Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válás - Új életet kezdek, tarts velem! ... csak pozitívan! fórum

Válás - Új életet kezdek, tarts velem! ... csak pozitívan! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
67. BollerKrisz (válaszként erre: 66. - Fe9bef5a3e)
2010. júl. 30. 13:35
Sajnálom. De legalább beismerted, hogy "buta" voltál annak idején és ez már egy lépés előre a megbocsátás felé.
66. fe9bef5a3e (válaszként erre: 62. - Polda)
2010. júl. 29. 22:05
Én annak idején az a nő voltam, akiért otthagytak gyereket, feleséget. Most az a nő vagyok akit otthagytak gyerekkel. Ugyanaz a pasi, annyi különbséggel, hogy nem másik nő miatt. Annak idején én ilyeneken nem gondolkodtam, mert köztudott, hogy a szerelmes ember nem tud gondolkodni! Pedig így utólag visszagondolva azt kellett volna tennem. Sosem értettem meg az exet, hogy ennyi év után is haragszik rám. Hát most már értem milyen érzés, amikor otthagynak a gyerkőccel. :(( Na de most visszakaptam a sorstól a pofont és szerintem meg is érdemeltem. Csak annak idején halálos szerelmesen nem érdekelt semmi és senki, csak Ő. Kár volt!
2010. júl. 29. 20:37

Hol vagytok lányok???

BollerKrisz mi van veled???

És Polda veled??

puszi nektek.....

64. Polda (válaszként erre: 63. - Zeusz33)
2010. júl. 28. 22:34
Igen... Az biztos.
63. Zeusz33 (válaszként erre: 62. - Polda)
2010. júl. 28. 18:08
Azt a nőt bisztos nem az esze hajtja.Soha nem fogom tudni megérteni azokat az emereket akik othagyják gyönyörü kis szeretö családjukat,holmi olcso kis nő miat.
62. Polda (válaszként erre: 61. - BollerKrisz)
2010. júl. 28. 11:33
Ez nálunk is téma már egy ideje. Valóban nem egyszerű dolog. Nekem azt a legnehezebb megemészteni, hogy mivé lett az ember, akinek annó esküt tettem és gyereket szültem. Ha már van barátnője, akkor aztán nagyon mélyek lehettek az érzései... Én a barátnő helyében, ha megtudnám, hogy a pasi, akivel együtt vagyok így viselkedik a gyereke (gyerekei) anyjával egy várandós nővel, akkor hanyat-homlok menekülnék. Nem vagyunk egyformák.
2010. júl. 27. 23:19

Sziasztok!


Nálunk már a vagyonmegosztás a téma. De legalább már beismerte, hogy van barátnője.

Borzasztó, hogy a 3 éves kislányom mennyire okos, és mennyire felfog mindent, pedig elvileg a másik szobában nézte a mesét, amíg én az apjával neten beszéltem. Hát nem egyszerű dolog a válás.

2010. júl. 25. 19:32

Na igen, ilyet én is ismerek, csak sajnos kevés, rettentően kevés van az ilyen pasikból!!!

És tudod én már úgy vagyok vele, jobb felkészülni előre.. :)

59. Zeusz33 (válaszként erre: 50. - Tengericsillag)
2010. júl. 25. 16:06
Pedig vannak olyan pasik akik elfogadnak gyermekkel is.Ismerek olyan hölgyet aki 3 gyerekkel találta meg az igazit.Lehet a pasik könyebben ismerkednek,de mindig a nők választanak.
2010. júl. 25. 15:29

Az az igazság h egy egyedülálló nönek mindig kell legyen az A terv mellett még B meg C is, ha meg akar maradni ebben a nyomorult világban..:((!

Erre engem megtanított az élet!

puszi nektek.. :)))))

millióóóóóó....

57. tengericsillag (válaszként erre: 56. - E6a969240e)
2010. júl. 25. 15:15
Köszönjük!
2010. júl. 25. 14:03
Na ez értelmes mondat volt de a lényeget ugyis értitek:)))
2010. júl. 25. 14:02

Sziasztok csajok!!


Én mindenkinek drukkolok h egyszer nagyon boldog legyen de és minnélhamarabb:)))!!!

54. handyy (válaszként erre: 52. - Polda)
2010. júl. 25. 10:10
A kitartás egyre nehezebb, amíg itt van. A helyzet is változott közben, úgy néz ki, hogy mégsem tudok visszamenni dolgozni!
53. tengericsillag (válaszként erre: 52. - Polda)
2010. júl. 24. 22:59
tegnap Lord koncertre mentem,ő meg itthon a gyermekkel,a 9 év alatt kb 5.eset h én mentem el itthonról,ő bezzeg...,na és én csak 3 órát voltam távol,józanul,ő bezzeg....Ma dolgozik,este a fiammal mentünk vad fruttik koncertre.kicsit esett az eső,de azért jó volt.holnap meg családiebéd anyunál,tesómékkal.Ma bőgtem sajnos,és a drága kincsem észrevette,azt mondtam neki h csak egy szomorú történetet olvastam a neten azért sirok.
52. Polda
2010. júl. 24. 22:30

Szia handyy, Sajnálom, ez sem egy egyszerű eset... Sebaj, kitartás! Egyébként örülj neki, hogy vissza tudsz menni a régi helyedre!


Kinek hogy telik a 7végéje? Kinél mi újság?

51. handyy
2010. júl. 24. 14:08

Sziasztok!


Én is ebben a cipőben járok. Kb 2 hete apa közölte velem, hogy ő el akar válni, mert ez így nem jó neki. Itt hagy egy fél éves csajszival. Megbeszéltük, hogy hó végéig marad, de azóta csak marjuk egymást. Most még tartom magam valahogyan, de nem tudom milyen érzés lesz, amikor már nem lesz itt. Ebbe olyan nehéz beletörődni! Egy hónap múlva megyek vissza dolgozni, anyum elvállalta a gyereket, úgy sincs semmi keresete, legalább én ki tudjam fizetni a közös adósságaink felét:) Talán így elviselhetőbb lesz valamivel a szakítás. Csak szegény csajszikát sajnálom! Úgy maradtam volna vele itthon! De nem baj, jó kezekben lesz. Hogy milyen lesz a jövő? Azt nem tudom, csak azt, hogy én még egyszer nem megyek férjhez, az biztos!

Az a könyv engem is érdekelne!

50. tengericsillag (válaszként erre: 49. - Polda)
2010. júl. 24. 09:54
ez igy igaz,ezen én is gondolkoztam,új párt szerezni is sokkal könnyebb egy férfinak,hétvégén haverok buli,annyi nőt szed fel amennyit csak akar,mert ugye a pasik mennek oda ahhoz akit kinéznek maguknak,az h van egy gyerek nem sok vizet zavar,hisz csak akkor van ha épp az apuka akarjanem vele él.bezzeg a nő alapban nem jár bulizni,hisz eddig sem járt a barátnők sem hisz családjuk van,akkor menjen a nő egyedül buliba?várja h vki talán észreveszi?vagy ha nem buliba,de már az utcán megy egy nő gyerekkel akkor esélytelen,hisz "gyereke van,ebből adódik,férje is van".szóval már maga az ismerkedés is nehezebb.de ha mégis jön vki,akkoris nehéz a gyerekkel is elfogadtatni,mert ugye ő ott van mindig az anyjával nem csak egy két óráig.
49. Polda
2010. júl. 22. 21:49

Szia Timcsi, Megértelek. Az anyagiak nagyon tudnak befolyásolni. Képzeljétek, volt ahol rákérdeztek, hogy van-e gyerekem a melóinterjún. Persze nem volt előny... Jó mi?



Már nagyon várom, hogy valami elinduljon... Nagyon ki tudok néha borulni. Olyan igazságtalanság, hogy a férfiaknak egy ilyen helyzetben sokkal könnyebb a dolguk. Tőlük sehol senki sem kérdezi meg, hogy van-e gyerekük. Nem zavarja a nőt, akit felszednek, hogy van-e gyerekük, mert nem sok vizet zavar a dolog. Nem abban gondolkodnak egész nap, hogy a gyerekkel mi van, mire van szüksége stb. Ti hogy látjátok?

2010. júl. 22. 18:37

SZIASZTOK!

KEDVES BOLLERKRISZ!

KÉRD A GYÁMÜGY, GYÁMHATÓSÁG SEGÍTSÉGÉT, ÁLLÍTÓLAG Ö SEGÍTENEK A LAKHATÁSBAN, AZ ELHELYEZKEDÉSBEN, AZ ÉLETVITELBEN...

KEDVES POLDA!

DRUKKOLOK NEKED HOGY MOST MÁR SZÉPEN ALAKULJON AZ ÉLETED!!

ÉS HIGGYÉTEK EL, ÉN PESTEN LAKOM, MÁR ÉN IS LÉPTEM VOLNA HA NEM LENNÉNEK ANYAGI GONDJAIM...DE KÉT GYEREKKEL NEM LEHET ELHELYEZKEDNI ITT SEM, VAGY CSAK NAGYON NEHEZEN..HA EGYÁLTALÁN JÓL FIZET!

ÜDV NEKTEK!!!

47. Polda
2010. júl. 22. 18:20
Sajnos néha még mindig próbálom keresni, vajon hol kellett volna felfigyelnem az intő jelekre. Ilyenkor nagyon-nagyon nehéz és az is, hogy feldolgozza, felfogja és elfogadja az ember, sajnos a kutyából nem lesz szalonna. Az összetört álom üvegdarabjait nem lehet és nem is szabad összeragasztani...
2010. júl. 20. 18:46
Nem szabad sírni és bánkódni. Én is erős vagyok, belül is! Egy könnycsepp sincs. Ha menni akart, hát menjen. Ha nem kellünk neki, akkor jobb ez így. Én egy 3,5 éves kislánnyal és egy 21 hetes pocaklakóval vagyok egyedül, teljesen egyedül, mert a szüleim betegek, rájuk egyáltalán nem tudok támaszkodni. Mégsem adom fel, muszály, hogy jobb legyen!!!!
45. Polda (válaszként erre: 44. - Tengericsillag)
2010. júl. 19. 23:13

Sajnálom, hogy nem jött össze a dolog.


Az én gyerekem apja is fáradt volt, mert szétpókerezte még az agyát is éjszakánként ráadásul vesztett. Én is néha pengeélen táncolok a tartommagamdenagyon maszkban. Mindig egy picit könnyebb egyébként. Az tuti, hogy csak jobb lehet. Igen, erősnek kell lenni. Sírni csak stikiben! :)Menni fog meglátod! :)

2010. júl. 19. 13:06

sziasztok!!!!nem strandoltunk mert rettenetes szél volt egész nap,akeresztlányom meg lázas volt,de azért elhoztam itt lesz nálunk,pontosabban anyunál,egész héten.

azuram,ill.méguram meg alszik,két napot nyomott le egyfolytában,nagyon fáradt.én pedig folyamatosan győzködöm magam h erős,büszke,elszánt,határozott vagyok,persze egy szó vagy gondolat aztán már összeis tudnék omlani.

43. Polda
2010. júl. 19. 10:36

Sziasztok,


BollerKrisz: Küldtem neked üzenetet!


tengericsillag: Hogy telt a strandolás?


Többiek mi újság?


Ezen a héten történnie kell(lene) vmi nagyon előremutatónak, mert előrébb kell lépnem... Most erre (is) koncentrálok...

2010. júl. 18. 23:31

Sziasztok!


Polda az a baj, hogy a munkaügyi központban azt mondták szó szerint, hogy túlképzett vagyok Borsodban, szóval vagy titkoljam el a sulijaimat, vagy menjek máshová lakni.


Én drukkolok neked és mindenkinek, aki most van a rögös úton. Jobb sorsot érdemlünk, és jobb is lesz nemsokára!!!!!

41. Polda
2010. júl. 18. 21:42

Sziasztok!


tengericsillag elolvastam a sztorit még 1X nagyon köszönöm, hogy elküldted. Sokat segít ez is.


BollerKrisz: Keserű vigasz, de most sehol sem könnyű az élet. Én Pest megyében vagyok, de a melókeresés itt sem könnyű eset, pedig sulis papírokkal én is el vagyok látva.


Ma itt járt a gyerekem apja. Fel szokott kavarni a dolog. Olyan ledöbbentő, hogy mivé lett. Erőteljesen kopaszodik és pocakosodik. Ismerősök szerint hormon. A hangulatingadozásait is nehéz elviselni. Próbálok érzelemmentes lenni és nem is tudom, mit érzek. Sajnálatot, szánalmat, megvetést, keserűséget... Tényleg nem tudom. Bennem a bizonyítási vágy, a gyerekem és a szüleim tartják a lelket. Volt, hogy elgondolkodtam rajta, akkora csalódás ért, annyira reménytelennek látok mindent, hogy ... de felelős vagyok a gyerekemért. Ez mindig visszazökkentett. Immár arra is szoktam gondolni, hogy nekem is jár a boldogság. Hívő ember vagyok, hiszek benne, hogy jobb lesz. Mindent el fogok követni azért, hogy mindent kihozzak magamból, mert nem lehet fölösleges és értelmetlen az életem. Valaki talán pont rám vár. :) O.K. ez nagyon naívan hangozhat, de komolyan hiszek benne. Bele szeretnék majd most vágni valamibe. Arra kérek mindekit, drukkoljatok nekem, hogy végre elinduljon körülöttem valami, mert nagyon szomjazom a sikerélményt. El kell indulnom a spirálon felfelé. :)

2010. júl. 18. 16:06

Sziasztok!


Megvagyok még, csak a kislányom minden időmet leköti, alíg jutok géphez. De nagyon szeretem és ő is engem. Ez minden pénzt megér!!!!!!!!!!


Igaziból én semmi mástól nem félek, csak az anyagiaktól. Sok sulim van, de borsodban 2 gyerekkel egyedül labdába sem rúghatok sehol.


Anyumékhoz sajna tényleg nem mehetünk csak max 1-2 hétre, majd amikor születik a tesó. Anya minden téren segítene, de ő beteg és nem bír sokat (nem anyagiakra gondolok!) apukám viszont nagyon haragszik, mert miattam hagyták ott a dunakanyart, mert azt hittem a nagy Ő-vel élek, és most mindennek vége, de apus ezt előre megmondta.


Viszont látom és olvasom, hogy nem vagyok egyedül és többen már elindultatok a változás felé. Remélem nekem is sikerülni fog, bár még nem tudom hogyan. Ha minden simán menne (kétlem) vagyonmegosztás után maradna kb 1,5 millám, ez nem elég a Pesti élethez, pedig a csemetéknek és nekem is ott lenne könnyebb.

2010. júl. 18. 08:42
Szép napot mindenkinek!ma sárvárra megyünk fürödni a kisfiammal,meg a tesómékkal.
38. Polda
2010. júl. 17. 22:09

A templomi fogadalom, illetve eskü kapcsán: Én is tettem ilyet. Én először próbáltam helyrehozni a dolgokat, de egy szerencsejáték függő ember, amíg nem ismeri fel, hogy gond van, azt hiszi vele minden rendben, a környezetével van probléma. El is mondtam nyíltan, mivel esküt tettem, ezért kötelességemnek tartom valahogy orvosolni a problémákat. Egy kirohanása kapcsán azt állította,hogy ő azt az esküt nem gondolta komolyan,a z csak ceremónia volt... Én nagyon szerettem, ezért lettem a felesége. Ez amit mondott, jó nagy pofon volt. Egy héttel később nem emlékezett rá, hogy ezt mondta, aztán azt mondta, hogy nem egészen így gondolta, aztán újabb kirohanás... A szerelemhez, az eskühöz, a boldog családi élethez két ember kell... Szeretet... ott a szeretet himnusza, szerintem minden benne van a szeretet kapcsán. Szeretet nélkül valóban semmi értelme a történetnek...


tengericsillag: igazad van fájdalmas a család felbomlása, de egy látszatban élni felőrölheti és kiégetheti az embert...


BollerKrisz:Én teljesen megértem az érzéseidet. Persze, hogy nem lesz könnyű... De, ez egy esély. Az a kisgyerek már ott van. Én nem hiszek a véletlenekben. Valamiért így kellett lennie. Legalább édestestvérei vannak a gyerekeidnek. Tényleg? A szüleidhez esetleg nem tudnál költözni?


Mi három gyereket terveztünk. Szép nagy olaszos családot. ... Sajnos ide jutottunk. Na, mindegy, ugye pozitívnak kell lennünk! :) Ezért indítottam ezt a témát a fórumon. :) ... hát igyekezzünk pozitívak lenni. Én közben változatlanul vadászom az új melóhelyet... Ja, a sajtos sztorinak bízom benne végre neki tudok ülni, mert nagyon kíváncsi vagyok rá.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook