..akkor talán jobb lesz.de amíg összegyűjtök rá az vagy 3 év úgy sztem már képes lennék elfogadni a magasságom.úgyhogy most várok
12. cerveza (válaszként erre: 10. - Zoli011)
2011. ápr. 23. 01:28
Hát nézd..nálam aztán már 9 éve tart ez a rémálom.egyszer nagyon szerelmes voltam.talán egyszer igazán.és egy lány betalált ezzel a kuki témával.nem volt igaz csak féltékennyé akart tenni,mert benne inkább birtoklási vágy lehetett.azóta nem igazán tudom feldolgozni az eseményeket.9 éves pokoljárás.drogok,ital,pszichiáter,pszichológus. azóta már nem is merek lefeküdni senkivel,mert tudom,hogy az gátlásaim miatt már lassan nem is működik.pedig én imádtam a nőket.úgy éreztem mindegyikbe szerelmes vagyok:)és ők is nagyon szerettek.sok nagyon szép barátnőm volt,de azóta sikerül őket kiborítanom.kb másfél éve találkoztam egy sztem nagyon szép lánnyal akinél végre újra kezdtem érezni vmi kisugárzást,de ő azt mondta a kérdésemre,hogy fogadjam már el,hogy minden lánynak a nagy tetszik és hogy a vastagabb jobb.és a magas fiúk,de attól még szeret engem,de minek erőlködjek,ha neki van nálam jobb?én olyan átlagos vagyok 176 magas és 15,de azért jóképű :).az a baj ezzel az egésszel,hogy nekem ez miatt a szex már önigazolássá vált.alig merek új kapcsolatot kezdeni..nagyon nehezen viselem mások múltját,mert tudtak szerelmesek lenni élvezni a szexet..tiszta beteg ez az egész..nincs bennem már se szeretet,se együttérzés..csak ez az őrült rögeszme..nekem nem az kell,hogy elfogadjanak.hanem az hogy én elfogadjam magam és érezzem azt az érzés,hogy örömet tudok okozni egy nőnek úgy mint más!úgyanúgy és nem a nyelvemmel meg a kezemmel.ennyi..
2011. ápr. 23. 01:11

Meg egy dolog.Ha egy inteligens no eljut egy sraccal az agyig es ott kiderul,hogy kicsi neki a meret,akkor is embernek kell maradni,es valahogy nem a masik lelkebe gazolva kozolni a dolgot,vagy megoldast keresni,vagy ha vegkepp nem megy szakitani.

Ha mar nezte a sracot/ferfit (tok mindegy hogy nevezem) annyiba,hogy a labakozze engedte,akkor nezze annyiba is,hogy nem bantja meg.Ezt finomabban nem tudtam leirni.Ez mar csak emreseg kerdese.

10. Zoli011 (válaszként erre: 1. - Cerveza)
2011. ápr. 23. 01:06
Cerveza! Neked ezzel kapcsolatban volt valami kellemetlen élményed, tapasztalatod?
2011. ápr. 23. 01:05

Szerintem az tulzas,hogy megalaznak.Az egesz ott kezdodik,hogy egy alacsonyabb srac keressen magahoz illo magassagu lanyt.Egy 165 cm-es srac ne menjen oda egy 170-es lanyhoz.Eleg nagy az esely ra,hogy ugyis elkuldi.Kersgeljen az alacsonyabb lanyok kozt,beloluk is van boven.

Ami meg a cerka meretet illeti,nem kell olyan kapkodva rohanni az agyba.Elobb alakuljanak ki erzelmek es utan jojjon a sex.Akkor mar sokkal inkabb athidalhatoak az esetleges meretbeli hianyossagbol adodo dolgok.Ha ket ember kozt mar van nemi erzelem kialakuloban,akkor mar toleransabb,elnezobb es jobban meg lehet beszelni,hogy mivel kompenzaljon a srac(minenkinek a fantaziajara bizom).


En pl sosem tudnek alacsonyabb sraccal jarni lehetne akarmilye jo dumaja stb.Nem tudnek ferfikent tekinteni ra.Ha beprokalkozna nalam egy alacsonyabb srac,finoman kuldenem el,nem megalazoan.Erre azert figyelni kell.

Megforditva,viszont csak azert mert magasabb nalam egy srac az meg ugyanugy keves,csak a magassag egy alacsonyabb sracnal eleve kizaro ok,nalam.

8. petka (válaszként erre: 7. - Cerveza)
2011. ápr. 23. 01:01

Keves 15 centi alattival talalkoztam, de altalaban jo a tapasztalatom. Aki tudja magarol hogy atlag alatti meret, az massal kompenzalja ezt a hianyossagot.

Egyszer talalkoztam egy kb 5 centis peldannyal, na az meg engem is sokkolt. Azzal lehetetlen barmit is csinalni.

7. cerveza (válaszként erre: 5. - Petka)
2011. ápr. 23. 00:56
Sztem mondjuk 15 cm alatt,de én nem vagyok lány nem látok ilyeneket és nem is méregetek.
2011. ápr. 23. 00:52

Mikor valaki szereti, szerelmes a párjába, akkor a másikat úgy fogadja el ahogy van, mindenével (esetleges hibáival) együtt.

Általánosítani nem lehet, a nők többsége nem alázza meg, nem küldi él, és nem neveti ki az átlagos vagy átlag alatti mérettel rendelkezőt fiút.

A másik az, hogy mindenki megtalálja a párját, méretben is.

A magasság a dominanciát sugározhatja, legalább olyan megnyerő, mint a jó duma.

5. petka (válaszként erre: 1. - Cerveza)
2011. ápr. 23. 00:51
Megkerdezhetem, hogy konkretan mennyi az az atlag alatti meret? Mert ugye az atlagok is kulonboznek.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook