Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A 160 grammos szénhidrátdiéta csak akkor alkalmazható, ha valaki gyógyszert szed vagy kezdhetem ezzel a fogyókúrát? fórum

A 160 grammos szénhidrátdiéta csak akkor alkalmazható, ha valaki gyógyszert szed vagy kezdhetem ezzel a fogyókúrát? (tudásbázis kérdés)


2019. máj. 21. 13:47
Igazából a kérdésre nem válaszoltam. 10 éve legalább 160 gr-os Ch, és 1500 kalóriás diétán vagyok. Fontos ezeknek a mérőszámoknak a betartása, de talán még fontosabb, hogy mi a bevitt élelmiszer összetétele.
2019. máj. 21. 13:41
Az általam követett módszerrel (II. tip. cukorbetegség - inzulin) fogytam 15 kilót, vérnyomás gyógyszereimet felére, napi inzulinadagomat szintén felére csökkentettem - orvosi javaslatra. Semmifále ellenjavallat nincsen cukrosoknak, sőt!
2019. máj. 20. 09:15
Ha cukros vagy és felírtak gyógyszert, azt szedni kell. De ha fogyni akarsz, azért nézd a vércukrot, mert ha hirtelen leesik, mert radikálisan kezded, akkor az sokkal rosszabb. Persze semmilyen ostoba fogyókúrában ne vegyél részt.
5. 6a2309b3be (válaszként erre: 4. - Unom)
2019. máj. 19. 18:39
Köszönöm! Igazad van!:)
4. unom (válaszként erre: 3. - 6a2309b3be)
2019. máj. 19. 18:33

Szerintem butaságot csinálsz. Szedd a gyógyszert, és ha rendeződik a cukrod, akkor hagyd el.

A cukorbetegség nem játék, komoly következményei lehetnek. És még szerencsés vagy, hogy csak gyógyszert kell szedned.

2019. máj. 19. 18:29

Kene szedne, de nem akarom hozzaszoktatni a szervezetem, mert fokozatosan szeretnek paleora terni (3-4 honapon belul, fokozatosan csokkentve a szenhidratot es elhagyva amit nem lehet fogyasztani) . Ugy gondolom, nalam mar a tulsuly aprankenti leadasa is hatasos lesz.


Koszonom szepen a jokivansagot!:)

2. unom (válaszként erre: 1. - 6a2309b3be)
2019. máj. 19. 18:11

Ha nem vagy cukorbeteg, nem kell mellé gyógyszer.

Sok sikert!

2019. máj. 19. 18:08

Sziasztok!


Nagyjabol 40kg-ot szeretnek fogyni. A vegen teljesen atterni a paleora. De most az nem megy, ehezem mellette, ami gondolom a tulsulynak is koszonheto. A 160gr szenhidrat dietat is probaltam, attol nem vagyok ehes jelenleg. Arra gondoltam, hogy fokozatosan allok at a paleora, vagyis most a 160gr szenhidrat dietat csinalnam de gyogyszer nelkul. Szerintetek lehet ezzel kezdeni, marmint csak akkor alkalmazhato ha valaki gyogyszert szed?


Koszonom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook