Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válás - Új életet kezdek, tarts velem! ... csak pozitívan! fórum

Válás - Új életet kezdek, tarts velem! ... csak pozitívan! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
7. Polda (válaszként erre: 6. - 778dc2edcd)
2010. júl. 15. 12:14
Köszönöm a bíztatást! Esetleg valki hasonló helyzetben? A társkeresés kapcsán (tudom, ezt már feldobtam egyszer témának) vagyok kicsit gondba. Jó lenne tudni, hogy ki hol próbálkozik. Aztán persze lehet, olyan helyen bukkan az ember valakire, ahol nem is gondolná...
2010. júl. 14. 12:12
igen,ilyenkor az ember olyan mélyre kerül,hogy tudja már csak jobb lehet neki!innen már csak jobban alakulhat a helyzet!
5. Polda (válaszként erre: 4. - 778dc2edcd)
2010. júl. 14. 11:53
Köszönöm,hogy leírtad. Nem lehetett neki könnyű, de megcsinálta! :)
2010. júl. 14. 09:56

az én anyukám egy fillér nélkül, lakás nélkül,3 gyerekkel vágott bele a semminek, egy szülés után és még munkahelye sem volt!

ennek jó pár éve már,de meg lehet csinálni!!!!

nem maradt tovább egy rossz házaságban,hanem mert lépni!és milyen jól tette!

3. 778dc2edcd (válaszként erre: 2. - Polda)
2010. júl. 14. 09:54

szia!

én személy szerint még nem váltam el,de magam körül sok válást(szépet, csúnyát)végig néztem már!sok tapasztalatot adott!köztük aktív részese voltam a saját szüleimének is!

2010. júl. 14. 09:50
Van, aki hasonló cipőben jár? (Segíthetnénk egymást...) Vannak ötletek és javaslatok akár olyanok részéről, akik már felálltak ilyen helyzetből?
2010. júl. 14. 04:27

Sziasztok, Már indítottam fórumot, melyben tanácsot kértem,ugyanis válófélben vagyok egy kisgyerekkel. Úgy döntöttem, nem vagyok hajlandó egy olyan ember miatt tovább lelkizni, gyötrődni, aki lelkileg terrorizált és szabályszerűen bekattant a saját irreális céljai és kudarcai miatt. Új életet kezdek. Akinek tanácsai, javaslatai vannak szívesen veszem. Aki hasonló cipőben van és szintén pozitívan szeretné formálni a jövőjét tartson velem, segítsük egymást.


Céljaim: Egy új munkahelyet kell találnom. Anyagialg nem hagyom, hogy hülyére vegyen és kisemmizzen a gyerekem apja. Találni szeretnék egy valódi társat, partnert, támaszt. Karácsonyra pedig szeretnék már boldog lenni. Ez a terv. :)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook