Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válás - Új életet kezdek, tarts velem! ... csak pozitívan! fórum

Válás - Új életet kezdek, tarts velem! ... csak pozitívan! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
97. Nitta003 (válaszként erre: 96. - Zeusz33)
2010. aug. 2. 21:28

Igazán optimista hozzáállás..:)))

Tanulnom kell tőled már látom..:)))

De ehhez előbb le kell zárni mindent,el kell rendezned az életed hogy más felé tiszta lappal indulj.Különben csak bántani fogsz másokat.Azt hiszem...

96. Zeusz33 (válaszként erre: 95. - Nitta003)
2010. aug. 2. 21:22
Nekem eddig csak 1 volt remélem több nem lesz :))))
95. Nitta003 (válaszként erre: 92. - Zeusz33)
2010. aug. 2. 21:14
Nos ez a legnehezebb...hány eltévedésünk van ebben az életben...én már tudom..:))))
94. Nitta003 (válaszként erre: 90. - Polda)
2010. aug. 2. 21:12
Az fontos hogy van-e valaki,pl a szüleid,akik mögéd állnak baj esetén.De elmondom,hogy akármi van,csak ő veszíthet a dolgokon...a gyerek figyel,lát...és levonja a következtetést.Hány éves?
2010. aug. 2. 21:10
Én akkor léptem ki,mikor a viták már a megalázásnál tartottak és el kellett gondolkodnom,hogy mennyire jó,ha ezt látják a gyerekek és ezt hallják.Érzik és értik a helyzetet.És nálam eljött az az esemény,amikor a szülői tekintélyem kezdett sérülni.Nem ezt kell lássák a gyerekek.Most jól érzik magukat,megegyeztünk az apukával,azóta jó apa,addig nem volt az,és akkor látják amikor akarják.A cél az volt,hogy minél kisebb sérülés legyen bennük.Bőven elég az elválásunk....
2010. aug. 2. 20:51
Talán az élet legnehezem eseménye,hogy olyan társra találjunk akivel nagyon boldogok lehetünk.Az a bizonyos fény száll mindanyiunk szivéböl fut és egy másik szivhez van kapcsolva csak azt a másik szivet kell megtalálnunk.
91. Zeusz33 (válaszként erre: 88. - Nitta003)
2010. aug. 2. 19:03
Én szivesen lépnék de egyenlöre a kisfam miat nem merek.Párom negyed anyit nem foglalkozik vele mindt én.Picurom meg mindkettönket szeret ő bisztos sérülne legalább is az elején.Mondjuk igy se jó mert rá szokot szólni páromra ne kiabátljon érzi,hogy valami nincs rendben.
90. Polda (válaszként erre: 88. - Nitta003)
2010. aug. 2. 18:00

Nitta, Köszönöm, hogy leírtad. A nem könnyű részét nagyon érzem. Igen, ha nem működik, akkor felesleges erőltetni.


Ami nehezebbé teszi a helyzetet, biztos vagyok benne, hogy a gyerekem apja sérült, de tényleg. Ezt már párszor mondtam neki, nagy csoda, hogy odaáig eljutottunk, hogy elgondolkodott rajta! Ez komoly lépés. Én ott tartok, hogy nem merem a gyerekkel hagyni.

89. Polda (válaszként erre: 86. - Fe9bef5a3e)
2010. aug. 2. 17:58

Óvodás szindróma: Amikor más is játszik a piros autóval, akkor nekem is kell...


Zeusznak teljesen igaza van...


Egyébként ha már egyszer A-t mondott, akkor azt tök mindegy miért de kimondta...

2010. aug. 2. 17:51
Sziasztok! Én új vagyok itt,egy barátnőm csábított a Hoxa-ra.Nem kell megijedni!3 lánnyal vagyok egyedül.11 év után váltam el,a saját döntésem volt,elegem lett az őrült féltékenységből.Nem bántam meg!Voltam azóta nagyon-nagyon boldog,néha boldogtalan,de újra önmagam lehettem,újra nevetek és sokat,és megtaláltam annak a módját,hogy a csajaim sem sérülnek olyan mértékben.Ha lépni akarsz,mert már tudod hogy nem működik SEMMI,nincs érzelem,akkor hallgass a megérzésedre!Nem lesz könnyű,ez biztos....
87. Zeusz33 (válaszként erre: 86. - Fe9bef5a3e)
2010. aug. 2. 16:45
Bisztos rájöt mit veszithet,tudod ebben az a rosz ha visszafogadod pár hét után ujra kezdi.
2010. aug. 2. 14:23
Képzeljétek! Volt ma az ember nálunk és beetettem, hogy lefeküdtem egy pasival. :) Majdnem féltékenységi jelenetet rendezett, hogy kivel, mikor és milyen volt, de mégis hogyan stb. Aztán meg azzal fenyegetett, hogy akkor ő is keres magának valakit??? Szerintetek normális?? Ő akar válni!! Vagy ő úgy gondolta, hogy éljünk külön, hogy azt csináljon amit akar, én meg neveljem a gyereket és várjak rá, hogy amikor kedve van akkor eljön egy kis piszkálgatásra? Normális az ilyen? Vagy még ő sem tudja, hogy mit akar? Egyébként amióta elköltözött, azóta olyan normálisan beszél velem. Én már nem tudok kiigazodni rajta! Szerintetek mi járhat abban a kis fejében?
85. Polda
2010. aug. 1. 23:04

Eszembe jutott, hogy az egyik barátnőm (elvált kisgyerekkel...) azt mondta, az a legfontosabb, hogy az ember el tudja hinni, egyedül is lehet boldog és egyedül is jól érezheti magát. Én most arra jutottam, hogy próbálom minden érzelmet kiölni magamból, próbálom a fájdalmat az emlékeket és mindent kitörölni. Igen őrültségnek hangzik, tudom... Azért megpróbálom. Érzelemmentesen koncentrálok arra, hogy mire van szükség, mit kell tennem. Akár egy gép. Ha így kikapcsolok mindent, akkor egész jól elvagyok. Persze csak egy darabig. Aztán eszembe jut, milyen jó lenne, ha valaki szeretne.


Egyik nagybátyámnak meghalt a felesége. 50 (!) évig voltak házasok. Őszintén gyászol. Boldog lehet a felesége, mert őszintén szerették. Valóban társa volt egy életen át.


Egy a fontos, nem fogok gyűlölködni, nem akarokk rossz ember lenni, azért mert mások rosszak velem.

84. Zeusz33 (válaszként erre: 83. - BollerKrisz)
2010. aug. 1. 21:35
Nem kell elhnni nekik némelyik lehet azért csinálja mert meg akar félemliteni hátha vissza menntek hozzá.Te bisztos hamarossan megtallálod aranyos,kedves vagy.
2010. aug. 1. 19:54
Az a baj, hogy mi nők (köztük én is) ezt sajna legbelül el is hisszük, annak ellenére, hogy én is ismerek nagyon sok olyan csajt, asszonyt, aki így találta meg a boldogságát. Köztük az anyósom is. Neki volt az uram, mint kisgyerek, a mostani (25 éve) élettársának meg volt 2 saját kicsi gyereke. A mai napig boldogok.
82. Zeusz33 (válaszként erre: 81. - Fe9bef5a3e)
2010. aug. 1. 12:30
Persze még egy utolsot belétek akart rugni,nehgy jól érezétek magatokat.
81. fe9bef5a3e (válaszként erre: 77. - Polda)
2010. aug. 1. 11:37
Ja, és akkor a köcsög exférjek elmehetnek a sunyiba!!!
80. fe9bef5a3e (válaszként erre: 77. - Polda)
2010. aug. 1. 11:36
Körülbelül én is ezt kaptam a fejemhez, de tudod mit? Lesz..rom! Sok nőt ismerek, aki gyerekkel kezdte újra az életét és most boldog! Szerintem te is meg fogod találni a párodat.
79. Zeusz33 (válaszként erre: 77. - Polda)
2010. aug. 1. 04:45
Ezt csak párod találta ki,sok olyan hölgyet ismerek akik 2,3 gyermekkel találták meg az igazit.
2010. júl. 31. 22:31
Az, hogy nem így van és ezt férfiként mondom!!
77. Polda
2010. júl. 31. 22:26

Sziasztok,


Erről mi a véleményetek: " ... ugyan már egy kisgyerekes anyuka csak a selejtes pasiknak kell. Gondolkozzá' már, egy normális pasi nem fogja a másét nevelni, amikor felszedhet egy gyerek nélküli fiatal üde fruskát!"


Ezt a gyerekem apja nyomta a képembe, amikor odavágta, hogy egyedül élhetem le az életem. Erre én rávágtam: Miből gondolod? Erre a fenti idézet volt a válasz... Picit itt Nektek bevallom elgondolkodtatott. Nektek mi a véleményetek erről?

76. BollerKrisz (válaszként erre: 74. - Polda)
2010. júl. 31. 16:05

Szia!


Szerintem leginkább azért vagyunk egymásnak itt a fórumon, hogy kiöntsük a szívünket, itt mindenki meghallgat, tanul a másik dolgából és talán még segíteni is tud, hogy nála hogy zajlott a dolog. Úgyhogy bátran tessék panaszkodni.

75. Zeusz33 (válaszként erre: 74. - Polda)
2010. júl. 30. 23:03
Valamikor én is azt gondoltam szerencsétlen vagyok nem sikerül semmi.De tudom,hogy minden úgy lesz ahogy elterveztem.Jó éjt nyugod meg nygodalmas jó éjszakát.
74. Polda
2010. júl. 30. 22:54

Sziasztok,


Sajnos egy kicsit most megint magam alatt vagyok és bocs, itt traktállak titeket vele. Néha nagyon elgondolkodom azon, miért pont velem történik mindez... Nem kérek sokat az élettől, csak azt, hogy boldog családban éljek.


Folyik az egyezkedés, ami még most abból áll, hogy a saját elképzeléseit le akarja nyomni a torkomon. Ha rajta múlna, az összes eddig megszerzett vagyonunk el lenne úsztatva. Nem érdekli.


Na mindegy. Én tényleg igyekszem elképzelni, hogy még élhetek tipikus olaszos családban (kivéve a veszekedéseket :) ) és még boldog is leszek valaha. Na jól van, jó éjt! Jelentekezzetek, kinél mi újság!

73. Zeusz33 (válaszként erre: 72. - Fe9bef5a3e)
2010. júl. 30. 22:48
Nem tudom minden ember más!Lehet a mi közös életudunk eddig tartot soha nem lehet tudni kinek mit hoz a sors.Azt tudom nem a párom az én lélektársam.
72. fe9bef5a3e (válaszként erre: 71. - Zeusz33)
2010. júl. 30. 22:20
Akkor úgy látom nők is vannak ilyenek! Lehet, hogy mi csinálunk valamit rosszul?
71. Zeusz33 (válaszként erre: 70. - Fe9bef5a3e)
2010. júl. 30. 22:16
Nálunk én vagyok othon kisfiammal párom meg bulizik mert nem élte ki magát 43 évessen jöt rá.
2010. júl. 30. 21:57
Csak nem tudom, hogy a pasik mégis mit képzelnek? Hogy anyuci maradjon otthon a gyerekkel, mert az a dolga, ők meg mennek a haverokkal, meg ki tudja kivel szórakozni? Meg ilyenkor jön rá, hogy ő szórakozni akar, meg élni? Könyörgöm, eddig mit csinált??? Gyereket!!! Felelőtlenül!!! Megcsinálja és utána jön rá, hogy ő szórakozni akar? Vagy nehéz a felelősség? Nem tudom ki hogy van vele, de én így nem tudok pozitívan a dolgokhoz hozzá állni! Bezzeg ha egy nő csinálná ezt, az lenne a legutolsó büdös k..va! A pasiknak ez meg természetes dolog. Próbálom én magam elképzelni a nagy ő-vel. De valahogy nem sikerül. Lehet, hogy vannak még értelmes pasik a földön, csak szerintem ritka, mint a fehér holló!
69. Zeusz33 (válaszként erre: 68. - Polda)
2010. júl. 30. 20:22
Igazad van csak pozitivan,naponta töbször el kel képzelni,hogy talalkoztok a nagy ő vel látni kell lelki szemetek elöt azt,hogy találkoztok vele.Boldogok vagytok együtt minden sikerülni fog,egy szép napon magatokhoz vonzátok.
68. Polda
2010. júl. 30. 17:43

Sziasztok,


Gyorsan idemenekültem egy bejegyzés erejéig, ugyanis épp most hallgattam végig egy újabb vesztéshullám(póker még mindig) utáni üvöltözést... Nem igazán tett jót...


A megcsalásra, hűtlenségre annyit, van egy jó mondás: Könnyű Katit táncba vinni...


müzli: Sztem ha nem Veled, akkor megtette volna mással,ha ez valamelyest vígasztal...


Tudom, sok-sok egyedülálló anyuka van a nagyvilágon, de csak azok tudják milyen nehéz is ez, akik benne vannak...


Én azt kívánom mindannyiunknak, ne legyünk sokáig ebben a helyzetben.


Még jelentkezem. :)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook