Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki van, aki rehabilitációs .járadékot kap és volt mostanában felülvizsgálaton? Tapasztalatok? fórum

Valaki van, aki rehabilitációs .járadékot kap és volt mostanában felülvizsgálaton? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)

2011. nov. 22. 11:46
Itt egy kis írás ezzel kapcsolatban: [link]
4. melindike (válaszként erre: 2. - Db78bacc4f)
2011. nov. 21. 10:38
Az attól függ, hogy előző felülvizsgálat határozatában, milyen dátumot jelöltek meg a következő felülvizsgálatra.
2011. nov. 21. 10:37

Szerintem, a kategóriától függetlenül, mindenhol az a cél, hogy minél több embertől elvegyék a juttatást! Én szoc. járadékos vagyok, október elején voltam felülvizsgálaton, Tatabányán. Az összes orvos nagyon lekezelő volt, minden áron azt próbálták meg kiszedni az emberből, hogy nem is beteg. (De pl. azt hallottam, hogy Székesfehérváron meg nagyon normálisan foglalkoztak az emberekkel.) Határozatot még nem kaptam, ma felhívtam a nyugdíjbiztosítót, és legnagyobb meglepetésemre, a "kedves" doktornő, aki "vizsgált", ugyanannyi %-ot adott, mint, amennyit 3 éve is kaptam.

Akiket meghagyták ugyanabban a kategóriában és rehabosok vagy szoc. járadékosok voltak, azoktól azt hallom, hogy nekik is 1 év múlva esedékes a következő felülvizsgálat.

2011. nov. 21. 07:28
Milyen kategóriájú a besorolásod? Mindenkinek mennie kell?
2011. nov. 20. 16:38
most kell mennem három év után felülvizsgálatra. Kiváncsi lennék, más rehabosok mit tapasztaltak? Milyen döntések születtek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook